Podpora oddílu
Sponzorství

Kuželkářkám SKK Jičín B soupeř nedorazil

21. 3. 2016 | Ženy A | 20. kolo |

Druhá nejvyšší kuželkářská soutěž žen pokračovala zápasy 20.kola ve kterém nebyla nouze o překvapení. Celky na druhém až čtvrtém místě tabulky nedokázaly zvítězit. Jičínu A se nedařilo na severu Čech, kde jej od kanára v Ústí nad Labem zachránila až nejzkušenější hráčky týmu Marie Kolářová výhrou 510-493 v poslední třetině utkání.

Jičín A podlehl 1:7, když jen dvou hráčkám sestavy podařilo pokořit hranici pěti set bodů. Soupeři však zaváhání k ataku stříbrné pozice nevyužili. Žižkov podlehl v Náchodě 2:6 a Chýnov odevzdal doma bod Neratovicím po remíze 4:4. Jičín B vedoucí tým ligy a již jistý postupující do nejvyšší soutěže zvítězil 8:0 kontumačně, když mu nepřijel soupeř z Českých Budějovic, z důvodu velké marodky. Přes velikonoční svátky mají ligové kuželkářské soutěže svou poslední letošní přestávku. Předposlední kolo je na programu v sobotu 2.dubna. Jičín A se rozloučí s fanoušky v posledním utkání na domácí půdě těžkým soubojem s Chýnovem. Bude to přímá bitva o druhé místo tabulky. Jakékoliv vítězství Jičínu A zajistí jistotu druhého místa v tabulce. Jičín B pak bude hájit letošní neporazitelnost v Jablonci.