Podpora oddílu
Sponzorství

Prvoligovým kuželkářům SKK Jičín se v lednu nedaří

3. 2. 2018 | Muži A | 13. kolo | J. Kapucián

Zápasy 13. kola pokračovala jarní část 1.kuželkářské ligy mužů. Že jaro bude pro Jičín velice těžké ukázal druhý podprůměrný domácí výkon pod 3400 poražených kuželek a tím pádem i druhá prohra. Tým se nemůže srovnat s absencí další z dlouholetých opor a to Josefa Vejvary.

Ten se zranil během oddílových přeborů a s největší pravděpodobností již do jarní části nejvyšší soutěže nezasáhne, za očekáváním je zkušený Pavel Louda a ani mládí vyloženě nezáří. Proti KK Zábřeh vydrželo vyrovnané skóre a průběh po první třetinu zápasu, kdy za stavu 1:1 vedli domácí o jedinou kuželku. Prostřední část a dvě šestistovky hostí Švub 625 a Sitta 617 prakticky rozhodly o bodech pro hosty. Jičín podlehl nakonec 2:6 o 115 kuželek. Na straně domácích snesou přísnější měřítka nejvyšší soutěže výkony Jaroslava Soukupa 579 a Lukáše Vika 584, ostatní budou muset přidat. Nyní je na programu týdenní přestávka všech týmových kuželkářských soutěží, které vyplní krajská mistrovství jednotlivců. Věřme, že hráče SKK Jičín nastartuje k lepším výkonům, které budou v dalším mistrovském utkán proti druhé Třebíči potřebovat. Utkní začíná 3.2. od 14h – přijďte fandit!