Kontakty a fakturace
Obsazení kuželny 2023–2024
Rumcajsova 60 veteránů 2024
Memoriál Honzy Majdana 2024
Jičínský pohár 2023 nere
Rumcajsova 60 veteránů 2023
Podpora oddílu
Sponzorství

Vyhlášení 47.ročníku turnaje neregistrovaných družstev a JC Tour

19. 3. 2024 | Neregistrovaní

Vyhlášení 47.ročníku nereligy proběhne v pátek 3.5. od 17 hodin na kuželně SKK Jičín. Zváni jsou hráči a hráčky tří prvních družstev z každé ligy mužů a žen, a pět nejlepších jednotlivců i jednotlivkyň dle průměru. Dále proběhne i vyhlášení JC Tour a všech jeho turnajů.

Finále JC Tour 2023-24

19. 3. 2024 | Neregistrovaní

Finále JC Tour 2023-24 se uskuteční v neděli 7.4. 2024 od 9:OO hodin. Nástupy dle průběžného pořadí a časového plánu.

Odešel Václav Dědina

14. 3. 2024 | Ostatní

Ve věku úctyhodných 92 let opustil naše řady symbol dlouhověkosti kuželkářů Vašek Dědina. Již před padesáti lety hrál za jičínské áčko, aby poté pokračoval další léta ve všech možných družstvech našeho klubu a nakonec své umění prodával i v lize neregistrovaných, kde porážel i soupeře o 60 let mladší. Známou byly jeho průpovídky po odehraném tréninku, kdy jeho kolegové slézali z drah již silně unaveni a on jim prozradil, že před startem si již odběhl 5 km směrem na Prachov a teď sedá na své oblíbené kolo a vymýšlí trasu pro plánovaných 40 km. A tomu bylo již hodně přes 70 let. Všichni na něj budeme vzpomínat jako na oblíbeného kamaráda a sympatického hráče SKK Jičín. Čest jeho památce

Krajské mistrovství 2024

29. 1. 2024 | Ostatní

Letošní Krajská mistrovství jednotlivců přinesl úspěch našemu oddílu pouze v kategorii seniorek a to když zlatou medaili získala nestárnoucí Maruška Kolářová. O jedinou kuželku za ní skončila Alenka Šedivá a odnesla si stříbrnou medaili. Ostatní jičínští účastníci KMJ již tak úspěšní nebyli. V mužích skončil nejlépe Tomáš Pavlata na 10.místě, mezi ženami ukončila svůj start Lenka Vávrová na 5.místě, ze seniorů byl nejlepší na 7.místě Vláďa Řehák. Dorostenec Matěj Šuda obsadil 11.místo a dorostenka Jana Bínová byla na 7.pozici. Na republikovém mistrovství, která se konají na počátku května, nás tedy budou zastupovat obě seniorky, ale i jičínský obhájce titulu v kategorii mužů Honza Bína a zároveň i dvě Jičíňačky, v současné době hájící dres ligového Náchoda, Nikola Portyšová a Martina Hrdinová.

Memoriál Honzy Majdana 2024

11. 1. 2024 | Neregistrovaní

Dnes skončil 23.ročník Memoriálu Honzy Majdana, turnaj neregistrovaných dvojic. Tituly si odnesli v mužích duo Janoušek a Sládek z Velenic, v ženách dvojice Janďourková a Nekvasilová a v mixech byli nejlepší manželé Nekvasilovi, všichni z Brad. Třístovka letos nepadla, ale velmi blízko byli jak Janďourková, tak i Sládek, kteří udolali shodně 299 kuželek. Výkony byly letos velmi kvalitní, účast také a tak je možno se těšit na další ročník i další nere soutěže.

Okresní mistrovství 2024

7. 1. 2024 | Ostatní

Letošní mistrovství okresu Jičín jednotlivců dopadlo pro naše barvy výborně. Získali jsme tři tituly a to zásluhou Pavla Loudy mezi muži, Lenky Vávrové mezi ženami a Ládi Křivky, který ovládl kategorii seniorů. Postup na krajské mistrovství si ještě vybojovali Tomáš Pavlata, Vláďa Řehák a Jirka Čapek, stejně tak i dorostenci Matěj Šuda a Robin Bureš.

Oddílové přebory 2024

1. 1. 2024 | Ostatní

Jako první letošní akce byly dohrány oddílové přebory. Na dobře připravené padavé kuželně bylo k vidění spousta zajímavých výkonů a tak k zisku titulu mistra oddílu v jednotlivých kategoriích bylo nutno docílit vynikajících výsledků, dost často v hodnotě osobního rekordu. Vítězem mezi muži se po výborném výkonu v kvalifikaci stal Roman Bureš.