Obsazení kuželny 2018–2019
Vyhlášení turnaje neregistrovaných
Jičínský pohár 2018
Rumcajsova 60 veteránů 2018
Jičínský pohár 2018 nere
Podpora oddílu
Sponzorství

Kuželkářky Jičína a Náchoda čeká derby ve kterém půjde o záchranu i zisk medailí!

6. 3. 2019 | Ženy A

Duchcov - Po zápasech 18.kola se srovnal počet odehraných utkání u družstev na čele tabulky a to znamená, že Slovan Rosice po výhře doma nad KK Blanskem přeskočil o bod Slavii Praha a vede o jeden bod ligovou tabulku a má nakročeno k obhajobě mistrovského titulu. SKK Náchod se po výhře 7:1 nad KK Zábřehem dotáhl na rozdíl dvou bodů na třetí KK Blansko. Na konci tabulky se hrálo o bytí a nebytí v severočeském Duchcově. Jičín po třízápasové bodové šňůře měl v případě čtvrtého úspěchu v řadě šanci se odpoutat z posledního místa tabulky.

Kuželkáři Jičína v Duchcově po prohře 2:6 přišli o body i naději

6. 3. 2019 | Muži A

Duchcov - Jedinou výhru hostujícího celku zaznamenali v rámci 18.kola nejvyšší kuželkářské soutěže mužů hráči Lokomotivy Tábor v Českých Velenicích, kdy zvítězili 5:3. Navíc po nejlepším výkonu družstva v tomto kole. Ve zbývajících utkáních se radovaly z výhry domácí celky.

Kuželkáři SKK Jičín B převálcovali Dvůr Králové na jeho kuželně 14:2!

4. 3. 2019 | Muži B

Jičín - Jedinou výhru hostí zařídil ve dvacátém kole Východočeské kuželkářské divize vedoucí Jičín B ve Dvoře a jelikož druhý Kostelec svůj zápas odložil, zvýšil svůj náskok na tři body. Jeden bod ještě vezou Smiřice z Rokytnice po zápase plném zvratů. V ostatních utkáních tedy již vládli domácí borci.

Kuželkářky SKK Jičín senzačně obraly o bod vedoucí Slávii Praha!

28. 2. 2019 | Ženy A

Jičín – Nejvyšší kuželkářská soutěž žen pokračovala zápasy 17.kola. Jičín po výhře o jedinou kuželku v Rokycanech a o 6 kuželek nad KK Zábřeh potvrdil, že v posledních týdnech „vstává z mrtvých“. Nyní dokázal bodovat i proti vedoucímu celku nejvyšší soutěže a jednomu ze dvou hlavních aspirantů na titul Slavii Praha!

Kuželkáři SKK Jičín B proti Trutnovu B předvedli pět parádních výkonů nad 460 poražených kuželek

26. 2. 2019 | Muži B

Jičín - Velmi zajímavé průběhy zápasů okořeněné hodně dobrými výkony jednotlivců přineslo devatenácté kolo Východočeské kuželkářské divize. Vynikly v tom zejména utkání v Rychnově a Nové Pace. Na konci tabulky došlo v kvartetu záchranářů k bodovému srovnání, na čele vede Jičín stále jen o jediný bodík.

Kuželkáři SKK Jičín v souboj s vedoucím Slavojem 3 kuželky od remízy

26. 2. 2019 | Muži A

Jičín – Nejvyšší kuželkářská soutěž mužů pokračovala zápasy 17.kola. Bohužel pro Jičín opět nedopadlo dobře. Hráči SKK Jičín na domácí dráze proti lídru tabulky Slavoji Praha předvedli zlepšený výkon, ale na body nakonec nedosáhli.

Výhra o 6 kuželek vrací kuželkářky do boje o záchranu 1.ligy!

18. 2. 2019 | Ženy A

Jičín – Nejvyšší kuželkářská soutěž žen pokračovala zápasy 16.kola. Po výhrách Rosic na Slávii a Jičína nad KK Zábřeh se dramatizuje na maximum jak boj o titul, tak záchranu! Jičín po výhře o jedinou kuželku v Rokycanech potvrdil ziskem dalších dvou bodů návrat do šestičlenné skupiny týmů, které dělí pouhé 4 body a bojují o záchranu.

Kuželkáře SKK Jičín čeká souboj s vedoucím Slavojem

18. 2. 2019 | Muži A

Jičín – Nejvyšší kuželkářská soutěž mužů pokračovala zápasy 16.kola. Bohužel pro Jičín dopadlo snad nejhůře, jak mohlo.

Kuželkáři SKK Jičín B převálcovali Třebechovice 12:4 a vrací se do čela divize!

17. 2. 2019 | Muži B

Jičín - Osmnácté kolo Východočeské kuželkářské divize rozhodně nepřálo favoritům. Poslední porazil prvního a z elitního kvarteta vítězí pouze Jičín. To přináší významné změny v tabulce. Do čela se vrací rezerva Jičína a na poslední příčku klesá České Meziříčí.

Přerov vrátil kuželkářkám SKK Jičín porážku z podzimní části

4. 2. 2019 | Ženy A

O tomto víkendu se hrálo sedm utkání nejvyšší kuželkářské soutěže žen, včetně předehrávky Slavia Praha – Slovan Rosice. Tentokrát zaznamenaly hostující celky tři vítězství, hostující celky rovněž tři a v předehrávce v souboji o první místo tabulky zvítězily Rosice v Praze 6:2. Tabulku vedou Rosice s náskokem dvou bodu na Slavii Praha, mají však jedno utkání k dobru. Na konci tabulky se pořadí rovněž nezměnilo. Oba celky z konce tabulky hrály doma a oba přenechaly body svým soupeřkám. Poslední SKK Jičín podlehl dona Spartaku Přerov 2,5:5,5. Stejným výsledkem prohrály hráčky Sokola Duchcov s KK Blanskem.

Stránky: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7