Obsazení kuželny 2018–2019
Vyhlášení turnaje neregistrovaných
Jičínský pohár 2018
Rumcajsova 60 veteránů 2018
Jičínský pohár 2018 nere
Podpora oddílu
Sponzorství

Kuželkářům SKK Jičín se v jarní části 1.ligy nedaří

4. 2. 2019 | Muži A

V 14. kole nejvyšší kuželkářské soutěže mužů se hrálo pouze pět utkání. Zápas v Třebíči se nedohrál pro poruchu automatů. Domácí i hosté zvítězili ve dvou utkáních a jedno skončilo nerozhodně. Tabulku i přes ztrátu bodu vedou hráči Slavoje Praha s náskokem dvou bodů na Centropen Dačice. Na konci tabulky se díky remíze v Praze posunuli hráči KK Zábřeh na desátou příčku. Předposlední je SKK Jičín s náskokem jednoho bodu na Sokol Duchcov.

Koncovka duelu se Smiřicemi stála kuželkáře SKK Jičín B vedení v divizi

21. 1. 2019 | Muži B

Jarní část Východočeské kuželkářské divize pokračovala zápasy 15.kola. Jičínské béčko zvítězilo naposledy v jedenáctém kole a tak zákonitě muselo opustit vedoucí příčku. Stalo se tak až tento víkend po té, co Jičín přenechal oba body Smiřicím a Č.Kostelec poráží Rokytnici.

Kuželkáři SKK Jičín předvedli čtyři pěkné výkony nad 575 kuželek, ale výhra byla přesto v nedohlednu

21. 1. 2019 | Muži A

Třináctým kolem pokračovala také nejvyšší kuželkářská liga mužů. Hráči SKK Jičín nezahráli ve Valašském Meziříčí vůbec špatně, když 4x překonali hranici 575 kuželek.

Kuželkářky SKK Jičín na výborné Blansko nestačily

21. 1. 2019 | Ženy A

Nevídanou bilancí skončilo 13.kolo nejvyšší kuželkářské soutěže žen. Hostující družstva zvítězila v pěti ze šesti zápasů! Největším překvapením, které řádně dramatizuje boj o medaile je výhra SKK Náchod na půdě největších aspirantek na zisk titulu Slovanu Rosice. Největší měrou se na tom výbornými výkony podílely odchovankyně SKK Jičín Martina Hrdinová a Nikola Portyšová. O pouhých 40 km dále, v Blansku, již tak úspěšné nebyly současné hráčky SKK Jičín.

Kuželkáři SKK Jičín nevyužili možnosti vzdálit se pásmu sestupu

15. 1. 2019 | Muži A

Dvanácté kolo otevřelo jarní část nejvyšší kuželkářské ligy. Hvězda Trnovany bohužel jako jediný hostující celek přiváží body z venku, když uspěla v oboustranně důležité záchranářské bitvě V Jičíně. Oba celky získaly v každé části po bodu, a tak rozhodovaly poražené kuželky. V konečném součtu jich měli na svém kontě o 79 více hosté. Nutno podotknout, že Jičín až na úvodní třetinu utkání tahal za kratší stranu provazu.

Strhující kuželkářskou bitvu v Rychnově Jičín B i přes 505 kuželek T.Pavlaty v koncovce ztratil

15. 1. 2019 | Muži B

Jarní část Východočeské kuželkářské divize nám začala kolem, ve kterém byly odloženy hnedle dva zápasy a v pěti odehraných utkáních vládli domácí borci.

Kuželkářky SKK Jičín vedly 2:0, ale nakonec podlehly Zlínu 3:5

15. 1. 2019 | Ženy A

V úvodním jarním kole nejvyšší kuželkářské soutěže žen získala domácí i hostující družstva po třech výhrách. Venku braly body hráčky KC Zlín, Slovanu Rosice a KK Blansko. Tabulku vede nadále Slavia Praha před Slovanem Rosice. Oba celky uhrály doposud 22 bodů. Na sestupových postech je se ziskem pěti bodů Sokol Duchcov a se ziskem tří bodů SKK Jičín.

V Českém poháru dorostu jako na houpačce

10. 12. 2018 | Dorost

Jičín – Celkem 148 hráčů již zasáhlo do letošního ročníku českého kuželkářského poháru dorostu. Zástupci SKK Jičín a SKK Hořice jsou po čtyřech odehraných turnajích základní části z šesti stále v boji o postup do finálové šestnáctky, ale budou to mít letos hodně složité. Konkurence šla nesmírně nahoru.

Kuželkářský stroj na vítězství SKK Jičín B se zasekl, přesto má za sebou parádní polovinu soutěže

10. 12. 2018 | Muži B

Jičín – Vedoucímu celku Východočeské kuželkářské divize SKK Jičín B po sedmi zápasové šňůře bez ztráty bodu došel v posledních dvou kolech podzimní části dech.

Kuželkáři SKK Jičín otočili zápas s Rosicemi z 1:3 na 5:3!

4. 12. 2018 | Muži A

Jičín – Poslední kolo podzimu vyřešilo, kdo půjde do jarní části 1.kuželkářské ligy z prvního místa. Po výhře v Dačicích to bude Slavoj Praha. Na konci tabulky začíná na posledním místě Sokol Duchcov ztrácet. Do jarní části půjde se ztrátou čtyř bodů na předposlední KK Zábřeh. Jedenácté kolo skončilo fiaskem pro domácí celky. Na domácí dráze zvítězily pouze celky SKK Jičína a TJ Třebíče.

Stránky: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7