Obsazení kuželny 2018–2019
Jičínský pohár 2018
Rumcajsova 60 veteránů 2018
Jičínský pohár 2018 nere
Podpora oddílu
Sponzorství

Strhující kuželkářskou bitvu v Rychnově Jičín B i přes 505 kuželek T.Pavlaty v koncovce ztratil

15. 1. 2019 | Muži B

Jarní část Východočeské kuželkářské divize nám začala kolem, ve kterém byly odloženy hnedle dva zápasy a v pěti odehraných utkáních vládli domácí borci.

Kuželkářky SKK Jičín vedly 2:0, ale nakonec podlehly Zlínu 3:5

15. 1. 2019 | Ženy A

V úvodním jarním kole nejvyšší kuželkářské soutěže žen získala domácí i hostující družstva po třech výhrách. Venku braly body hráčky KC Zlín, Slovanu Rosice a KK Blansko. Tabulku vede nadále Slavia Praha před Slovanem Rosice. Oba celky uhrály doposud 22 bodů. Na sestupových postech je se ziskem pěti bodů Sokol Duchcov a se ziskem tří bodů SKK Jičín.

V Českém poháru dorostu jako na houpačce

10. 12. 2018 | Dorost

Jičín – Celkem 148 hráčů již zasáhlo do letošního ročníku českého kuželkářského poháru dorostu. Zástupci SKK Jičín a SKK Hořice jsou po čtyřech odehraných turnajích základní části z šesti stále v boji o postup do finálové šestnáctky, ale budou to mít letos hodně složité. Konkurence šla nesmírně nahoru.

Kuželkářský stroj na vítězství SKK Jičín B se zasekl, přesto má za sebou parádní polovinu soutěže

10. 12. 2018 | Muži B

Jičín – Vedoucímu celku Východočeské kuželkářské divize SKK Jičín B po sedmi zápasové šňůře bez ztráty bodu došel v posledních dvou kolech podzimní části dech.

Kuželkáři SKK Jičín otočili zápas s Rosicemi z 1:3 na 5:3!

4. 12. 2018 | Muži A

Jičín – Poslední kolo podzimu vyřešilo, kdo půjde do jarní části 1.kuželkářské ligy z prvního místa. Po výhře v Dačicích to bude Slavoj Praha. Na konci tabulky začíná na posledním místě Sokol Duchcov ztrácet. Do jarní části půjde se ztrátou čtyř bodů na předposlední KK Zábřeh. Jedenácté kolo skončilo fiaskem pro domácí celky. Na domácí dráze zvítězily pouze celky SKK Jičína a TJ Třebíče.

V divizním kuželkářské derby Jičín B překvapivě poražen Novou Pakou

4. 12. 2018 | Muži B

Jičín – Vedoucí celek Východočeské kuželkářské divize SKK Jičín B se nechal překvapit na domácí dráze od sousedů z Nové Paky. Jičínští hráči si vybrali slabší den, pouze Tomáš Pavlata a to až v závěrečném souboji se dostal přes hranici 450 poražených kuželek. Na straně hostí se to povedlo hned úvodní trojic hráčů a vedení 6:0 již v druhé části zápasu uhájili a dovedli zápas k výhře 12:4.

Ani vynikající výkon 609 kuželek Moniky Hercíkové kuželkářkám proti favorizovaným Rosicím k výhře nepomohl

4. 12. 2018 | Ženy A

Jičín – V posledním podzimním kole nejvyšší kuželkářské soutěže žen dopadly domácí celky ještě hůře než v lize mužů. Domácí prostředí uhájily pouze hráčky Náchoda, které porazily 7:1 Lokomotivu České Budějovice. V ostatních utkáních dominovaly hostující hráčky. O tom, kdo bude vítězem podzimní části rozhodne až dohrávka KK Blansko – Slavia Praha příští týden. V tomto kole hrály oba vedoucí celky venku a nezaváhaly. Slávie Praha zvítězila bez větších problémů 7:1 v Přerově a hráčky Slovanu Rosice porazily 5:3 SKK Jičín. Na konci tabulky se rovněž nic nezměnilo předposlední Sokol Duchcov i poslední SKK Jičín v tomto kole bez bodového zisku.

Kuželkáři SKK Jičín B si připisují další přesvědčivou výhru, Jiskru Hylváty zdolali 13:3

26. 11. 2018 | Muži B

Jičín – Jedenácté kolo Východočeské kuželkářské divize přineslo čtyři pětistovky, nový rekord družstev ve Vysokém Mýtě i v Rokytnici a ještě spousta dalších pěkných výkonů. Nejdramatičtější zápas se odehrál ve Smiřicích, kde domácí pouští body rozdílem pouhých 11 kuželek, naopak v Mýtě to muselo být pro hosty utrpení, prohrát takřka o pět set, to se nestává každý den.

Hvězda Trnovany zářila výrazně více jak SKK Jičín

26. 11. 2018 | Muži A

Duchcov – Předposlední kolo podzimu nejvyšší kuželkářské soutěže mužů nepřineslo na čele tabulky zásadní změny. Centropen Dačice a Slovan Rosice vyhrály doma. Slavoj Praha přiváží body z venku. Dačice nadále vedou tabulku s náskokem jednoho bodu na dvojici pronásledovatelů Slovan Rosice a Slavoj Praha. Z družstev na konci tabulky získal dva body po výhře doma pouze KK Zábřeh. Hráči Sokol Duchcov a bohužel i SKK Jičín na své soupeře nestačili. Souboj družstev z dolní poloviny tabulky ovládli v Duchcově hráči Hvězdy Trnovany, kteří porazili SKK Jičín 7:1.

Kuželkáři SKK Jičín B vítězí na půdě druhého Č.Kostelce a divizi kralují již o 5 bodů!

19. 11. 2018 | Muži B

Jičín – V desátém kole Východočeské kuželkářské divize byli hosté daleko úspěšnější domácích, když celkem pětkrát vezou body. Ve vzájemném utkání dvou vedoucích celků vyhrává Jičín B v Kostelci a navyšuje svůj náskok již na pět bodů!

Stránky: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6