Obsazení kuželny 2018–2019
Vyhlášení turnaje neregistrovaných
Jičínský pohár 2018
Rumcajsova 60 veteránů 2018
Jičínský pohár 2018 nere
Podpora oddílu
Sponzorství

V divizním kuželkářské derby Jičín B překvapivě poražen Novou Pakou

4. 12. 2018 | Muži B

Jičín – Vedoucí celek Východočeské kuželkářské divize SKK Jičín B se nechal překvapit na domácí dráze od sousedů z Nové Paky. Jičínští hráči si vybrali slabší den, pouze Tomáš Pavlata a to až v závěrečném souboji se dostal přes hranici 450 poražených kuželek. Na straně hostí se to povedlo hned úvodní trojic hráčů a vedení 6:0 již v druhé části zápasu uhájili a dovedli zápas k výhře 12:4.

Ani vynikající výkon 609 kuželek Moniky Hercíkové kuželkářkám proti favorizovaným Rosicím k výhře nepomohl

4. 12. 2018 | Ženy A

Jičín – V posledním podzimním kole nejvyšší kuželkářské soutěže žen dopadly domácí celky ještě hůře než v lize mužů. Domácí prostředí uhájily pouze hráčky Náchoda, které porazily 7:1 Lokomotivu České Budějovice. V ostatních utkáních dominovaly hostující hráčky. O tom, kdo bude vítězem podzimní části rozhodne až dohrávka KK Blansko – Slavia Praha příští týden. V tomto kole hrály oba vedoucí celky venku a nezaváhaly. Slávie Praha zvítězila bez větších problémů 7:1 v Přerově a hráčky Slovanu Rosice porazily 5:3 SKK Jičín. Na konci tabulky se rovněž nic nezměnilo předposlední Sokol Duchcov i poslední SKK Jičín v tomto kole bez bodového zisku.

Kuželkáři SKK Jičín B si připisují další přesvědčivou výhru, Jiskru Hylváty zdolali 13:3

26. 11. 2018 | Muži B

Jičín – Jedenácté kolo Východočeské kuželkářské divize přineslo čtyři pětistovky, nový rekord družstev ve Vysokém Mýtě i v Rokytnici a ještě spousta dalších pěkných výkonů. Nejdramatičtější zápas se odehrál ve Smiřicích, kde domácí pouští body rozdílem pouhých 11 kuželek, naopak v Mýtě to muselo být pro hosty utrpení, prohrát takřka o pět set, to se nestává každý den.

Hvězda Trnovany zářila výrazně více jak SKK Jičín

26. 11. 2018 | Muži A

Duchcov – Předposlední kolo podzimu nejvyšší kuželkářské soutěže mužů nepřineslo na čele tabulky zásadní změny. Centropen Dačice a Slovan Rosice vyhrály doma. Slavoj Praha přiváží body z venku. Dačice nadále vedou tabulku s náskokem jednoho bodu na dvojici pronásledovatelů Slovan Rosice a Slavoj Praha. Z družstev na konci tabulky získal dva body po výhře doma pouze KK Zábřeh. Hráči Sokol Duchcov a bohužel i SKK Jičín na své soupeře nestačili. Souboj družstev z dolní poloviny tabulky ovládli v Duchcově hráči Hvězdy Trnovany, kteří porazili SKK Jičín 7:1.

Kuželkáři SKK Jičín B vítězí na půdě druhého Č.Kostelce a divizi kralují již o 5 bodů!

19. 11. 2018 | Muži B

Jičín – V desátém kole Východočeské kuželkářské divize byli hosté daleko úspěšnější domácích, když celkem pětkrát vezou body. Ve vzájemném utkání dvou vedoucích celků vyhrává Jičín B v Kostelci a navyšuje svůj náskok již na pět bodů!

Zklamání - kuželkáři SKK Jičín umožnili Zábřehu získat první letošní body

19. 11. 2018 | Muži A

Zábřeh – Zápasy devátého kola pokračovala nejvyšší kuželkářská soutěž mužů. Po smolné domácí porážce o pouhých 16 kuželek s Lokomotivou České Velenice cestovali hráči SKK Jičín na kuželnu KK Zábřeh s jediným cílem – přivést oba body. Domácím se doposud vůbec nedařilo a jejich bodové konto bylo na nule.

Po osmé porážce v řadě jsou kuželkářky na dně

19. 11. 2018 | Ženy A

Praha – Nejvyšší kuželkářská soutěž žen pokračovala devátým kolem. Kuželkářky SKK Jičín se po smolné domácí prohře s Českými Budějovicemi o pouhých 18 kuželek, představily na půdě doposud poslední Konstruktivy.

František Černý skvělým výkonem 510 bodů atakoval rekord jičínské kuželny

13. 11. 2018 | Muži B

Jičín – Osmé kolo Východočeské kuželkářské divize přineslo další přesvědčivé vítězství lídra tabulky SKK Jičín B.

Kuželkářům SKK Jičín scházelo pouhých 16 kuželek k vítězství

13. 11. 2018 | Muži A

Jičín – Zápasy osmého kola pokračovala nejvyšší kuželkářská soutěž mužů. První dva celky ligové tabulky v tomto kole venku prohrály, a tak se Dačice po výborném domácím výkonu na ně bodově dotáhly. Na konci tabulky se nic nezměnilo. KK Zábřeh, Sokol Duchcov, Hvězda Trnovany a bohužel i SKK Jičín prohrál.

Série porážek stále neprolomena, scházelo 18 kuželek

13. 11. 2018 | Ženy A

Jičín – Nejvyšší kuželkářská soutěž žen pokračovala osmým kolem. Kuželkářky SKK Jičín čekala v domácím prostředí důležitá záchranářská bitva s Loko České Budějovice. A byl to opravdu více boj, než koukavá prvoligová podívaná.

Stránky: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7