Obsazení kuželny 2018–2019
Vyhlášení turnaje neregistrovaných
Jičínský pohár 2018
Rumcajsova 60 veteránů 2018
Jičínský pohár 2018 nere
Podpora oddílu
Sponzorství

Moravský víkend kuželkářkám SKK Jičín body nepřinesl

16. 10. 2018 | Ženy A

Ve Zlíně to o víkendu vůbec nepadalo. Domácí hrály o víkendu dvě utkání včetně předehrávky 10. kola. V obou utkáních hostující celky nedosáhly na 3000 poražených kuželek. V sobotu Konstruktiva porazila celkově 2998 a v neděli SKK Jičín 2991 kuželek. Jičín přitom na půdě favorita držel vyrovnané skóre 2:2 a minimální rozdíl ještě před závěrečnými duely. Body získaly výhrami 525-503 Helena Šámalová a 518-506 Marie Říhová. Jenže v koncovce se domácí kuželkářky zlepšily a vybojovaly výhru 5:3.

Kuželkáři SKK Jičín vezou z Vysočiny cenný bod, sahali však po obou!

16. 10. 2018 | Muži A

Jičín – Po čtvrtém kole nejvyšší kuželkářské soutěže mužů zůstala na čele tabulky již jen dvě družstva bez porážky. Po prohře Slavoje Praha v Rosicích postoupily na první místo Dačice. Na druhé místo se posunuly Rosice a „až“ třetí je exinterligový Slavoj Praha. Hostující celky uhrály v tomto kole jednu výhru a jednu remízu, o kterou se postarali v Třebíči hráči SKK Jičín!

Kuželkáři SKK Jičín B vítězí i potřetí v řadě a kralují divizní tabulce!

30. 9. 2018 | Muži B

Jičín – Ve třetím kole Východočeské kuželkářské divize byly domácí týmy opět úspěšné a 100 procent. Nejvíce se bojovalo v Červeném Kostelci, kde domácí zvrátili výsledek ve svůj prospěch až v závěru a to minimálním rozdílem tří kuželek. Rozdíl 12 kuželek byl v Českém Meziříčí, v ostatních utkáních již byly rozdíly větší.

Radost z Přerova vystřídalo domácí „rokycanské“ zklamání

30. 9. 2018 | Ženy A

Jičín – Třetí kolo nejvyšší kuželkářské soutěže žen je minulostí. Domácí celky uhrály, stejně jako ty hostující, tří vítězství. Hráčky SKK Jičín, které dokázaly minulý týden zvítězit v Přerově 5:3, chtěly v domácím prostředí potvrdit body z venku a uhájit svou neporazitelnost.

Kuželkáři SKK Jičín po boji podlehli 3:5 v Dačicích

24. 9. 2018 | Muži A

Jičín – Ve druhém kole nejvyšší kuželkářské soutěže mužů uhrály domácí celky tři vítězství, tedy stejně jako hostující týmy. Hráči SKK Jičín se po domácí výhře nad Valšským Meziříčím představili na půdě staronového účastníka první ligy Centropenu Dačice.

Také céčko zahájilo sezónu

24. 9. 2018 | Muži C

Muži jičínského céčka zahájili svoji pouť letošním ročníkem Východočeského přeboru. Oproti jarní sestavě v týmu scházeli jeho opory Černý s Kolaříkem, kteří již nosí dres B týmu, dále zraněný Čapek a věčně relaxující Kapucián. A tak jádro celku tvoří loňské úspěšné déčko. První zápas čekal tento tým ve Dvoře Králové. Jičíňáci neodjížděli s velkými ambicemi, ale s přehledem vítězí o 7 kuželek. Neděli si céčko vybralo na dohrávku s Trutnovem C. Čekala se snadná výhra a ono prd. Hosté odjíždí s dvěma body po výhře o 42 kuželek.

Kuželkáři SKK Jičín B po vysoké výhře 14:2 ve Smiřicích v čele divize!

24. 9. 2018 | Muži B

Druhé kolo Východočeské kuželkářské divize přineslo spoustu vynikajících výkonů, tři pětistovky a dvě výhry hostujících celků. Body si vezou hráči Dvora z Trutnova a Jičín B ze Smiřic. Jičín zahrál ve Smiřicích výborně, 2745 poražených kuželek je nejlepším výkonem z hostujících družstev. Skvělý vstup do zápasu se podařil Luboši Kolaříkovi, který v oboustranně vynikajícím duelu zdolal Davida Hanzlíčka 489-480! Parádní výkony přidali také Tomáš Pavlata 477 či Vladimír Řehák 465!

Kuželkářky SKK Jičín se výhrou v Přerově postaraly o překvapení kola

24. 9. 2018 | Ženy A

Přerov – Druhé kolo nejvyšší kuželkářské soutěže žen je minulostí. Domácí celky uhrály tří vítězství, hostující dvě a utkání KC Zlín – SKK Náchod skončilo dělbou bodů. Z venkovní dráhy přivážejí oba body hráčky SKK Jičín, které dokázaly zvítězit v Přerově 5:3. Tým SKK Jičín se přitom musel obejít bez nejlepší hráčky předchozího utkání M.Říhové v základní sestavě chyběla i M.Hercíková. Domácí favorit opět potvrdil, že trpí komplexem Jičín. Přitom po 2/3 utkání za stavu 3:1 vše hrálo do jeho karet. Jenže koncovka Přerovu nevyšla. Naopak jičínské hráčky Michaela Nožičková 566-540 a Marie Kolářová 537-505 měly vynikající závěr. Uhrály dva body a získaly i v poražených kuželkách náskok 14 kolků a to znamenalo výhru a zisk dvou bodů! Přerovu nepomohl ani nejlepší výkon celého kola 581 poražených kuželek Anny Mašlaňové. K vítězství pomohla velká vyrovnanost hráček Jičína. Celkem pět se jich vměstnalo do rozdílu pouhých 17ti kuželek s výkony 525 až 542 bodů a vše korunovala v závěru velice vydařeným vystoupením a 566 shozenými kuželkami Michaela Nožičková. Jičín tak má po dvou kolech s velice silnými soupeři 3 body, což je vynikající vstup do soutěže. Svou neporazitelnost budou hráčky SKK Jičín hájit v sobotu 29.9. od 10 hodin na domácí kuželně V lipách proti SKK Rokycany – přijďte fandit!

Divizní premiéra přinesla kuželkářům SKK Jičín B výhru 12:4

19. 9. 2018 | Muži B

Jičín – První kolo Východočeské kuželkářské divize přineslo jasnou nadvládu domácích celků, když byli stoprocentně úspěšní. Výkony jednotlivců i družstev byly na začátek sezony velice slušné. V Jičíně se nejvíce činil Dalibor Ksandr z B týmu Rychnova nad Kněžnou 484, ale vyrovnanější byli domácí a tak se SKK Jičín B mohl radovat z výhry 12:4 2649-2551.

Kuželkáři SKK Jičín vstoupili do nového ročníku nejvyšší soutěže vítězně

18. 9. 2018 | Muži A

Jičín – V úvodním kole nejvyšší kuželkářské soutěže měli oba celky našeho okresu výhodu domácího prostředí. Jičínská kuželna V Lipách byla svědkem dramatického souboje domácích s pátým týmem loňského ročníku TJ Valašské Meziříčí.

Stránky: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7