Obsazení kuželny 2018–2019
Jičínský pohár 2018
Rumcajsova 60 veteránů 2018
Jičínský pohár 2018 nere
Podpora oddílu
Sponzorství

Také céčko zahájilo sezónu

24. 9. 2018 | Muži C

Muži jičínského céčka zahájili svoji pouť letošním ročníkem Východočeského přeboru. Oproti jarní sestavě v týmu scházeli jeho opory Černý s Kolaříkem, kteří již nosí dres B týmu, dále zraněný Čapek a věčně relaxující Kapucián. A tak jádro celku tvoří loňské úspěšné déčko. První zápas čekal tento tým ve Dvoře Králové. Jičíňáci neodjížděli s velkými ambicemi, ale s přehledem vítězí o 7 kuželek. Neděli si céčko vybralo na dohrávku s Trutnovem C. Čekala se snadná výhra a ono prd. Hosté odjíždí s dvěma body po výhře o 42 kuželek.

Kuželkáři SKK Jičín B po vysoké výhře 14:2 ve Smiřicích v čele divize!

24. 9. 2018 | Muži B

Druhé kolo Východočeské kuželkářské divize přineslo spoustu vynikajících výkonů, tři pětistovky a dvě výhry hostujících celků. Body si vezou hráči Dvora z Trutnova a Jičín B ze Smiřic. Jičín zahrál ve Smiřicích výborně, 2745 poražených kuželek je nejlepším výkonem z hostujících družstev. Skvělý vstup do zápasu se podařil Luboši Kolaříkovi, který v oboustranně vynikajícím duelu zdolal Davida Hanzlíčka 489-480! Parádní výkony přidali také Tomáš Pavlata 477 či Vladimír Řehák 465!

Kuželkářky SKK Jičín se výhrou v Přerově postaraly o překvapení kola

24. 9. 2018 | Ženy A

Přerov – Druhé kolo nejvyšší kuželkářské soutěže žen je minulostí. Domácí celky uhrály tří vítězství, hostující dvě a utkání KC Zlín – SKK Náchod skončilo dělbou bodů. Z venkovní dráhy přivážejí oba body hráčky SKK Jičín, které dokázaly zvítězit v Přerově 5:3. Tým SKK Jičín se přitom musel obejít bez nejlepší hráčky předchozího utkání M.Říhové v základní sestavě chyběla i M.Hercíková. Domácí favorit opět potvrdil, že trpí komplexem Jičín. Přitom po 2/3 utkání za stavu 3:1 vše hrálo do jeho karet. Jenže koncovka Přerovu nevyšla. Naopak jičínské hráčky Michaela Nožičková 566-540 a Marie Kolářová 537-505 měly vynikající závěr. Uhrály dva body a získaly i v poražených kuželkách náskok 14 kolků a to znamenalo výhru a zisk dvou bodů! Přerovu nepomohl ani nejlepší výkon celého kola 581 poražených kuželek Anny Mašlaňové. K vítězství pomohla velká vyrovnanost hráček Jičína. Celkem pět se jich vměstnalo do rozdílu pouhých 17ti kuželek s výkony 525 až 542 bodů a vše korunovala v závěru velice vydařeným vystoupením a 566 shozenými kuželkami Michaela Nožičková. Jičín tak má po dvou kolech s velice silnými soupeři 3 body, což je vynikající vstup do soutěže. Svou neporazitelnost budou hráčky SKK Jičín hájit v sobotu 29.9. od 10 hodin na domácí kuželně V lipách proti SKK Rokycany – přijďte fandit!

Divizní premiéra přinesla kuželkářům SKK Jičín B výhru 12:4

19. 9. 2018 | Muži B

Jičín – První kolo Východočeské kuželkářské divize přineslo jasnou nadvládu domácích celků, když byli stoprocentně úspěšní. Výkony jednotlivců i družstev byly na začátek sezony velice slušné. V Jičíně se nejvíce činil Dalibor Ksandr z B týmu Rychnova nad Kněžnou 484, ale vyrovnanější byli domácí a tak se SKK Jičín B mohl radovat z výhry 12:4 2649-2551.

Kuželkáři SKK Jičín vstoupili do nového ročníku nejvyšší soutěže vítězně

18. 9. 2018 | Muži A

Jičín – V úvodním kole nejvyšší kuželkářské soutěže měli oba celky našeho okresu výhodu domácího prostředí. Jičínská kuželna V Lipách byla svědkem dramatického souboje domácích s pátým týmem loňského ročníku TJ Valašské Meziříčí.

Bod kuželkářek proti Blansku

18. 9. 2018 | Ženy A

Jičín – V úvodním kole nejvyšší kuželkářské soutěže žen zavítal do Jičína celek TJ ČKD Blansko, ale pouze v nekompletní pětičlenné sestavě! Domácím se tak otevřela poměrně snadná cesta k možné výhře nad velkým favoritem. Bohužel vyhrát dva potřebné souboje z pěti se nepodařilo. Uspěla pouze v jednoznačně nejlepším jičínském souboji Marie Říhová 534 - 447 a to stačilo pouze na remízu 4:4. Ostatní hráčky svými výkony zklamaly. V čtyřech případech nához pod pět set bodů není dobrou vizitkou na prahu nové sezóny. Věřme, že si vybraly slabý den a již za týden v Přerově půjdou výkony hodně nahoru.

Stránky: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6