Kontakty a fakturace
Obsazení kuželny 2023–2024
Rumcajsova 60 veteránů 2024
Memoriál Honzy Majdana 2024
Jičínský pohár 2023 nere
Rumcajsova 60 veteránů 2023
Podpora oddílu
Sponzorství

Omlazené družstvo dorostenek s přehledem zvítězilo ve východočeském derby v Náchodě

18. 1. 2005 | Dorostenky | 12. kolo

Úvodní utkání jarní části 1.kuželkářské ligy dorostenek potvrdilo, jak velkou a kvalitní líheň kuželkářských talentů má Jičínský oddíl. Z loňské mistrovské sestavy, po zdravotních problémech Lenky Tomáškové, zůstává pro jarní část pouze Lucie Slavíková a přesto omlazené družstvo ve své jarní premiéře vítězí, a to ještě na půdě soupeře! V Náchodě se na úvod střetly dvě nejlepší hráčky utkání a závěrečná velice vydařená dorážka rozhodla o výhře jičínské Slavíkové 429-418.

Dorostenky opět útočí na medaile!

14. 12. 2004 | Dorostenky | 11. kolo

Letošní ročník 1.kuželkářské ligy dorostenek je nesmírně vyrovnaný. Příjemným překvapením jsou výsledky omlazeného jičínského družstva, které uzavřelo podzimní část soubojem se sousedem v tabulce týmem KK Zábřeh. Také jeho sestava je oproti minulým rokům úplně jiná a zkušenosti právě v Jičíně chyběly.

Dorostenky zvítězily - L.Tomášková 469!!!

7. 12. 2004 | Dorostenky | 10. kolo

Jičínská děvčata cestovala do Vyškova k souboji dvou dvanáctibodových celků 1.kuželkářské ligy dorostenek. To nejlepší z utkání se konalo v prostřední dvojici, když domácí Wognitschové nestačilo k vítězství ani 435 kuželek. Její soupeřka Tomášková s ní sice prohrála do plných 3 kuželky, ale v dorážce jí to vrátila "i s úroky". Nádhernou dorážkou 179 kuželek se vytáhla až na celkový výkon 469 kuželek, což je nejlepší výkon kola.

Dorostenky SKK Jičín posílají "kanára" do Rychnova

25. 11. 2004 | Dorostenky | 9. kolo

V 9.kole 1.kuželkářské ligy dorostenek hostila děvčata SKK Jičín ve východočeském derby Rychnov n. Kn. Průběh utkání vůbec nesvědčil o tom, že se jedná o souboj dvou sousedů ze středu tabulky. Ze strany hostujícího Rychnova n. Kn. lze utkání označit jako černý den, naopak domácí hráčky podaly svůj nejlepší domácí výkon a výsledkem je tak úplný "Superkanár", když ve všech rubrikách pro body se u hostí krčí pouze nuly.

Vše zahájila Lucie Slavíková 396 poraženými kuželkami, se soupeřkou neměla problémy ani M.Nožičková 345 a vše završila nejlepším dorosteneckým výkonem této sezóny na jičínské kuželně Lenka Tomášková - 422! Ta tak potvrdila opravdu výbornou formu posledních týdnů. Další utkání sehrají děvčata SKK Jičín v neděli 5.12. ve Vyškově.

Dorostenky vyhrály v Pelhřimově a stále bojují o medailová umístění

16. 11. 2004 | Dorostenky | 8. kolo

Dorostenky SKK Jičín zajížděly k utkání 8.kola 1.ligy do Pelhřimova. Úvod se jim vydařil zásluhou Lucie Savíkové (380). Domácí Hunalová zahrála velmi špatně první dorážku a tím nabídla Slavíkové šanci, kterou jičínská hráčka již nepustila. Na 1:1 vyrovnala pelhřimovská Nedělčevová. M.Nožičková, hrající proti ní, měla problémy s první dráhou, na druhé se výrazně zlepšila a udržela hratelný odstup od domácích hráček, které se dostaly do vedení o 17 kuželek.

Přes výborných 421 L.Tomáškové dorostenky podlehly Vsetínu 1:3

15. 11. 2004 | Dorostenky | 7. kolo

v sedmém kole nejvyšší kuželkářské soutěže dorostenek hostila děvčata SKK Jičín ambiciózní Vsetín, který patří k jednomu z aspirantů v boji o titul. Jeho hráčky to od samého začátku dokazovaly i na jičínských drahách. Domácí Lucie Slavíková nezačala špatně (382), ale P.Radílková hrála proti ní výborně. Jako teprve druhá hráčka hostí v této sezóně překonala hranici čtyř set bodů (401). V tomto utkání však nebyla zdaleka poslední.

Dorostenky SKK Jičín jasně přehrály Olomouc

1. 11. 2004 | Dorostenky | 5. kolo (dohrávka)

Přestože ligové kuželkářské soutěže měli o předchozím víkendu volno, prvoligové dorostenky Jičína se představily domácím příznivcům v dohrávaném utkání s HKK Olomouc. Soupeř který prošel ještě výraznější generační výměnou než jičínské družstvo je beznadějně poslední na dně tabulky a tak se neočekávalo nic jiného než jasné vítězství domácích děvčat.

Dorostenky nepovolily Blansku ani bod!

26. 10. 2004 | Dorostenky | 6. kolo

Nečekaně úspěšně si počínaly děvčata SKK Jičín v utkání 6.kola 1.kuželkářské ligy dorostenek na šestidráze ČKD Blansko. Výsledek utkání je jednoznačný, průběh už tak jasný nebyl. Hráčky Jičína však zachovaly v rozhodujících chvílích větší klid a rozvahu, což rozhodlo. Nejlepším výkonem utkání zahájila povedené představení jičínského družstva Lucie Slavíková. Musilovou porazila rozdílem třinácti kuželek 409-396.

Mistryně ČR z Jičína udolaly o 13 kuželek stříbrné Rosice

12. 10. 2004 | Dorostenky | 4. kolo

Ve čtvrtém kole nejvyšší domácí kuželkářské soutěže dorostenek se utkaly na jičínské kuželně hráčky domácího SKK Jičín, úřadující mistryně ČR, s druhým nejlepším celkem loňského ročníku Rosicemi. Tentokráte to však nebylo v boji o medaile a titul, ale klidný střed tabulky. Po generační výměně u obou družstev platí v tomto případě známé, kdeže loňské sněhy jsou.

Závěr připravil dorostenky SKK o body

5. 10. 2004 | Dorostenky | 3. kolo

Zajímavé a dramatické utkání, které bylo celou dobu vyrovnané a s minimálními rozdíly. To nabídly svým příznivcům ve 3.kole nejvyšší kuželkářské soutěže dorostenek děvčata SKK Jičín. v první dvojici vyhrává těsně o 4 kuželky domácí Slavíková nad Křenkovou. Druhý souboj má vynikající úroveň. Hostující Vendula Šebková poráží na první dráze parádních 218 kuželek. Lenka Tomášková však ještě o sedm více - 225! Další čtyři kuželky náskoku přidává do plných. Poté se jí ale nezdařila druhá dorážka (45) a tak přenechává hostům cenný bod i když po pěkném výkonu 412. v závěru se Eva Vysučková stejně jako střídající Nožičková snaží, ale nestačí to a tak Jičín prohrává doma 1:3. Hosté se představili jako zkušenější hráčky a to v klíčových momentech rozhodlo. Odčinit porážku budou děvčata moci v neděli 10.října kdy od 10 hodin hostí Rosice

Stránky: 1 | 2 | 3