Kontakty a fakturace
Obsazení kuželny 2023–2024
Memoriál Honzy Majdana 2024
Jičínský pohár 2023 nere
Rumcajsova 60 veteránů 2023
Podpora oddílu
Sponzorství

Kuželkářům SKK Jičín C patří v divizi konečná 9. příčka

19. 4. 2005 | Muži C | 22. kolo

V posledním kole Východočeské kuželkářské divize hráčům SKK Jičín C již evidentně chyběla motivace, a tak si body překvapivě ale zaslouženě z Jičína odvezli hráči sestupujícího Náchoda D. Utkání bylo vyrovnané, ale za delší konec tahali od začátku hosté. Na straně domácích snese přísnější měřítko pouze výkon Petr Koláře 409. Nováček soutěže Jičín C měl svůj letošní cíl, tedy záchranu splněn a nakonec jej nemusela mrzet ani závěrečná prohra o 35 kuželek, neboť ani jeden z jeho největších konkurentů nebodoval a jičínské družstvo tak uhájilo solidní devátou příčku. V sezóně kdy družstvo pronásledovala zranění, nemoci a někteří hráči nemohli hrát pravidelně kvůli povinnostem v zaměstnání je toto umístění odrazem reálných možností týmu. Zajímavostí je, že se tým vždy vytáhl na vedoucí týmy tabulky. V Jičíně neuspěl Č.Kostelec ani Trutnov a postupující celek se strachoval o vítězství i na domácí půdě kde jej zachránili pouhé 3 kuželky. Naopak proti poslednímu Náchodu jičínští nevybojovali ani bod.

Rokytnice ukončila vítěznou sérii Jičína C

13. 4. 2005 | Muži C | 21. kolo

Předposlední kolo Východočeské kuželkářské divize rozhodlo o všem podstatném. Je rozhodnuto o vítězi letošního ročníku. Po dohrávaných zápasech a vzájemném duelu s největším soupeřem, se jím stává celek Lokomotivy Trutnov. Zároveň je již jasno i na konci tabulky. Jistými sestupujícími jsou Týniště (jak už bylo avizováno, na základě chybějícího mládežnického týmu) a Náchod D. Kuželkáři SKK Jičín C, kteří po třízápasové vítězné šňůře byli již zachráněni, sehráli velice kvalitní utkání v Rokytnici. Ale výsledek pro ně vyzněl krutě. Přestože hned pět hráčů pokořilo hranici čtyř set poražených kuželek a kvartet se dostal nad 412 poražených „dřev“ utrpěl Jičín od skvěle hrajících domácích, kteří dokonce atakovali rekord kuželny, vysokou prohru 1:7. Se sezónou se kuželkáři SKK Jičín C rozloučí utkáním s Náchodem D, které začíná na jičínské kuželně ve čtvrtek od 18 hodin. Výhra by měla družstvu zajistit devátou příčku v konečné tabulce.

Kuželkáři SKK Jičín C zvítězili potřetí v řadě

30. 3. 2005 | Muži C | 20. kolo

S velkým očekáváním vstupovali kuželkáři SKK Jičín C k dalšímu diviznímu souboji proti Ústí n.Orlicí – Hylváty. Po dvou vítězstvích v řadě by jim třetí triumf v případě neúspěchu Náchoda D v Č.Kostelci dával jistotu zachování divize i pro příští rok! Důležitost utkání v mnoha momentech svazovala domácím ruce. Snad nejvíce právě kapitánovi domácího týmu M.Burešovi během prvních 50ti hodů, kdy zůstal hodně za očekáváním (172). Také Petru Kolářovi úvod příliš nevyšel. V druhé polovině disciplíny však oba dva ukázali největší letošní devizu nováčka soutěže a to bojovnost. Míra Bureš nejlepší padesátkou utkání (218) na druhé dráze skvěle zafinišoval a posledním hodem dokonce vyrovnal svůj duel s T.Pražákem na 390-390. Petr Kolář pak získal důležitý náskok 28 kuželek. Jičín tak vedl 1,5:0,5.

Kuželkáři SKK Jičín C černou můrou Červeného Kostelce

22. 3. 2005 | Muži C | 19. kolo

Kuželkáři SKK Jičín C v bojích o udržení Divize v posledních týdnech pořádně zabrali. Černou můrou budou jistě pro ambiciózní kuželkáře z Červeného Kostelce. Poté co v domácím prostředí nečekaně porazili vedoucí A tým kosteleckých hráčů, nyní si odvážejí nesmírně cenné body také přímo z kuželny soupeře, když zdolali B tým 5:3. Místo J.Egrta musel v úvodu nastoupit na straně Jičína dorostenec Honza Bednařík, čerstvý rekordman jičínské kuželny. I zde hrál dobře a zcela vyrovnanou partii s O.Vlčkem ztratil o pouhých 12 kuželek až v závěrečné dorážce. Petr Kolář ve druhé dvojici brzo smazal manko Jičína a soupeřku dostal pod velký tlak z čehož rezultovalo vysoké vítězství 396-349. Také kapitán M.Bureš se V.Stehlíka stále držel. Domácí kuželkář však v závěrečné dorážce předvedl 8-1, poté hodovou devítku a znovu 8-1 což rozhodlo. V polovině utkání tak domácí vedli 2:1, ale na shozené kuželky to bylo zcela vyrovnané a prakticky se začínalo znova.

Kuželkáři SKK Jičín C porazili vedoucí Č.Kostelec, když obrátili průběh utkání z 1:3 na 5:3

15. 3. 2005 | Muži C | 18. kolo

Chřipková epidemie dále komplikuje živo i kuželkářům. Z tohoto důvodu byla odložena utkání Východočeské divize Smiřic v Č.Kostelci a Hylvát v Jilemnici. Zápas v Dobrušce nebyl odehrán z důvodu poruchy automatů.V Jičíně se však hrálo. A kuželkáři SKK Jičín C předvedli svým příznivcům v utkání s vedoucím týmem Východočeské divize Červeným Kostelcem strhující podívanou. Domácí tým potřeboval nutně body v boji o udržení hosté zase k postupu do 3.ligy. O velice kvalitní úvod se postaral J.Egrt v souboji s nejlepším hráčem soutěže Š.Schustrem. První půli vyhrál o 12 kuželek 213-201. V druhé padesátce ale začal soupeř dotahovat. Pevné nervy v koncovce přinesly pro Jičín první bod za vítězství 418-414. Bohužel Petru Kolářovi se na vedlejších drahách tolik nedařilo a podlehl 385-396. Stav 1:1 a Jičín prohrává minimálním rozdílem 7. kuželek.

Ve Smiřicích neměl Jičín C šanci

8. 3. 2005 | Muži C | 17. kolo

V tabulce Východočeské kuželkářské divize se po 17.kole ocitli hráči SKK Jičín C opět na posledním místě. Doposud poslední Náchod D v souboji týmů ze spodních pater tabulky přehrál Dobrušku a jičínští si neporadili s nástrahami smiřické dvoudráhy. První třetina utkání přitom byla rozehrána nadějně, když hosté vedli po výhře J.Egrta 393-368 o 15 kuželek. Poté však následoval nečekaný výpadek M.Vika a nevydařený závěr znamenal nakonec vysokou porážku 1:7. Ve čtvrtek od 18h se tak dá na jičínské kuželně čekat velice vypjatá atmosféra. Domácí budou bojovat o udržení a hosté z Č.Kostelce o postup.

Kuželkáři SKK Jičín C porazili Jilemnici o 5 kuželek!

28. 2. 2005 | Muži C | 16. kolo

Kuželkáře SKK Jičín C čekalo v 16. kole Východočeské divize nesmírně důležité utkání v boji o udržení s Jilemnicí. Hosté nasadili to nejlepší v úvodu utkání s cílem zaskočit družstvo domácích. A to se jim bohužel dokonale vydařilo. Hrozivých 56 kuželek ztráty nabral v úvodních 50ti hodech P.Kolář, o 5 kuželek prohrával i J.Egrt. Po druhých vydařených plných získal J.Egrt těsný náskok, ale bylo jasné, že duel rozhodnou poslední pokusy. Egrt porazil celkem 416 kuželek a soupeři zbývali poslední dva hody. Na výhru musel zavřít 99.hodem jedinou kuželku a do plných hodit sedm na vítězství. Zavřel, ale posledním hodem shodil šestku a to znamenalo remízu 416-416. Petr Kolář v závěru naštěstí mírně stáhl náskok soupeře Jičín přesto prohrával 0,5:1,5 o 33 kuželek.

V boji o udržení divize jde do tuhého

22. 2. 2005 | Muži C | 15. kolo

S odhodláním získat dva body odjížděli kuželkáři divizního SKK Jičín C k důležitému utkání do Týniště n.O. Bohužel úvod nevyšel M.Mazáčkovi a domácí tak získali převahu, kterou využili k vedení 2:0. Jičínští ale bojovali dále a zásluhou Petra Koláře (401) a Pavla Kříže (402) vyrovnaly na 2:2. V tento moment činil rozdíl mezi oběma soupeři pouhé 3 kuželky. Prvních 50 hodů duelu následujícího vyšlo výrazně lépe nejlepšímu hráči utkání M.Prošvicovi a náskok zhruba 40 kuželek již domácí v závěru udrželi. Jičín C tak podlehl 2:6, ale jelikož neuspěli ani jejich soupeři z konce tabulky (Náchod a Dobruška) boj o udržení je stále otevřený. Mnoho napoví již toto kolo kdy Jičín hostí Jilemnici!

L.Hrdinová s M.Tomáškovou se málem postarali o malý kuželkářský zázrak

15. 2. 2005 | Muži C | 14. kolo

Velice kvalitní utkání sehráli kuželkáři SKK Jičín C s favorizovanými Pardubicemi v 16.kole východočeské kuželkářské Divize. Proti silným Pardubicím postavil kapitán M.Bureš hned tři ligové opory jičínských A týmů. Petra Streubela, který byl před týdnem nejlepším hráčem utkání v Trutnově a dvě prvoligové juniorky Lenku Hrdinovou a Martinu Tomáškovou. Pardubice však výbornými výkony v úvodu sebrali domácím vítr z plachet. O.Gutwirth předvedl vůbec nejlepší výkon jičínské kuželny na 100 hodů v této sezóně, když porazil 437 kuželek. Slávek Vik (390) bohužel neměl na body nárok, stejně jako Martin Mazáček (394) proti kterému potvrdil výbornou výkonnost L.Zemánek (417).

Kuželkáři SKK Jičín "C" 3 kuželky od senzace

8. 2. 2005 | Muži C | 13. kolo

Přestože divizního nováčka, kuželkáře SKK Jičín C stále sužuje nebývalá marodka, dlouhodobě jsou mimo hru J.Brumlich a J.Egrt. Navíc se zranil P.Kolář a viróza skolila i J.Kapuciána, velkým odhodláním a bojovností dokáží znepříjemnit cestu za body i favoritům soutěže. Po těsné výhře nad Dobruškou se o tom přesvědčil i ambiciózní Trutnov. V úvodním souboji "zkušeností" zvládl na výbornou koncovku Slávek Vik 403-397 a Jičín vedl 1:0. Bohužel M.Mazáčkovi se nedařilo dle představ (376) a podlehl o 15 kuželek.

Stránky: 1 | 2