Kontakty a fakturace
Obsazení kuželny 2023–2024
Memoriál Honzy Majdana 2024
Jičínský pohár 2023 nere
Rumcajsova 60 veteránů 2023
Podpora oddílu
Sponzorství

Kuželkářky SKK Jičín B postupují do 2. ligy!!

19. 4. 2005 | Ženy B | 18. kolo

S velkým napětím vzhlíželi příznivci SKK Jičín k utkání posledního kola 3. kuželkářské ligy žen. Po domácí výhře 5:1 v „utkání jara“ s Neratovicemi zajížděly kuželkářky SKK Jičín B do Prahy na Konstruktivu. Neratovice sice měli dvoubodový náskok, ale díky předehrávce již dohráno. Jičín tak k vítězství a postupu do 2.ligy potřeboval vyhrát závěrečné utkání minimálně 5:1. První duel vyzněl jednoznačně pro jičínskou dorostenku Lucii Slavíkovou, která porazila slabě hrající Kostohryzovou 390-357. Druhý duel byl daleko vyrovnanější. M.Kvasničkové se na první dráze příliš nedařilo a s E.Dosedělovou prohrávala. Nervozita pracovala. V následujících 50ti hodech se ale jičínská kuželkářka skvěle chytla a ve druhé půli porazila přes 220 kuželek a to jí pomohlo k důležité výhře 406-389! Jičín tak vedl 2:0 a o 50 kuželek.

Kuželkářky SKK Jičín B porazily vedoucí Neratovice 5:1 a jsou krůček od postupu do 2.ligy!!

13. 4. 2005 | Ženy B | 17. kolo

V sobotu po poledni nastoupily na jičínské kuželně k souboji druhého týmu s prvním ve třetí lize žen domácí kuželkářky SKK Jičín B proti ambiciózním Neratovicím. Hostujícímu celku po úspěšné dohrávce i předehrávce stačil bod k postupové jistotě, domácí potřebovali zvítězit minimálně 4:2 k uchování naděje na první místo v soutěži. „Utkání jara“ dle předpokladů nabídlo všem příznivcům dramatickou podívanou. Oba duely první poloviny zápasu byly doslova infarktové. Hostující mužstvo nasadilo druhou a třetí nelepší hráčku ligy, ale ani to jim k vedení proti tandemu jičínských juniorek nepomohlo. Martina Břicháčková zvítězila ve velice kvalitním duelu s J.Fukačovou 405-397. Petra Abelová sice smolně o dvě kuželky podlehla (392-394) ale Jičín držel stále nadějný stav 1:1 s minimálním náskokem čtyř kuželek.

Kuželkářky SKK Jičín B zvítězili v Ústí n.L. o 1 kuželku!

22. 3. 2005 | Ženy B | 16. kolo

Výborné utkání sehrály v 16. kole třetí nejvyšší kuželkářské soutěž žen hráčky SKK Jičín B v Ústí n.L. Souboj čtvrtého celku tabulky s druhým zahájila na straně Jičína kapitánka družstva Alena Šedivá soubojem proti nejlepší hráčce soutěže V.Slezáčkové. A to výborně. Výkonem 404 poražených kuželek získala bod a náskok 21 kuželek. Ten ještě navýšila M.Kvasničková. Ve strhující duelu výborné úrovně porazila Jandíkovou 428-416 a Jičín vedl 2:0 o 33 kuželek. Obě aktérky se nominovaly do sestavy kola. Na dalším postu v jičínské sestavě musela nastoupit při neúčasti Abelové a Savíkové, nepříliš zkušená dorostenka z jičínského B týmu M.Hercíková. Na nejlepší hráčku utkání J.Balzerovou nestačila, ale svůj cíl splnila na více než sto procent. Shodila slušných 376 kuželek a udržela hratelný rozdíl. A Martina Břicháčková toho dokonale využila. Nad Tilíčkovou stále mírně vedla a po posledním hodu zůstal na ukazateli stav 421-400 ve prospěch jičínské kuželkářsky což znamenalo vítězství Jičína 5:1 o jedinou kuželku 1629-1628. Po čtrnáctidenní ligové pauze (9.dubna od 13:30) sehrají hráčky SKK Jičín B utkání jara proti vedoucím Neratovicím.

Díky vydařenému závěru Břicháčkové s Kvasničkovou zvítězily kuželkářky SKK Jičín B o 22 kuželek

15. 3. 2005 | Ženy B | 15. kolo

K utkání 15.kola třetí kuželkářské ligy přijely do Jičína hráčky SKK Bohušovice. Domácí družstvo, které je na druhé příčce tabulky mělo tentokrát s hostujícím týmem více práce než by se čekalo. V polovině utkání prohrávalo o 11 kuželek. P.Abelová sice zvítězila o 4 kuželky 392-388, ale L.Slavíková tentokrát podlehla své soupeřce o 15 „dřev“. Také závěr byl velice vyrovnaný a dramatický. Vyrovnaný tým Bohušovi dokonce útočil na rekord hostí na 4x100HS žen, ale ani to nakonec na domácí hráčky nestačilo. Obě jičínské kuželkářky překonaly hranici čtyř set poražených kuželek a své soupeřky tak ve vzájemných soubojích porazili. Břicháčková (406) o 19 a Kvasničková (404) o 14 kuželek. To znamenalo vítězství Jičína 5:1 o 22 kuželek a udržení kontaktu s vedoucími Neratovicemi. Velice těžké utkání čeká hráčky SKK Jičín B v sobotu v Ústí n.L.

Kuželkářky SKK Jičín B ztratili kontakt s vedoucími Neratovicemi

8. 3. 2005 | Ženy B | 14. kolo

Souhra hned několika okolností zapříčinila porážku hráček SKK Jičín B v Jihlavě. Toho využily soupeřky z Neratovic, které po velkém boji o 13 kuželek udolaly Bohušovice a zvýšily tak náskok v čele tabulky na 2 body. Tým Jičína se musel obejít bez své nejlepší hráčky M.Kvasničkové, kterou musela nahradit dorostenka M.Hercíková. Ta se snažila, ale v souboji s nejlepší hráčkou domácích vznikl rozhodující rozdíl. Ten se ještě prohloubil, když lehce za očekáváním zůstala i kapitánka A.Šedivá (367). Finiš Lucie Slavíkové (411) tak znamenal korekci výsledku na 2:4 z pohledu Jičína. Domácí celek byl lepší o 63 kuželek a oproti předehrávce s Pragovkou se zlepšil o plných 120 kuželek, ale to je sport. Jičínské kuželkářky tak budou muset zabojovat v sobotu od 13:30 proti nebezpečným Bohušovicím.

Kuželkářky SKK Jičín B porazili Pragovku 5:1 a stále bojují o postup

22. 2. 2005 | Ženy B | 13. kolo

V utkáních 13.kola třetí nejvyšší kuželkářské ligy žen nezaváhalo vedoucí duo soutěže Neratovice a Jičín B, když si se svými soupeři poradilo shodně 5:1. Jičín však nezačal dobře. A.Šedivé se vůbec nedařilo a musela být střídána dorostenkou Hercokovou. Nejlepší hráčka hostí Pelcmanová tak pro pražský tým získala náskok 41 kuželek po výhře 384-343. Naštěstí to byl jediný bod pro hosty. V dalších duelech již jednoznačně kralovaly domácí kuželkářky. Dorostenka Lucie Slavíková shodila velice pěkných 396 kuželek a až do sestavy kola se nominovala nejlepším výkonem utkání Petra Abelová – 416! Na konečných 5:1 pečetila výsledek M.Kvasničková 379. Dalším soupeřem jičínských žen bude venku 5.3. Jihlava.

Smolná remíza ve Vrchlabí sesadila ženy SKK Jičín B z čela 3.ligy

15. 2. 2005 | Ženy B | 12. kolo

Ve 12.kole třetí nejvyšší kuželkářské ligy žen vedoucí družstvo Jičína B nedokázalo zvítězit ve Vrchlabí. Jičínské kuželkářky uhrály pouze remízu a toho využilo družstvo Neratovic. To dokázalo zvítězit na Pragovce a dostalo se o skóre znovu do čela tabulky. Jičín přitom začal velmi dobře. P.Abelová 411 s M.Břicháčkovou 405 získaly vedení 2:0 a náskok 38 kuželek. Bohužel méně se dařilo M.Kvasničkové 384 a navíc její soupeřka I.Rolfová dosáhla nejlepšího výkonu kola, když shodila 443 kuželek. Tento souboj tak obrátil celý průběh utkání. Naštěstí pevné nervy Aleny Šedivé ve vypjaté koncovce se Štěpánkovou a její výhra 422-418 zajistili Jičínu alespoň bod za remízu 3:3. V sobotu od 13:30 se ženy SKK Jičín B představí domácím příznivcům v duelu s pražskou Pragovkou.

Ženy SKK Jičín B stále v čele

9. 2. 2005 | Ženy B | 11. kolo

Ve všech utkáních 11. kola 3.kuželkářské ligy žen zvítězila domácí družstva. Uspěly tak i ženy SKK Jičín B, které hostily na jaře velice nebezpečný Benešov. Soupeř zlobil jen v úvodu utkání, kdy se nedařilo A.Šedivé, která podlehla 357-372 Reinbergrové. Ani toto zaváhání však nemuselo Jičín příliš mrzet, protože na vedlejších drahách si výborně vedla dorostenka Lucie Slavíková. Tu zastihla jarní část ve velmi dobré formě o čemž svědčí jejích 404 a vysoká výhra o 56 kuželek. Závěr bezpečně zvládly P.Abelová (373) s M.Kvasničkovou (372) a Jičín se tak mohl radovat z vítězství 5:1, kterým si upevnil vedoucí pozici. Velice těžké utkání čeká jičínské kuželkářky tuto sobotu, kdy zajíždí do Vrchlabí, které v dohrávce rozdrtilo třetí tým tabulky z Ústí n.L. 6:0.

Kuželkářky SKK Jičín B jsou v čele tabulky!

1. 2. 2005 | Ženy B | 10. kolo

Prvním jarním kolem byla o předchozím víkendu zahájena i třetí nejvyšší kuželkářské soutěž žen, ve které úspěšně bojuje prvoligová rezerva SKK Jičín. K utkání na půdě předposlední Ml.Boleslavi zajížděly jičínské hráčky v úloze favorita. Tu také začaly od samého začátku plnit. Vynikající souboj předvedly hned v úvodu dorostenky na obou stranách. Domácí H.Bayerová shodila výborných 410 kuželek, ale přesto odešla poražena! Jičínská Lucie Slavíková zahrála výborně a nejlepším výkonem utkání 424, který jí zároveň nominoval do sestavy kola dostala hosty dovedení.

Kuželkářky SKK Jičín B přezimují na výborném 2.místě

14. 12. 2004 | Ženy B | 9. kolo

V utkání posledního podzimního kola třetí nejvyšší kuželkářské soutěže žen, Jičín B v souboji o přední příčky nezaváhal a zvítězil nad posledním družstvem tabulky KK Konstruktiva B rozdílem 111 kuželek. Na to dokázal reagovat tým Neratovic vítězstvím v Mladé Boleslavi a stal se tak podzimním vítězem. Obě družstva si vytvořila mírný bodový náskok a zdá se, že o prvenství si to na jaře rozdají mezi sebou.

Stránky: 1 | 2