Kontakty a fakturace
Obsazení kuželny 2023–2024
Jičínský pohár 2023 nere
SKK Jičín - TKC Altenburg
Přátelské utkání
Memoriál Honzy Majdana 2023
Rumcajsova 60 veteránů 2023
Podpora oddílu
Sponzorství

Kuželkářky SKK Jičín míří do pohárové Evropy!!

10. 7. 2006 | Ženy A | Český pohár

Jičín - Díky úspěšnému počínání v Českém Poháru si jičínské kuželkářky letos prodloužily sezónu nejdéle v dosavadní historii První utkání bylo sehráno na půdě hostů. Zábřeh v něm zvítězil 5:1 při poměru setových bodů 9:7 o 32 kuželek a potvrdil tak roli favorita. Utkání však bylo vyrovnanější než vypovídá konečné skóre. Martina Hrdinová podlehla velice smolně o jedinou kuželku a Dana Viková ztratila vedení až v samém závěru. Jičín však v domácím prostředí již dvakrát dokázal takto nepříznivý vývoj série otočit a tak šance na zisk poháru měla obě družstva.

Po prvním finálovém utkání Českého Poháru udržely kuželkářky SKK Jičín naději na zisk cenné trofeje!

8. 6. 2006 | Ženy A | Finále Českého Poháru

Zábřeh - Díky úspěšnému počínání v Českém Poháru si jičínské kuželkářky letos prodloužily sezónu nejdéle v dosavadní historii. Po dramatickém dvojutkání s Přerovem, přes který se hráčkám SKK Jičín podařilo probojovat až do finále, čekal nyní jičínské stříbrný celek letošního ročníku 1.ligy KK Zábřeh. První utkání bylo sehráno na půdě hostů.

Kuželkářky SKK Jičín postoupily do finále Českého Poháru!

25. 4. 2006 | Ženy A | Český pohár

V neděli se na jičínské kuželně odehrála odveta semifinále Českého Poháru žen mezi domácími hráčkami SKK Jičín a soupeřkami z Přerova. V pikantním souboji bronzových medailistů z nejvyšší soutěže, Přerov letos, Jičín loni, měl výrazně lepší výchozí pozici moravský celek, neboť v domácím prostředí zvítězil, trochu se štěstím, ale přeci jen poměrně vysoko 5:1. Hráčky Jičína však uhrály vyrovnaný poměr setových bodů 8:8 a to dávalo do odvety stále reálné naděje na postup, vždyť v osmifinále s Kolínem byla výchozí pozice Jičínského týmu ještě nepříznivější.

Kuželkářky SKK Jičín sahaly v Blansku po bodu

10. 4. 2006 | Ženy A | 22. kolo

Velice zajímavé utkání sehrály v posledním kole 1.kuželkářské ligy žen hráčky SKK Jičín v Blansku. První dráhy vyšly výborně domácím, ale hráčky Jičína se nenechaly zastrašit a s domácími držely krok. Martina Hrdinová si na dalších třech drahách s Kamilou Šerdovou vždy poradila a po kvalitním a vyrovnaném výkonu (139,134,142,131) zvítězila 546-524. Bohužel se příliš nedařilo Martině Tomáškové, která se do základní sestavy A týmu vrátila po dlouhé přestávce. Navíc domácí Zdeňka Ševčíková se proti ní rozehrála k mimořádnému výkonu 576 kuželek! Domácí hráčky se tak dostaly do vedení o 74 kuželek. Jičín však začal manko postupně stahovat.

Přes porážku v Přerově mají kuželkářky SKK Jičín naději na postup do finále Českého poháru!

5. 4. 2006 | Ženy A | Český pohár

Po dramatické sérii s Kolínem v osmifinále a jednoznačném postupu přes Písek ve čtvrtfinále Poháru České Kuželkářské Asociace, zahajovaly kuželkářky SKK Jičín semifinále s Přerovem po dohodě obou celků na půdě soupeře. Přerov hraje letos ve velmi dobré formě a dvojnásob to platí pro zápasy v domácím prostředí. Jičín se o tom přesvědčil v předchozím prvoligovém utkání, které mu nevyšlo a utržil v něm prvního „kanára“ za své dvouleté působení v nejvyšší soutěži. Pohárové utkání však bylo daleko vyrovnanější.

Kuželkářky remizovaly s Konstruktivou 4:4, hosté překonali rekord kuželny!

3. 4. 2006 | Ženy A | 21. kolo

Poslední ligové utkání této sezóny odehrály v sobotu na kuželně v lipách hráčky SKK Jičín. V souboji sousedů z tabulky s Konstruktivou Praha chtěli zvítězit čímž by se ve vyrovnaném středu tabulky mohly posunout i o tři příčky výše. Kapitánka Martina Hrdinová zahrála velmi dobře především první a poslední dráhu a jednoznačnou výhrou 520-478 získala první bod pro Jičín. Na vedlejších drahách se bohužel opět trápila Marcela Kolářová, a tak Jičín sáhl ke střídání. Nastoupila Martina Tomášková, ale ani ta na rozjetou Petru Najmanovou nestačila. Hráčka Konstruktivy dosáhla pěkného výkonu 517 poražených kuželek a za stavu 1:1 vedli hosté o15 kuželek.

Kuželkářky SKK Jičín utrpěly debakl v Přerově

27. 3. 2006 | Ženy A | 20. kolo

K utkání 20. kola nejvyšší kuželkářské soutěže žen zajížděly ženy SKK Jičín do Přerova, kde se chtěly poprat o co nejlepší výsledek, který by jim vylepšil postavení ve vyrovnaném středu tabulky mezi 5.-9. místem. Ještě důležitější však bylo utkání pro domácí hráčky, které bojují o bronzové medaile.

Kuželkářky SKK Jičín porazily vedoucí Zábřeh 6:2!!

22. 3. 2006 | Ženy A | 19. kolo

Zřejmě nejsledovanějším duelem 19.kola 1.kuželkářské ligy žen byl souboj Jičína se Zábřehem. Zábřeh potřeboval v Jičíne vyhrát, aby mohl bojovat s výhodou dvou bodů o titul se Slavií. Domácí však chtěli soupeře z Moravy jednoznačně porazit. Není divu, že k vidění byla dramatická a místy i nervózní podívaná.

Kuželkářky SKK Jičín si na Slavii vylepšily týmový rekord na 3204

6. 3. 2006 | Ženy A | 18. kolo

Své nejlepší utkání na půdě desetinásobného mistra ČR v pražském Edenu sehrály kuželkářky SKK Jičín v sobotním utkání 18. kola nejvyšší soutěže. Utkání bylo sice poznamenáno drobnými technickými problémy na dráze číslo 2, kde občas sjížděla levá přední dáma ,ale i tak byly k vidění velice kvalitní výkony.

Kuželkářky SKK Jičín jsou v semifinále Českého Poháru!

22. 2. 2006 | Ženy A | Čtvrfinále poháru ČKA

Výborné výkony v jarní části potvrzují kuželkářky SKK Jičín nejen v prvoligové soutěži, ale i v poháru České kuželkářské asociace. Po vyřazení Kolína, je ve čtvrtfinále čekal Sokol Písek – překvapivý jihočeský postupující mezi osm nejlepších týmů. O výsledku dvoutkání jičínská děvčata prakticky rozhodla již v domácím utkání, ve kterém zvítězila 6:0 s vynikajícím poměrem setových bodů 14:2. Na jihu Čech tak stačilo získat pouhé 3 setové body k jistotě postupu.

Stránky: 1 | 2 | 3