Sportovní kuželkářský klub Jičín vyhlašuje výběrové řízení na pronájem kantýny. Ta se nachází v prostorách jičínské čtyřdráhy v Revoluční ulici č.p.1061. V případě Vašeho zájmu kontaktuje pro bližší informace do 30.6. předsedu SKK Jičín pana Romana Bureše na e-meilu burakk@centrum.cz. Převzetí zařízení v průběhu prázdninových měsíců.

21. 6. 2014 | Ostatní | Kuželkář roku

Vyhlášení anket o nejlepší kuželkáře se oproti předchozím ročníkům přesunulo na termín po skončení sezóny. V předchozích ročnících bylo zvykem vypisovat ankety v polovině probíhající sezóny (prosinec či leden) a nominace tak byly vždy za kalendářní rok. Novinkou tedy bylo, že se vyhlašovalo za končící kuželkářský ročník, a to v pěkném prostředí hotelu Harmonie v obci Zastávka u Brna.

Vítězi Jičínské kuželkářské Tour Portyš a Nekvasilová

21. 6. 2014 | Neregistrovaní | JC Tour

Jičínská kuželkářská Tour 2013/14 - čtyřdílný seriál turnajů pro neregistrované vyvrcholil závěrečným finálovým turnajem, do kterého si proklestilo cestu dvacet nejlepších mužů a tucet žen.

Jan Bína veze stříbro ze Světového poháru!

21. 6. 2014 | Ostatní | SP dorostu

Hned v první disciplíně, za kterou se v Brně, ve sportovní hale Vodova, v rámci Mistrovství světa v kuželkách 2014 rozdávaly medaile, získala Česká republika stříbro. Smíšený dorostenecký pár Natálie Topičová a Jan Bína nahrál v soutěži smíšených dvojic Světového poháru dorostu celkem 1202 bodů. Jen o 8 kuželek nestačil na první pár Katalin Toth – Janos Brancsek z Maďarska. Třetí místo v disciplíně, v níž každý z páru absolvuje 120 hodů sdružených a výsledné pořadí určí součet výkonů, obsadili reprezentanti Srbska Kristina Ljubenkovic a Alen Kujundzic.

Kuželna v Lipách hostila mistrovství ČR dorostenek

21. 6. 2014 | Ostatní | MČR dorostenky

Do Jičína zavítalo v uplynulém víkendu 36 nejlepších dorostenek, které si vybojovaly právo účasti na dvoudenním mistrovství republiky. Bohužel mezi nimi chyběly hráčky SKK Jičín, ale i tak bylo oba dny na co koukat. V sobotu se konala soutěž na 120 HS, 16 nejlepších hráček se utkalo v neděli v atraktivní disciplíne sprint na 2x20 HS. Jičínská kuželna patří po letních úpravách k nejpadavějším v republice, a tak pořadatelé očekávaly i útok na dorostenecké rekordy.

Jičínská tour 2013/14 jde do finále!

20. 4. 2014 | Neregistrovaní | Jičínská tour 2013/14

Jičínská tour 2013/14 míří do finále! V této sezoně byly k vidění skvělé výkony a tak i finále slibuje dramatické boje. Celkem se Tour zúčastnilo 260 hráčů (o 7 více než loni), a to 188 mužů a 72 žen. Proti loňské sezoně ale výrazně přiblyo těch, kteří odehráli všechny tři turnaje - 91 hráčů (loni 47).

Vítězi Jarní šedesátky jsou Vladimír Pech a Iva Cermanová!

20. 4. 2014 | Neregistrovaní | Jarní 60

Poslední turnaj neregistrovaných sezony 2013/14 je ukončen. Ze 147 hráčů byli nejlepší Iva Cermanová 285 a Vladimír Pech 318!

Poslední turnaj Jičínské tour v plném proudu

15. 4. 2014 | Neregistrovaní | Jičínská Tour

Poslední turnaj Jičínské tour 2013-14 je v plném proudu. Průběžné výsledky Jarní 60 stejně jako průběžné celkové pořadí Tour naleznete ve sloupci vpravo (Jičínská tour 2013-14), pod odkazem Průběžné výsledky, nebo na facebooku.

Kuželkářky SKK Jičín A nejvyšší soutěž neuhájily

14. 4. 2014 | Ženy A | 22. kolo

Je dobojováno. Osmnáctý kuželkářský mistrovský titul získaly hráčky Slavie Praha, od roku 2007 je v jejich držení nepřetržitě! Až poslední kolo rozhodlo o zisku mistrovského titulu. Po výhře nad KK Zábřeh 5:3 jej vybojovaly hráčky Slavie Praha. Hráčky TJ Vlašského Meziříčí nestačily doma na Spartak Přerov a skončily v tabulce na druhém místě. Bronzové medaile získaly hráčky Spartaku Přerov. Nejvyšší soutěž opouští Sokol Spořice. SKK Jičín skončil na druhém sestupovém místě. 2.KLZ A vyhrálo béčko Jičína a díky tomu Jičín o ligovou příslušnost nepřijde! Druhé volné místo nahradí Lokomotiva Moravská Třebová.

Kuželkáři SKK Jičín zakončili 2.ligu vysokou výhrou nad Konstruktivou

14. 4. 2014 | Muži A | 22. kolo

V závěrečném kole 2.kuželkářské ligy mužů hostil SKK Jičín na domácích drahách v přímém souboji o osmou příčku tabulky pražský celek Konstruktivy. Domácí po slabém začátku hostí ovládli průběh zápasu a stále si udržovali bezpečné vedení.

Stránky: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19