Obsazení kuželny 2018–2019
Vyhlášení turnaje neregistrovaných
Jičínský pohár 2018
Rumcajsova 60 veteránů 2018
Jičínský pohár 2018 nere
Podpora oddílu
Sponzorství

Zklamání - kuželkáři SKK Jičín umožnili Zábřehu získat první letošní body

19. 11. 2018 | Muži A

Zábřeh – Zápasy devátého kola pokračovala nejvyšší kuželkářská soutěž mužů. Po smolné domácí porážce o pouhých 16 kuželek s Lokomotivou České Velenice cestovali hráči SKK Jičín na kuželnu KK Zábřeh s jediným cílem – přivést oba body. Domácím se doposud vůbec nedařilo a jejich bodové konto bylo na nule.

Kuželkářům SKK Jičín scházelo pouhých 16 kuželek k vítězství

13. 11. 2018 | Muži A

Jičín – Zápasy osmého kola pokračovala nejvyšší kuželkářská soutěž mužů. První dva celky ligové tabulky v tomto kole venku prohrály, a tak se Dačice po výborném domácím výkonu na ně bodově dotáhly. Na konci tabulky se nic nezměnilo. KK Zábřeh, Sokol Duchcov, Hvězda Trnovany a bohužel i SKK Jičín prohrál.

Okresní kuželkářské derby pro Hořice

7. 11. 2018 | Muži A

Hořice – Domácí celky čtyři výhry, hosté dvě, to je bilance sedmého kola nejvyšší kuželkářské soutěže mužů. Skvělé výkony v úvodní části okresního prvoligového derby měli možnost sledovat diváci na kuželně v Hořicích.

Louda a Kolář režírovali vítězný obrat v dramatu s Duchcovem

29. 10. 2018 | Muži A

Jičín – Nejvyšší kuželkářská soutěž mužů pokračovala zápasy 6.kola. Hráči SKK Jičín se představili v domácím prostředí v hodně důležitém souboji dvou týmů z konce tabulky proti severočeskému Sokolu Duchcov. Zápas byl urputný boj o každou kuželku a vedení se často přelévalo z jedné strany na druhou.

Kuželkáři SKK Jičín 2/3 zápasu výrazně trápili favorizovaný Slavoj

21. 10. 2018 | Muži A

ičín – Nejvyšší kuželkářská soutěž mužů pokračovala zápasy 5.kola. Po nich opět dochází ke změně lídra tabulky. První místo přenechávájí po své premiérové prohře Dačice Rosicím. Na druhé místo se posunul exinterligový Slavoj Praha, když porazil SKK Jičín 7:1.

Kuželkáři SKK Jičín vezou z Vysočiny cenný bod, sahali však po obou!

16. 10. 2018 | Muži A

Jičín – Po čtvrtém kole nejvyšší kuželkářské soutěže mužů zůstala na čele tabulky již jen dvě družstva bez porážky. Po prohře Slavoje Praha v Rosicích postoupily na první místo Dačice. Na druhé místo se posunuly Rosice a „až“ třetí je exinterligový Slavoj Praha. Hostující celky uhrály v tomto kole jednu výhru a jednu remízu, o kterou se postarali v Třebíči hráči SKK Jičín!

Kuželkáři SKK Jičín po boji podlehli 3:5 v Dačicích

24. 9. 2018 | Muži A

Jičín – Ve druhém kole nejvyšší kuželkářské soutěže mužů uhrály domácí celky tři vítězství, tedy stejně jako hostující týmy. Hráči SKK Jičín se po domácí výhře nad Valšským Meziříčím představili na půdě staronového účastníka první ligy Centropenu Dačice.

Kuželkáři SKK Jičín vstoupili do nového ročníku nejvyšší soutěže vítězně

18. 9. 2018 | Muži A

Jičín – V úvodním kole nejvyšší kuželkářské soutěže měli oba celky našeho okresu výhodu domácího prostředí. Jičínská kuželna V Lipách byla svědkem dramatického souboje domácích s pátým týmem loňského ročníku TJ Valašské Meziříčí.

Stránky: 1 | 2