Obsazení kuželny 2018–2019
Vyhlášení turnaje neregistrovaných
Jičínský pohár 2018
Rumcajsova 60 veteránů 2018
Jičínský pohár 2018 nere
Podpora oddílu
Sponzorství

Po osmé porážce v řadě jsou kuželkářky na dně

19. 11. 2018 | Ženy A

Praha – Nejvyšší kuželkářská soutěž žen pokračovala devátým kolem. Kuželkářky SKK Jičín se po smolné domácí prohře s Českými Budějovicemi o pouhých 18 kuželek, představily na půdě doposud poslední Konstruktivy.

Série porážek stále neprolomena, scházelo 18 kuželek

13. 11. 2018 | Ženy A

Jičín – Nejvyšší kuželkářská soutěž žen pokračovala osmým kolem. Kuželkářky SKK Jičín čekala v domácím prostředí důležitá záchranářská bitva s Loko České Budějovice. A byl to opravdu více boj, než koukavá prvoligová podívaná.

Kuželkářky SKK Jičín ve Východočeském derby na Náchod s Martinou Hrdinovou nestačily

7. 11. 2018 | Ženy A

Jičín – Nejvyšší kuželkářská soutěž žen pokračovala sedmým kolem. Hostujícím celkům se nedařilo, body bralo pouze Blansko ve Zlíně. SKK Náchod hostil SKK Jičín a na svoje konto si připsal očekávané domácí body po výhře 6:2.

Kuželkářky SKK Jičín podlehly Duchcovu 3:5

29. 10. 2018 | Ženy A

Jičín – Nejvyšší kuželkářská soutěž žen pokračovala šestým kolem. Kuželkářky SKK Jičín se po těžké venkovní sérii utkání představily domácím fanouškům v přímé záchranářské bitvě s Duchcovem.

Kuželkářky SKK Jičín čeká důležitá bitva s Duchcovem

21. 10. 2018 | Ženy A

Praha – Nejvyšší kuželkářská soutěž žen pokračovala již pátým kolem. Kuželkářky SKK Jičín zajížděly do hlavního města k duelu s rozjetým celkem Slavie Praha. Nejúspěšnější tým v historii samostatné České ligy zažívá velmi vydařený vstup do sezóny a tým Jičína převálcoval rozdílem třídy.

Moravský víkend kuželkářkám SKK Jičín body nepřinesl

16. 10. 2018 | Ženy A

Ve Zlíně to o víkendu vůbec nepadalo. Domácí hrály o víkendu dvě utkání včetně předehrávky 10. kola. V obou utkáních hostující celky nedosáhly na 3000 poražených kuželek. V sobotu Konstruktiva porazila celkově 2998 a v neděli SKK Jičín 2991 kuželek. Jičín přitom na půdě favorita držel vyrovnané skóre 2:2 a minimální rozdíl ještě před závěrečnými duely. Body získaly výhrami 525-503 Helena Šámalová a 518-506 Marie Říhová. Jenže v koncovce se domácí kuželkářky zlepšily a vybojovaly výhru 5:3.

Radost z Přerova vystřídalo domácí „rokycanské“ zklamání

30. 9. 2018 | Ženy A

Jičín – Třetí kolo nejvyšší kuželkářské soutěže žen je minulostí. Domácí celky uhrály, stejně jako ty hostující, tří vítězství. Hráčky SKK Jičín, které dokázaly minulý týden zvítězit v Přerově 5:3, chtěly v domácím prostředí potvrdit body z venku a uhájit svou neporazitelnost.

Kuželkářky SKK Jičín se výhrou v Přerově postaraly o překvapení kola

24. 9. 2018 | Ženy A

Přerov – Druhé kolo nejvyšší kuželkářské soutěže žen je minulostí. Domácí celky uhrály tří vítězství, hostující dvě a utkání KC Zlín – SKK Náchod skončilo dělbou bodů. Z venkovní dráhy přivážejí oba body hráčky SKK Jičín, které dokázaly zvítězit v Přerově 5:3. Tým SKK Jičín se přitom musel obejít bez nejlepší hráčky předchozího utkání M.Říhové v základní sestavě chyběla i M.Hercíková. Domácí favorit opět potvrdil, že trpí komplexem Jičín. Přitom po 2/3 utkání za stavu 3:1 vše hrálo do jeho karet. Jenže koncovka Přerovu nevyšla. Naopak jičínské hráčky Michaela Nožičková 566-540 a Marie Kolářová 537-505 měly vynikající závěr. Uhrály dva body a získaly i v poražených kuželkách náskok 14 kolků a to znamenalo výhru a zisk dvou bodů! Přerovu nepomohl ani nejlepší výkon celého kola 581 poražených kuželek Anny Mašlaňové. K vítězství pomohla velká vyrovnanost hráček Jičína. Celkem pět se jich vměstnalo do rozdílu pouhých 17ti kuželek s výkony 525 až 542 bodů a vše korunovala v závěru velice vydařeným vystoupením a 566 shozenými kuželkami Michaela Nožičková. Jičín tak má po dvou kolech s velice silnými soupeři 3 body, což je vynikající vstup do soutěže. Svou neporazitelnost budou hráčky SKK Jičín hájit v sobotu 29.9. od 10 hodin na domácí kuželně V lipách proti SKK Rokycany – přijďte fandit!

Bod kuželkářek proti Blansku

18. 9. 2018 | Ženy A

Jičín – V úvodním kole nejvyšší kuželkářské soutěže žen zavítal do Jičína celek TJ ČKD Blansko, ale pouze v nekompletní pětičlenné sestavě! Domácím se tak otevřela poměrně snadná cesta k možné výhře nad velkým favoritem. Bohužel vyhrát dva potřebné souboje z pěti se nepodařilo. Uspěla pouze v jednoznačně nejlepším jičínském souboji Marie Říhová 534 - 447 a to stačilo pouze na remízu 4:4. Ostatní hráčky svými výkony zklamaly. V čtyřech případech nához pod pět set bodů není dobrou vizitkou na prahu nové sezóny. Věřme, že si vybraly slabý den a již za týden v Přerově půjdou výkony hodně nahoru.

Stránky: 1 | 2