Obsazení kuželny 2019–2020
Jičínský pohár 2019 nere
Jičínský pohár 2019
Rumcajsova 60 veteránů 2019
Podpora oddílu
Sponzorství

Kuželkářské mládí SKK Jičín kraluje Východočeskému poháru!

15. 12. 2019 | Dorostenci

Jičín – Pořadatelé z SKK Jičín, připravili na kuželně V lipách další turnajové kolo letošního Východočeského kuželkářského poháru mládeže. Akce se vydařila jak po organizační stránce, tak nad všechna očekávání i po té výsledkové.

Natálie Soukupová vítězkou turnaje PMN v Jablonci!

15. 12. 2019 | Dorostenci

Jablonec – Po skvělých výkonech a umístěních na stupních vítězů v 3. kole Poháru mladých nadějí na domácích drahách, si nejmladší adepti kuželkářského sportu z Jičína počínali skvěle i při čtvrtém turnajovém kole soutěže. V Jablonci nad Nisou, Matěj Šuda vybojoval výkonem 244 poražených kuželek parádní druhé místo. Skvělý den pak měla Natálie Soukupová, která zahrála, již podruhé za sebou, nad všechna očekávání . Své dosavadní maximum v Poháru mladých nadějí z listopadu nyní opět posunula a to výrazným rozdílem 16 kuželek na skvělých 276 bodů!

Soukupová, Křikava, Bínová a Šuda na stupních vítězů!

15. 12. 2019 | Dorostenci

Jičín – Nad všechna očekávání se pořadatelům ze Sportovního kuželkářského klubu Jičín vydařil 3. turnaj celorepublikové soutěže Pohár mladých nadějí. Vysoká účast potvrdila, že kuželna v Jičíně je velmi populární. Organizátoři zkušení a tak i bezproblémový průběh celodenního turnaje se očekával. Ovšem že hned kvartet domácích nadějných kuželkářů dosáhne v početné konkurenci na stupně vítězů, to by zřejmě před začátkem turnaje netipoval ani největší optimista.