Obsazení kuželny 2018–2019
Jičínský pohár 2018
Rumcajsova 60 veteránů 2018
Jičínský pohár 2018 nere
Podpora oddílu
Sponzorství

Kuželkáři SKK Jičín nevyužili možnosti vzdálit se pásmu sestupu

15. 1. 2019 | Muži A

Dvanácté kolo otevřelo jarní část nejvyšší kuželkářské ligy. Hvězda Trnovany bohužel jako jediný hostující celek přiváží body z venku, když uspěla v oboustranně důležité záchranářské bitvě V Jičíně. Oba celky získaly v každé části po bodu, a tak rozhodovaly poražené kuželky. V konečném součtu jich měli na svém kontě o 79 více hosté. Nutno podotknout, že Jičín až na úvodní třetinu utkání tahal za kratší stranu provazu.

Kuželkáři SKK Jičín otočili zápas s Rosicemi z 1:3 na 5:3!

4. 12. 2018 | Muži A

Jičín – Poslední kolo podzimu vyřešilo, kdo půjde do jarní části 1.kuželkářské ligy z prvního místa. Po výhře v Dačicích to bude Slavoj Praha. Na konci tabulky začíná na posledním místě Sokol Duchcov ztrácet. Do jarní části půjde se ztrátou čtyř bodů na předposlední KK Zábřeh. Jedenácté kolo skončilo fiaskem pro domácí celky. Na domácí dráze zvítězily pouze celky SKK Jičína a TJ Třebíče.

Hvězda Trnovany zářila výrazně více jak SKK Jičín

26. 11. 2018 | Muži A

Duchcov – Předposlední kolo podzimu nejvyšší kuželkářské soutěže mužů nepřineslo na čele tabulky zásadní změny. Centropen Dačice a Slovan Rosice vyhrály doma. Slavoj Praha přiváží body z venku. Dačice nadále vedou tabulku s náskokem jednoho bodu na dvojici pronásledovatelů Slovan Rosice a Slavoj Praha. Z družstev na konci tabulky získal dva body po výhře doma pouze KK Zábřeh. Hráči Sokol Duchcov a bohužel i SKK Jičín na své soupeře nestačili. Souboj družstev z dolní poloviny tabulky ovládli v Duchcově hráči Hvězdy Trnovany, kteří porazili SKK Jičín 7:1.

Zklamání - kuželkáři SKK Jičín umožnili Zábřehu získat první letošní body

19. 11. 2018 | Muži A

Zábřeh – Zápasy devátého kola pokračovala nejvyšší kuželkářská soutěž mužů. Po smolné domácí porážce o pouhých 16 kuželek s Lokomotivou České Velenice cestovali hráči SKK Jičín na kuželnu KK Zábřeh s jediným cílem – přivést oba body. Domácím se doposud vůbec nedařilo a jejich bodové konto bylo na nule.

Kuželkářům SKK Jičín scházelo pouhých 16 kuželek k vítězství

13. 11. 2018 | Muži A

Jičín – Zápasy osmého kola pokračovala nejvyšší kuželkářská soutěž mužů. První dva celky ligové tabulky v tomto kole venku prohrály, a tak se Dačice po výborném domácím výkonu na ně bodově dotáhly. Na konci tabulky se nic nezměnilo. KK Zábřeh, Sokol Duchcov, Hvězda Trnovany a bohužel i SKK Jičín prohrál.

Okresní kuželkářské derby pro Hořice

7. 11. 2018 | Muži A

Hořice – Domácí celky čtyři výhry, hosté dvě, to je bilance sedmého kola nejvyšší kuželkářské soutěže mužů. Skvělé výkony v úvodní části okresního prvoligového derby měli možnost sledovat diváci na kuželně v Hořicích.

Louda a Kolář režírovali vítězný obrat v dramatu s Duchcovem

29. 10. 2018 | Muži A

Jičín – Nejvyšší kuželkářská soutěž mužů pokračovala zápasy 6.kola. Hráči SKK Jičín se představili v domácím prostředí v hodně důležitém souboji dvou týmů z konce tabulky proti severočeskému Sokolu Duchcov. Zápas byl urputný boj o každou kuželku a vedení se často přelévalo z jedné strany na druhou.

Kuželkáři SKK Jičín 2/3 zápasu výrazně trápili favorizovaný Slavoj

21. 10. 2018 | Muži A

ičín – Nejvyšší kuželkářská soutěž mužů pokračovala zápasy 5.kola. Po nich opět dochází ke změně lídra tabulky. První místo přenechávájí po své premiérové prohře Dačice Rosicím. Na druhé místo se posunul exinterligový Slavoj Praha, když porazil SKK Jičín 7:1.

Kuželkáři SKK Jičín vezou z Vysočiny cenný bod, sahali však po obou!

16. 10. 2018 | Muži A

Jičín – Po čtvrtém kole nejvyšší kuželkářské soutěže mužů zůstala na čele tabulky již jen dvě družstva bez porážky. Po prohře Slavoje Praha v Rosicích postoupily na první místo Dačice. Na druhé místo se posunuly Rosice a „až“ třetí je exinterligový Slavoj Praha. Hostující celky uhrály v tomto kole jednu výhru a jednu remízu, o kterou se postarali v Třebíči hráči SKK Jičín!

Kuželkáři SKK Jičín po boji podlehli 3:5 v Dačicích

24. 9. 2018 | Muži A

Jičín – Ve druhém kole nejvyšší kuželkářské soutěže mužů uhrály domácí celky tři vítězství, tedy stejně jako hostující týmy. Hráči SKK Jičín se po domácí výhře nad Valšským Meziříčím představili na půdě staronového účastníka první ligy Centropenu Dačice.

Stránky: 1 | 2