Obsazení kuželny 2018–2019
Jičínský pohár 2018
Rumcajsova 60 veteránů 2018
Jičínský pohár 2018 nere
Podpora oddílu
Sponzorství

Kuželkáři SKK Jičín ztratili okresní derby a bohužel definitivně i 1.ligu

12. 3. 2019 | Muži A

Jičín – V devatenáctém kole nejvyšší kuželkářské soutěže mužů dominovaly hostující celky. Dokázaly zvítězit v pěti utkáních. Doma bodoval pouze Centropen Dačice. Tabulku vede i nadále Slavoj Praha s náskokem dvou bodů a jednoho utkání k dobru na druhé Dačice. Slavoj hrál v tomto kole v Duchcově a exceloval. Jeho hráči porazili 3633 kuželek a jasně zvítězili 6:2. Hosté pokořili ve třech náhozech šestistovku. Zdeněk Gartus porazil 647 kuželek, Jaroslav Hažva 640 kuželek a František Rusín 637 kuželek. Z domácího celku porazil Zdeněk Ransdorf 613 kuželek.

Kuželkáři Jičína v Duchcově po prohře 2:6 přišli o body i naději

6. 3. 2019 | Muži A

Duchcov - Jedinou výhru hostujícího celku zaznamenali v rámci 18.kola nejvyšší kuželkářské soutěže mužů hráči Lokomotivy Tábor v Českých Velenicích, kdy zvítězili 5:3. Navíc po nejlepším výkonu družstva v tomto kole. Ve zbývajících utkáních se radovaly z výhry domácí celky.

Kuželkáři SKK Jičín v souboj s vedoucím Slavojem 3 kuželky od remízy

26. 2. 2019 | Muži A

Jičín – Nejvyšší kuželkářská soutěž mužů pokračovala zápasy 17.kola. Bohužel pro Jičín opět nedopadlo dobře. Hráči SKK Jičín na domácí dráze proti lídru tabulky Slavoji Praha předvedli zlepšený výkon, ale na body nakonec nedosáhli.

Kuželkáře SKK Jičín čeká souboj s vedoucím Slavojem

18. 2. 2019 | Muži A

Jičín – Nejvyšší kuželkářská soutěž mužů pokračovala zápasy 16.kola. Bohužel pro Jičín dopadlo snad nejhůře, jak mohlo.

Kuželkářům SKK Jičín se v jarní části 1.ligy nedaří

4. 2. 2019 | Muži A

V 14. kole nejvyšší kuželkářské soutěže mužů se hrálo pouze pět utkání. Zápas v Třebíči se nedohrál pro poruchu automatů. Domácí i hosté zvítězili ve dvou utkáních a jedno skončilo nerozhodně. Tabulku i přes ztrátu bodu vedou hráči Slavoje Praha s náskokem dvou bodů na Centropen Dačice. Na konci tabulky se díky remíze v Praze posunuli hráči KK Zábřeh na desátou příčku. Předposlední je SKK Jičín s náskokem jednoho bodu na Sokol Duchcov.

Kuželkáři SKK Jičín předvedli čtyři pěkné výkony nad 575 kuželek, ale výhra byla přesto v nedohlednu

21. 1. 2019 | Muži A

Třináctým kolem pokračovala také nejvyšší kuželkářská liga mužů. Hráči SKK Jičín nezahráli ve Valašském Meziříčí vůbec špatně, když 4x překonali hranici 575 kuželek.

Kuželkáři SKK Jičín nevyužili možnosti vzdálit se pásmu sestupu

15. 1. 2019 | Muži A

Dvanácté kolo otevřelo jarní část nejvyšší kuželkářské ligy. Hvězda Trnovany bohužel jako jediný hostující celek přiváží body z venku, když uspěla v oboustranně důležité záchranářské bitvě V Jičíně. Oba celky získaly v každé části po bodu, a tak rozhodovaly poražené kuželky. V konečném součtu jich měli na svém kontě o 79 více hosté. Nutno podotknout, že Jičín až na úvodní třetinu utkání tahal za kratší stranu provazu.

Kuželkáři SKK Jičín otočili zápas s Rosicemi z 1:3 na 5:3!

4. 12. 2018 | Muži A

Jičín – Poslední kolo podzimu vyřešilo, kdo půjde do jarní části 1.kuželkářské ligy z prvního místa. Po výhře v Dačicích to bude Slavoj Praha. Na konci tabulky začíná na posledním místě Sokol Duchcov ztrácet. Do jarní části půjde se ztrátou čtyř bodů na předposlední KK Zábřeh. Jedenácté kolo skončilo fiaskem pro domácí celky. Na domácí dráze zvítězily pouze celky SKK Jičína a TJ Třebíče.

Hvězda Trnovany zářila výrazně více jak SKK Jičín

26. 11. 2018 | Muži A

Duchcov – Předposlední kolo podzimu nejvyšší kuželkářské soutěže mužů nepřineslo na čele tabulky zásadní změny. Centropen Dačice a Slovan Rosice vyhrály doma. Slavoj Praha přiváží body z venku. Dačice nadále vedou tabulku s náskokem jednoho bodu na dvojici pronásledovatelů Slovan Rosice a Slavoj Praha. Z družstev na konci tabulky získal dva body po výhře doma pouze KK Zábřeh. Hráči Sokol Duchcov a bohužel i SKK Jičín na své soupeře nestačili. Souboj družstev z dolní poloviny tabulky ovládli v Duchcově hráči Hvězdy Trnovany, kteří porazili SKK Jičín 7:1.

Zklamání - kuželkáři SKK Jičín umožnili Zábřehu získat první letošní body

19. 11. 2018 | Muži A

Zábřeh – Zápasy devátého kola pokračovala nejvyšší kuželkářská soutěž mužů. Po smolné domácí porážce o pouhých 16 kuželek s Lokomotivou České Velenice cestovali hráči SKK Jičín na kuželnu KK Zábřeh s jediným cílem – přivést oba body. Domácím se doposud vůbec nedařilo a jejich bodové konto bylo na nule.

Stránky: 1 | 2