Obsazení kuželny 2017–2018
Vyhlášení nereturnaje
Majdanův memoriál 2018 nere
Jičínský pohár 2017 nere
Rumcajsova 60 veteránů 2017
Jičínský pohár 2017
Podpora oddílu
Sponzorství

Kuželkáři SKK Jičín B vedli v Benešově 2:0, ale nakonec podlehli 3:5.

3. 2. 2018 | Muži B | 13. kolo

Vyrovnanost byla znakem zápasů 13.kola 3. kuželkářské ligy mužů. Z favoritů prohrává pouze Náchod v Praze, nejlepší výkony byly k vidění v Hořicích. Vzhledem k zisku bodů Konstruktivy a Kolína se nám spodek tabulky zamotává a ohrožených celků sestupem je čím dál více. Bohužel mezi ty nejvíce ohrožené po prohře v Benešově patří i rezerva SKK Jičín.

Kuželkáři SKK Jičín B zahájili jarní záchranářské práce cennou remízou venku!

17. 1. 2018 | Muži B | 12. kolo

Do druhé poloviny soutěže vstoupila zápasy 12.kola o tomto víkendu také 3. kuželkářská liga mužů. Kuželkáři SKK Jičín B se představili v Poděbradech, kde jim byl soupeřem favorizovaný Sokol Tehovec. Kvůli zranění navíc v dresu Jičína nemohl nastoupit Martin Mazáček.

Kuželkáři SKK Jičín B končí podzim na 10.příčce

5. 12. 2017 | Muži B | 11. kolo

Vedoucí Trutnov potvrdil svoji venkovní neporazitelnost. Po výhře v Benešově tak přezimuje na čele tabulky s tříbodovým náskokem. Druhý Náchod i třetí Hořice B také nezaváhaly, stejně tak čtvrtá Rokytnice, která veze body z Prahy. Tehovec poráží Poděbrady a Kolín po delší pauze získává body po výhře nad Žižkovem. To jsou ve stručnosti základní informace odehraného 11.kola 3. kuželkářské ligy mužů.

Řehák s Burešem zachránili v koncovce remízu se Sokolem Tehovec

27. 11. 2017 | Muži B | 10. kolo

Trutnov i Náchod vítězí. Hořice neuspěly na Konstruktivě. Na čelo se dotahuje Rokytnice po výhře v Praze na Žižkově. Venku ještě vítězí Benešov a to minimálním rozdílem v Poděbradech a v Jičíně se soupeři rozešli smírně. To jsou ve stručnosti základní informace odehraného 10.kola 3. kuželkářské ligy mužů. Kuželkáři SKK Jičín B si byli vědomi, že po domácí prohře v okresním derby, která ukončila jejich třízápasovou vítěznou sérii, potřebují v dalším záchranářském boji se sousedem z tabulky Sokolem Tehovec bodovat.

Třetiligové okresní derby po boji pro favorizované Hořice B

22. 11. 2017 | Muži B | 9. kolo

V zápasech 9.kola 3. kuželkářské ligy mužů vítězí favorité z čela tabulky. Náchod i Hořice B dokonce venku, a tak se toho mnoho vepředu nezměnilo. Benešovští si otevírání zrekonstruované kuželny okořenili výhrou nad Žižkovem. V Jičíně začali derby mezi rezervami výrazně lépe hosté z Hořic zásluhou Ivana Vondráčka a Ondřeje Černého.

Rezerva kuželkářů SKK Jičín vítězí potřetí v řadě!

14. 11. 2017 | Muži B | 8. kolo

Zápasy 8. kola pokračovala 3. kuželkářská liga mužů. Z vedoucích celků vítězí pouze Trutnov a to v Náchodě. Poděbrady vítězí v Hořicích a dotahují se mezi nejlepší. Rokytnice pokračuje v rozdávání kanárků, tentokrát sháněli klec hráči domácí Kutné Hory. Čtvrtou výhru hostí realizoval Jičín na Bráníku a potvrdil tak, že je týmem sérií. Po pětizápasové šňůře proher, má nyní jeho vítězná série již třetí pokračování!

Rezerva kuželkářů SKK Jičín vítězí podruhé v řadě!

8. 11. 2017 | Muži B | 7. kolo

Zápasy 7. kola pokračovala 3. kuželkářská liga mužů. Souboj o čelo tabulky v Trutnově skončil smírně a tak se pořadí nemění. V boji o třetí příčku poráží Žižkov družstvo Náchoda a jde před něj. Jičínská rezerva potvrzuje, že je týmem „sérií“. Po pěti porážkách v řadě, jí premiérová výhra nad Rokytnicí nakopla tak, že si nyní poradila poměrně snadno 6:2 i se Spartou Kutná Hora.

Dvě šestistovky a výhru přineslo zmrtvýchvstání kuželkářů SKK Jičín B

30. 10. 2017 | Muži B | 6. kolo

Jediný Trutnov dokázal v rámci zápasů 6. kola 3. kuželkářské ligy mužů vyhrát venku a odměnou je mu postup na čelo tabulky. Jičínská rezerva předvedla nejlepší výkon kola, poprvé vítězí a opouští poslední příčku tabulky, na kterou klesla rezerva pražské Konstruktivy. Přitom po nevydařeném vstupu do 3. ligy ve vítězství nad Rokytnicí, kterou po letech v německé Bundeslize posílil navrátilec Michal Jirouš – dlouholetý úspěšný reprezentant České Republiky, věřil málo kdo. Možná i to pomohlo některým hráčům se uvolnit a předvést v plné parádě to na co mají.

Muži B se stále trápí, nebodovali ani v 5. kole

23. 10. 2017 | Muži B | 5. kolo

B tým nezažívá dobrý vstup do sezony. Zdravotní problémy vyřadily ze sestavy J. Kříže, zbylých pět hráčů se potýká s velkými výkyvy formy a ani posily z C týmu zatím nijak nezáří. V Poděbradech se odehrál vyrovnaný zápas, který rozhodlo velké množství drah pod 120 kuželek v podání hostujícího týmu. Ve zbytku podzimu čekají Béčko soupeři především z druhé poloviny tabulky, takže je potřeba již zabrat. Nicméně hned další utkání nebude nijak jednoduché - do Jičína dorazí vždy dobře hrající Rokytnice, navíc posílená o Michala Jirouše. Přijďte kouknout.

Muži B jsou po čtyřech kolech bez bodu

17. 10. 2017 | Muži B | 4. kolo

Béčko nazažívá dobrý vstup do sezony. V dohrávce druhého kola těsně podleho Kolínu, přestože před poslední dvojici mělo 45 kuželek k dobru. Ve 4. kole pak přivítal Jičín favorita soutěže z Trutnova. Zatímco domácím se nedařilo, tak hosté předvedli parádní hru, včetně dvou šestistovek Romana Straky (621) a Petra Holého (603). Nicméně nedá se říct, že by Jičín B zažíval podobnou situaci poprvé a v drtivě většině případů to nakonec dopadlo dobře, takže hlavy vzhůru a hurá do Poděbrad!

Stránky: 1 | 2