Obsazení kuželny 2018–2019
Vyhlášení turnaje neregistrovaných
Jičínský pohár 2018
Rumcajsova 60 veteránů 2018
Jičínský pohár 2018 nere
Podpora oddílu
Sponzorství

Kuželkáři SKK Jičín B slaví vítězství v divizi a návrat do 3.ligy!

15. 4. 2019 | Muži B

Jičín – Letošní ročník Východočeské kuželkářské divize uzavřely zápasy 26.kola. Jičín B i díky slabšímu výkonu oslabeného soupeře ze Solnice neměl v posledním kole problém s potvrzením svých postupových ambicí. Úvod zápasu, který sledovala pěkně zaplněná kuželna, byl vyrovnaný, ale v prostřední části se o klíčový náskok postarali František Černý 461-427 a Martin Mazáček 419-406. Duel Martin Mazáček – Tomáš Holý nabídl divákům unikátní pohled na souboj hráčů naprosto rozdílné váhové kategorie. Dělilo je 113 kg živé váhy, ale v dramatickém souboji na konci pouhých 13 kuželek. K přesvědčivé výhře 14:2 dovedli zápas Vladimír Řehák 436-415 a Tomáš Pavlata 471-412, který se postaral o nejlepší výkon utkání. Poté již mohly začít oslavy zaslouženého triumfu.

Kuželkáři SKK Jičín B výhrou 16:0 v Nové Pace nakročili k návratu do 3.ligy!

6. 4. 2019 | Muži B

Jičín – Dramatické boje o jeden postupový a jeden sestupový post ve Východočeské kuželkářské divizi pokračují. Předposlední kolo letošního ročníku přineslo spoustu pěkných výkonů, pět dalších pětistovek, jedinou výhru hostů a dva kanáry, ale žádné konečné rozlousknutí obou tajenek! V souboji o titul jsou stále ještě čtyři týmy, nejblíže k jeho získání má Jičín B, kterému stačí k jistotě remíza v posledním duelu se Solnicí. Utkání začíná na kuželně V lipách ve čtvrtek 11.4. od 17 hodin – přijďte fandit!

Boj o postup do 3.ligy z východočeské kuželkářské divize vrcholí, Jičín B o skóre druhý!

2. 4. 2019 | Muži B

Jičín – Dramatické boje o jeden postupový a jeden sestupový post ve Východočeské kuželkářské divizi pokračují. Vedoucí Jičín B v soubojích s dvěma posledními celky neuspěl a po zisku pouze jednoho bodu přenechává, po 24. kole, první příčku Dobrušce.

SKK Jičín B vede, ale reálně pět celků z kuželkářské divize může pomýšlet na postup do 3.ligy!

18. 3. 2019 | Muži B

Jičín – Neúplným 22. kolem pokračovala Východočeské kuželkářské divize. Hosty v tomto kole zachraňovali pouze hráči Smiřic, kteří vezou bod z Třebechovic a v dohrávce byli lepší v Solnici.

Dobruška převálcovala v divizi oba vedoucí celky během 4 dnů!

12. 3. 2019 | Muži B

Jičín - 21. kolo Východočeské kuželkářské divize přineslo dvě remízy, několik hodně zajímavých zápasů, nové rekordy družstev v Nové Pace a porážku vedoucího celku na domácích drahách!

Kuželkáři SKK Jičín B převálcovali Dvůr Králové na jeho kuželně 14:2!

4. 3. 2019 | Muži B

Jičín - Jedinou výhru hostí zařídil ve dvacátém kole Východočeské kuželkářské divize vedoucí Jičín B ve Dvoře a jelikož druhý Kostelec svůj zápas odložil, zvýšil svůj náskok na tři body. Jeden bod ještě vezou Smiřice z Rokytnice po zápase plném zvratů. V ostatních utkáních tedy již vládli domácí borci.

Kuželkáři SKK Jičín B proti Trutnovu B předvedli pět parádních výkonů nad 460 poražených kuželek

26. 2. 2019 | Muži B

Jičín - Velmi zajímavé průběhy zápasů okořeněné hodně dobrými výkony jednotlivců přineslo devatenácté kolo Východočeské kuželkářské divize. Vynikly v tom zejména utkání v Rychnově a Nové Pace. Na konci tabulky došlo v kvartetu záchranářů k bodovému srovnání, na čele vede Jičín stále jen o jediný bodík.

Kuželkáři SKK Jičín B převálcovali Třebechovice 12:4 a vrací se do čela divize!

17. 2. 2019 | Muži B

Jičín - Osmnácté kolo Východočeské kuželkářské divize rozhodně nepřálo favoritům. Poslední porazil prvního a z elitního kvarteta vítězí pouze Jičín. To přináší významné změny v tabulce. Do čela se vrací rezerva Jičína a na poslední příčku klesá České Meziříčí.

Koncovka duelu se Smiřicemi stála kuželkáře SKK Jičín B vedení v divizi

21. 1. 2019 | Muži B

Jarní část Východočeské kuželkářské divize pokračovala zápasy 15.kola. Jičínské béčko zvítězilo naposledy v jedenáctém kole a tak zákonitě muselo opustit vedoucí příčku. Stalo se tak až tento víkend po té, co Jičín přenechal oba body Smiřicím a Č.Kostelec poráží Rokytnici.

Strhující kuželkářskou bitvu v Rychnově Jičín B i přes 505 kuželek T.Pavlaty v koncovce ztratil

15. 1. 2019 | Muži B

Jarní část Východočeské kuželkářské divize nám začala kolem, ve kterém byly odloženy hnedle dva zápasy a v pěti odehraných utkáních vládli domácí borci.

Stránky: 1 | 2 | 3