Obsazení kuželny 2016–2017
Nereliga 2016–2017
Jičínský pohár 2016
Rumcajsova 60 veteránů 2016
Sponzorství

Kuželkářky SKK Jičín hostí v sobotu překvapivého lídra tabulky

26. 9. 2016 | Ženy A | 3. kolo

Ve třetím kole nejvyšší kuželkářské soutěže žen, čekalo tým SKK Jičín třetí těžké utkání v řadě a to na půdě Blanska. Jičín vstoupil do zápasu dobře a po šedesáti hodech vedl o 20 kuželek. Bohužel na dalších dvou drahách převzaly iniciativu domácí hráčky a získaly vedení 2:0 o 29 kuželek.

Kuželkářky SKK Jičín vzdorovaly favorizované Slavii Praha do samého závěru

18. 9. 2016 | Ženy A | 2. kolo

Do nového ročníku nejvyšší kuželkářské soutěže žen vstoupil k radosti jičínských příznivců staronový dlouholetý účastník 1.ligy tým SKK Jičín remízou na půdě favorizovaného Přerova. A nyní v sobotu musel v domácím prostředí čelit dalšímu z tradičních medailových aspirantů a nejúspěšnějšímu celku současné české kuželkářské éry Slavii Praha. Hodně pikantní byl souboj především pro Ivu Kaanovou, která odešla před sezonou z celku Jičína právě za velkou výzvou do Slavie Praha.

Kuželkářky SKK Jičín A vezou nečekaný bod z Přerova!

12. 9. 2016 | Ženy A | 1. kolo

Do nového ročníku nejvyšší kuželkářské soutěže žen vstoupil k radosti jičínských příznivců opět i staronový dlouholetý účastník 1.ligy tým SKK Jičín. Přestože se musí obejít bez Ivy Kaanové, která odchází za velkou výzvou do Slavie Praha a na úvod jej čekal jeden z nejtěžších soupeřů, pravidelný medailista z posledních let soutěže TJ Spartak Přerov, získává Jičín na Moravě překvapivý bod za remízu 4:4!