Obsazení kuželny 2018–2019
Vyhlášení turnaje neregistrovaných
Jičínský pohár 2018
Rumcajsova 60 veteránů 2018
Jičínský pohár 2018 nere
Podpora oddílu
Sponzorství

Poslední kolo rozhodlo - kuželkářky SKK Jičín opouští nejvyšší soutěž

15. 4. 2019 | Ženy A

Jičín – Na kuželkářských drahách je pro tento ročník dobojováno. Třetí mistrovský titul v řadě za sebou získaly hráčky Slovanu Rosice, když za celou sezónu v nejvyšší kuželkářské soutěži žen pouze dvakrát prohrály, a to ve čtvrtém kole doma se Slavii Praha a ve třináctém v Náchodě. Druhou příčku obsadily se ztrátou dvou bodů hráčky Slavie Praha. Bronzové medaile získalo družstvo KK Blansko.

Kuželkářky mají za sebou další záchranářské drama, z Českých Budějovic vezou remízu 4:4

18. 3. 2019 | Ženy A

Jičín – Nejvyšší kuželkářská soutěž žen pokračovala zápasy 20.kola. Tým SKK Jičín cestoval k další přímé záchranářské bitvě do metropole jižních Čech Českých Budějovic. Když se k nepříliš padavé kuželně přidala ještě nervozita na obou stranách, není se co divit, že mnoho prvoligových výkonů na zdejší čtyřdráze k vidění nebylo. Kvalitu ovšem nahradila dramatičnost.

Po sérii nadějných výkonů kuželkářky SKK Jičín zklamaly ve východočeském prvoligovém derby proti SKK Náchod

12. 3. 2019 | Ženy A

Jičín – Nejvyšší kuželkářská soutěž žen pokračovala zápasy 19.kola. Slovan Rosice udělal v Přerově další krok k obhajobě mistrovského titulu. Jeho hráčky po výborném výkonu převálcovaly Spartak 6:2 o 261 kuželek. Na tomto rozdílu se nejvíce podílely svými výkonem Natálie Topičová, která porazila 661 kuželek a Lucie Vaverková výkonem 651 poražených kuželek. Třetí šestistovku Rosic zahrála Alena Kantnerová 616. Druhá Slavie hrála v Duchcově a rovněž nezaváhala. Domácí celek porazila 6:2 a po tomto kole stále ztrácí na vedoucí celek jeden bod a musí ve zbývajících kolech čekat na zaváhaní svých soupeřek. Družstva bojující o bronz rovněž v tomto kole nezaváhala. KK Blansko přehrál doma KC Zlín 6:2 a SKK Náchod zvítězil v Jičíně 7:1 a ztrácí na třetí KK Blansko dva body.

Kuželkářky Jičína a Náchoda čeká derby ve kterém půjde o záchranu i zisk medailí!

6. 3. 2019 | Ženy A

Duchcov - Po zápasech 18.kola se srovnal počet odehraných utkání u družstev na čele tabulky a to znamená, že Slovan Rosice po výhře doma nad KK Blanskem přeskočil o bod Slavii Praha a vede o jeden bod ligovou tabulku a má nakročeno k obhajobě mistrovského titulu. SKK Náchod se po výhře 7:1 nad KK Zábřehem dotáhl na rozdíl dvou bodů na třetí KK Blansko. Na konci tabulky se hrálo o bytí a nebytí v severočeském Duchcově. Jičín po třízápasové bodové šňůře měl v případě čtvrtého úspěchu v řadě šanci se odpoutat z posledního místa tabulky.

Kuželkářky SKK Jičín senzačně obraly o bod vedoucí Slávii Praha!

28. 2. 2019 | Ženy A

Jičín – Nejvyšší kuželkářská soutěž žen pokračovala zápasy 17.kola. Jičín po výhře o jedinou kuželku v Rokycanech a o 6 kuželek nad KK Zábřeh potvrdil, že v posledních týdnech „vstává z mrtvých“. Nyní dokázal bodovat i proti vedoucímu celku nejvyšší soutěže a jednomu ze dvou hlavních aspirantů na titul Slavii Praha!

Výhra o 6 kuželek vrací kuželkářky do boje o záchranu 1.ligy!

18. 2. 2019 | Ženy A

Jičín – Nejvyšší kuželkářská soutěž žen pokračovala zápasy 16.kola. Po výhrách Rosic na Slávii a Jičína nad KK Zábřeh se dramatizuje na maximum jak boj o titul, tak záchranu! Jičín po výhře o jedinou kuželku v Rokycanech potvrdil ziskem dalších dvou bodů návrat do šestičlenné skupiny týmů, které dělí pouhé 4 body a bojují o záchranu.

Přerov vrátil kuželkářkám SKK Jičín porážku z podzimní části

4. 2. 2019 | Ženy A

O tomto víkendu se hrálo sedm utkání nejvyšší kuželkářské soutěže žen, včetně předehrávky Slavia Praha – Slovan Rosice. Tentokrát zaznamenaly hostující celky tři vítězství, hostující celky rovněž tři a v předehrávce v souboji o první místo tabulky zvítězily Rosice v Praze 6:2. Tabulku vedou Rosice s náskokem dvou bodu na Slavii Praha, mají však jedno utkání k dobru. Na konci tabulky se pořadí rovněž nezměnilo. Oba celky z konce tabulky hrály doma a oba přenechaly body svým soupeřkám. Poslední SKK Jičín podlehl dona Spartaku Přerov 2,5:5,5. Stejným výsledkem prohrály hráčky Sokola Duchcov s KK Blanskem.

Kuželkářky SKK Jičín na výborné Blansko nestačily

21. 1. 2019 | Ženy A

Nevídanou bilancí skončilo 13.kolo nejvyšší kuželkářské soutěže žen. Hostující družstva zvítězila v pěti ze šesti zápasů! Největším překvapením, které řádně dramatizuje boj o medaile je výhra SKK Náchod na půdě největších aspirantek na zisk titulu Slovanu Rosice. Největší měrou se na tom výbornými výkony podílely odchovankyně SKK Jičín Martina Hrdinová a Nikola Portyšová. O pouhých 40 km dále, v Blansku, již tak úspěšné nebyly současné hráčky SKK Jičín.

Kuželkářky SKK Jičín vedly 2:0, ale nakonec podlehly Zlínu 3:5

15. 1. 2019 | Ženy A

V úvodním jarním kole nejvyšší kuželkářské soutěže žen získala domácí i hostující družstva po třech výhrách. Venku braly body hráčky KC Zlín, Slovanu Rosice a KK Blansko. Tabulku vede nadále Slavia Praha před Slovanem Rosice. Oba celky uhrály doposud 22 bodů. Na sestupových postech je se ziskem pěti bodů Sokol Duchcov a se ziskem tří bodů SKK Jičín.

Ani vynikající výkon 609 kuželek Moniky Hercíkové kuželkářkám proti favorizovaným Rosicím k výhře nepomohl

4. 12. 2018 | Ženy A

Jičín – V posledním podzimním kole nejvyšší kuželkářské soutěže žen dopadly domácí celky ještě hůře než v lize mužů. Domácí prostředí uhájily pouze hráčky Náchoda, které porazily 7:1 Lokomotivu České Budějovice. V ostatních utkáních dominovaly hostující hráčky. O tom, kdo bude vítězem podzimní části rozhodne až dohrávka KK Blansko – Slavia Praha příští týden. V tomto kole hrály oba vedoucí celky venku a nezaváhaly. Slávie Praha zvítězila bez větších problémů 7:1 v Přerově a hráčky Slovanu Rosice porazily 5:3 SKK Jičín. Na konci tabulky se rovněž nic nezměnilo předposlední Sokol Duchcov i poslední SKK Jičín v tomto kole bez bodového zisku.

Stránky: 1 | 2