Sezona 1999–2000

Muži i ženy se pokouší znovu vrátit do druhé ligy. Ženám k tomu v konečném účtování chybí pouhé dva body a to na pátém místě nesmírně vyrovnané tabulky a muži končí na příčce sedmé. Muži B bojují na podzim na špici oblastního přeboru 1.třídy, na jaře však nejlepší musí pomáhat áčku a nakonec družstvo končí i tak na pěkné páté příčce. O soutěž níže se již tak nevede céčku, kterému schází jeden bodík k záchráně - škoda. Ke generační výměně dochází u družstva dorostu a to po dlouhých sedmi sezónách opouští 1.ligu. Naopak vynikajícího úspěchu dosáhlo družstvo dorostenek ve složení M. Břicháčková, R. Mlejnková, P. Abelová, J. Kremličková a M. Hrdinová, když v nejvyšší domácí soutěži vybojovalo bronzové medaile!

Úspěšné družstvo dorostenek — bronzové v 1.KLDD!!! R. Mlejnková, P. Abelová, M. Břicháčková, J. Kremličková
Úspěšné družstvo dorostenek — bronzové v 1.KLDD!!!
R. Mlejnková, P. Abelová, M. Břicháčková, J. Kremličková

Neočekávaným a stejně tak nepamatovaným úspěchem skončilo pro náš klub letošní jak oblastní, tak republikové mistrovství jednotlivců. Celkem 6 medailí a 8 postupů na mistrovství republiky přivezla naše mládež z mistrovsví oblasti. I největší optimisté byli zaskočeni. Zlaté přivezli žákyně Kremličková, žák Oborník a dorostenec Streubel. Stříbro patří dorostenci Křížovi a junioru Kapuciánovi. O poslední šestou medaili se postarala dorostenka Břicháčková, která přivezla bronz. Tuto šestici doplnili na republice ještě dorostenka Mlejnková a junior Soukup.

Mistrovství České republiky přineslo další úspěchy. Ve velmi vyrovnané soutěži dorostenek dokázala výkonem 419 kuželek dosáhnout na metu nejvyšší Romana Mlejnková!!! Pěkné šesté místo přivezl z Ústí nad Labem, kde se konalo MČR dorostenců, Pavel Kříž za výkon 421 kuželek. Zde skončil na 15. místě Petr Streubel, stejně tak jako v Rokycanech dorostenka Martina Břicháčková. Junioři Kapucián a Soukup obsadili v silné konkurenci 17. a 20. místo. Žactvo mělo své mistrovství republiky v Praze Bráníku a František Oborník skončil na 11. místě a Jiřina Kremličková obsadila příčku dvanáctou.