Pavel Frait
01.03.2016, 22:57:09

nereliga

F.Kráčmar
01.03.2016, 19:58:51

nereliga
je dobře že se o problémech hovoří a počala jakáž takáž diskuze.Pevně věřím že to bude ku prospěchu věci.Já samozřejmě vím co to vše obnáší a vždy jsem říkal važme si každého který dělá něco navíc a zadarmo.Proto se mi nechce moc kritizovat ale něco si neodpustím,nemyslím si že byla vhodná zmínka o špatných čárkách a pod.to tam nepatří ne každý je ing.v pravopise ale chce se vyjádřit,ani nejsem přesvědčen o tom že to jsou anonimi jsou tam jejich přezdívky či signy.Když se podívám na vzkazník do minula tak víc než polovina podepsaná není a jsou tam i pochvaly.Co se týče zpoždění výsledkú stačilo na stránky napsat že se stal zádrhel všichni by to věděli a byl by klid.Že děláte hodně turnajú je pravda ale to není jen o koulení ele i otom všem okolo,ta společná schúzka vzešla ode mě ale nedá se to řešit na závěrečným vyhlašování jak se zmiňujete to by nedopadlo. A co se týče prestyge? I já si myslím že by to mněla být jakási odměna těm nejlepším bez placení už vloni ztohoto dú vodu byla účast všelijaká .Domnívám se že o tom všem víte a není to žádný překvapení.Doufám že to dopadne ku prospěchu všech ale hlavně kuželek!Tak ať to padááá..:

Martin Petrgál
28.02.2016, 21:24:53

Výsledky
Jsem trochu nalitej, tak malinko přispěju do diskuze ohledně výsledků a jejich \"aktualizace\". Tohle prostě nefunguje, ať někdo do práce (ne)chodí, (ne)marodí, takovéto prodlevy bych nijak \"neokecával\". Co třeba konečné výsledky loňské tour? Možná jsem jen špatně hledal, špatně koukal, nenašel... Vždyť mě znáte, blbej Petroš. Tento příspěvek píšu hlavně proto, aby se tento problém vyřešil. Snad nebudu mít na další koulení hranaté koule...:o) Teď mě ještě napadlo, jestli se letos vůbec bude hrát Trestyž kap (dříve Prestige cup pro TOP 16 týmů). Z minulých sezón si pamatuju průběžné pořadí psané od ledna, po 6.kole pak uzavření \"soupisky\"... Co jsem to ale chtěl....jo, AKK Zimák, pokud se bude platit startovné v jakékoliv částce, startovat nebude (se souhlasem celého týmu). Hodu zdar!

PavelKříž
23.02.2016, 23:40:05

nereliga
Pavle, díky. Myslím, že je to vždy o té komunikaci a informovanosti. Trochu mě mrzí, že když se sejdeme třeba na vyhlášení nereligy, tak tam vlastně nikdo žádné připomínky nemá. Víme, že některé věci nejsou v pořádku, jako např. ty zmiňované dozory, ale také je pravda, že asi dost věcí, které považujeme za standardní, tak se mnoha lidem nelíbí. S některými asi nikdo nic nesvede, ale jiné se dají řešit. Určitě se tím budeme zabývat, i když se tady fakt bavíme asi až o příští sezoně.

Pavel Frait
23.02.2016, 22:48:42

nereliga
Před chvílí jsem se vrátil z hořické kuželny, už jsou ve výsledcích dnešní zápasy ligy neregistrovaných, přičemž ten poslední skončil před cca 30 minutama a Cerea Ostroměř v něm pokácela krásných 1.130 kuželek!

Pavel Frait
23.02.2016, 15:55:00

nereliga
Protože hrajeme soutěže neregistrovaných i v Hradci a Hořicích, budu reagovat hlavně na ně. Nechci vyvolávat \"soutěživost\" mezi oddíly, navíc je to vždycky na jedné straně o lidech (=pořadatelích) a jejich času, na druhé i o finančním přínosu pro klub atd. V Hradci krom ligy neregistrovaných pořádají během sezóny pět turnajů. V Jičíně se jedná o tři, které jsou i součástí Jičínské Tour. Nápad s JT se nám zamlouvá a od nultého ročníku se jej účastníme. A teď malý příklad. Druhý letošní podnik, Majdan, skončil 8.1., ale ke dnešnímu dni (23.2.)nejsou průběžné výsledky k dispozici! Včera jsme v HK hráli tandemy a po příjezdu domů již byly naše náhozy uvedeny v průběžném pořadí, včetně kolik jsme měli na jednotlivých drahách plný, dorážku i újezdů. A o tom to je! V tomhle ohledu jste v Jičíně zaspali dobu, bohužel.
Pro lepší představu a porovnání přikládám odkazy na hořické a hradecké kuželkářské stránky, stačí mrknout na ligu neregistrovaných a srovnat,jak aktualizaci, tak podrobnost výsledků a údajů: www.skpkuzelkyhk.cz a www.skkhorice.org .
Jinak s níže napsaným - byť anonymně a někde s pravopisnými prohřešky - se více méně ztotožňuji. Ještě bych k tomu přidal problémy s mastnými koulemi, ale to je detail.
Pomyslný míč je na straně oddílu SKK Jičín, přeji, aby se Vám podařilo vše vyřešit ku spokojenosti většiny hráčů jičínské nereligy.

Pavel Kříž
22.02.2016, 22:25:03

Jsme rádi za každý názor nebo nápad. Osobně ale musím říct, že jsem mnohem raději za příspěvky, kde jsou lidé podepsaní, než za ty anonymní... Některé níže uvedené názory jsou velmi subjektivní, s některými lze souhlasit. Takže: nyní se vyměňuje wc mužů, předělání wc u kantýny je v plánu na léto, kdy se to spojí s opravou schodů a střechy u vchodu na kuželnu. Teď tam bohužel zatéká a tak to vypadá tak, jak to vypadá. Nechali jsme nakalkulovat i kompletní rekonstrukci všech wc a šaten, ale na to bohužel zatím nejsou peníze.

Co se týče výsledků, aktualizují se pravidelně. Uvědomte si ale, že to dělají lidi, kteří normálně chodí do práce nebo je taky občas přepadne nějaká ta nemoc, takže semtam to může trvat o nějaký ten den déle. Už jsme se také bavili o tom, že je škoda, že program na zpracování výsledků ukazuje jen nejlepšího hráče. Letos už to takto dojedeme, ale pracuje se na úpravě, kde by byly dohledatelné výsledky všech. Služby to je staré téma, bohužel to tak někdy je a není to dobře. Pokud takovou službu potkáte, upozorněte na ní a budeme to řešit na výboru.

Pokud bude vůle, není problém domluvit schůzku s výborem SKK nebo jeho zástupci. Stačí napsat sem nebo třeba na facebookovou skupinu skkjicin.

Že si neregistrovaných vážíme, lze myslím dobře vidět z toho, kolik dalších akcí mimo nereligy pro ně konáme. Podívejte se do zmíněných Hořic nebo Hradce a můžete to porovnat.

Příště už reaguji jen na podepsané příspěvky. Popř. pište na ing.pavelkriz@centrum.cz nebo burakk@centrum.cz.

PS: Myslím, že i anonymní příspěvek by mohl být napsán česky, bez těch hrůzostrašných chyb. Semtam nějaká ta tečka nebo čárka by některé větě také docela slušela...

nehráč
22.02.2016, 19:35:25

mohl by na dotazy nere někdo z výboru kuželek skk Jičín odpovědět?

nerehráč
21.02.2016, 18:55:27

nereliga
předchúdce pisatel mně předběhl i já si myslým že by bylo přinejmenším slušné aspoň ňejak reagovat a odpověďet no zřejmě za to nestojíme jak si to jinak vysvětlit nebo že by těch ztěžovatelú bylo málo?no uvidíme?počkáme si na prestyž!?

neregist. kuželkář č.2
18.02.2016, 21:22:37

Tak si jen kladu otázku, zda-li vzkazník někdo z oddílu vůbec čte, nebo zda-li nestojíme za odpověď. Předem děkuji za vyjádření.

fery
15.02.2016, 00:51:06

nereliga
tak lavina spušťéna je pravda že co se týče hygieny stou je jičin už delšî dobu na štíru není to něco čím by se mohli chlubit je pravda že za některé služby je skoro lepší si jít kuželky rozmotat sám taky n echápu proč se musí psát ručně pak se samozřejmě z výsledků nedozvîme jak vzápase krom nejlepších hráli ostatní hráči to samé platí třeba o průměrech v plných či v dorážce nebyl by to problém je třeba si uvědomit že hráči tím žijí chtějí se porovnávat ale tady nemají co!je to na zamyšlení a možná i na společnou schúzku vždyť družstva platî nemalou částku za startovné a k chovâní určitých lidí je zbytečné se vyjadřovat snad se nad tím někdo zamyslí

neregist. kuželkář č.2
14.02.2016, 12:45:07

Připojuji se k níže napsanému. Koulíme ještě v Hořicích a v Hradci, rozdíl v přístupu, ať už se jedná o výsledky či připravenosti služby, je obrovský. Škoda...Smajlík

neregist. kuželkář
14.02.2016, 12:21:57

Tak jsem si myslel, že když bude 40 výročí neregistrované ligy v Jičíně, že nás oddíl kuželkářů mile překvapí, ale opak se stal pravdou. 1-pozdě napsané výsledky zápasu. 2- v šatnách smrad ze záchodů a špína. 3- služba, která má být u ovladačů, posedává u kantíny. 4- plesnivý a smradlavý záchod u kantíny. 5- nepříjemné kecy od p. Bureše staršího. Uvědomte si, že vám neregistrovaní přinášejí nemalé peníze na vaši činnost.Mohlo by se stát,že kráči budou bojkotovat váš turnaj. Zamyslete se nad tím.

08.02.2016, 10:09:51

Mirek od kruháku
Uplynuli další tři dny a stále nic.Napíše někdo ,kdo má tyto stránky nastarosti ??? Alespon , že nám dělají radost dorostenci a dorostenky - také se o nich málo píše !!!

06.02.2016, 20:08:03

Počítač je v kuželně tak by neměl být problém s aktuálními výsledky . Za MIRKA HRDINY tam výsledky byli během hodiny po domácím utkání. A dnes - hrůza s týdením zpožděním. Kdopak to má nastarosti !!!!!

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 |