Kontakty a fakturace
Obsazení kuželny 2021–2022
Rumcajsova 60 veteránů 2021
Jičínský pohár 2019 nere
Jičínský pohár 2019
Podpora oddílu
Sponzorství

Kuželkáři SKK Jičín nadělili Loučovicím kanára 8:0!

28. 1. 2020 | Muži A

Jičín – Do jarní části 2. kuželkářské ligy mužů vstoupili hráči SKK Jičín na domácích drahách utkáním naděje. Jako poslední tým tabulky se střetli s předposledním celkem soutěže Vltavanem Loučovice. Bylo jasné, že pouze vítěz si uchová ještě reálné naděje v boji o záchranu 2. ligy.

Smutný podzim zakončili kuželkáři SKK Jičín osmou porážkou v řadě

2. 12. 2019 | Muži A

Jičín – KK Sadská dokončil svoji spanilou jízdu letošním podzimem 2.kuželkářské ligy a jednoznačnou výhrou na drahách Loučovic potvrdil svoji letošní neporanitelnost a jasné pětibodové vedení před druhým týmem tabulky, Slovanem Karlovy Vary. Ten o své výhře opět rozhodl až v závěru zápasu, jak už bylo v posledních kolech jeho zvykem. Třetí končí i přes prohru v Kosmonosech celek Duchcova. Týmy ze dna tabulky nebodovaly.

Kuželkáři po vydařeném výkonu sahali po vítězství v Duchcově, ale na poslední dráze jim to uniklo

27. 11. 2019 | Muži A

Duchcov - Vedoucí Sadská vydřela desátou výhru v řadě a vede 2.kuželkářskou ligu již o pět bodů před Duchcovem. Ten o své body musel bojovat až do konce a po výhře přeskakuje Karlovy Vary, jenž neuspěly na Červeném Kostelci. Jedinou výhru hostí zařídili hráči Loučovic a díky tomu přenechávají poslední příčku tabulky Jičínu. Nejlepšího výkonu v tomto kole 3451 dosáhlo družstvo TJ Sokol Duchcov a Zdenek Ransdorf 637. Přesto nechybělo mnoho a Duchcov mohl odejít poražen.

Krize kuželkářů SKK Jičín ve 2. lize pokračuje

23. 11. 2019 | Muži A

Jičín – Vedoucí trio 2. kuželkářské ligy vítězí a tak se čelo tabulky po 9. kole nemění. Ani celky z konce tabulky nebodovaly a i zde se pořadí neměnilo. Nejvyrovnanější duel se odehrál v Aši, kde ve prospěch domácích rozhodlo pouhých 13 kuželek. Hodně vyrovnaná bitva se odehrála také v Jičíně, kde se představil tým Sokola Kdyně.

Fantastických 631 Jiřího Drábka výhru Jičína nepřineslo

12. 11. 2019 | Muži A

Náchod – Vedoucí Sadská měla svůj duel osmého kola 2.kuželkářské ligy předehrán, a tak se čekalo, jak dopadne jejich pronásledovatel, celek Slovanu Karlovy Vary v Lomnici. Domácí měli dobrý vstup do zápasu, vedli již 4:0 a bylo jasné, že neprohrají. Karlovarští získali nakonec bod a tak je náskok vedoucího celku nyní tříbodový. Bohužel až na opačném pólu tabulky 2.ligy figuruje Jičín.

Kuželkářům SKK Jičín se ve 2.lize nedaří, doma podlehli i Bohušovicím

7. 11. 2019 | Muži A

Jičín – Hosté byli v sedmém kole 2.kuželkářské ligy mužů lepší domácích celků. Celkem čtyřikrát odvážejí body oproti dvěma výhrám domácích. Kdyně otáčí výsledek v koncovce na drahách Tehovce, Sadská podržela svoji neporazitelnost i v Duchcově, Bohušovice využily slabé současné formy Jičína a Červený Kostelec přehrál Loučovice. Vlajku domácích podrželi tedy hráči Kosmonos a Karlových Varů, kteří své zápasy vyhrávají s přehledem.

Souboj v Lomnici přinesl druhé kuželkářské zklamání v řadě

22. 10. 2019 | Muži A

Lomnice – Duel tohoto týdne, ve kterém se utkali hráči vedoucích týmů 2.kuželkářské ligy Sadské a Varů, pro sebe rozhodli domácí borci a jsou nyní na čele tabulky se čtyřbodovým náskokem a zároveň zůstávají posledním celkem bez ztráty bodu. Venku tentokrát vítězí dva týmy. V Kdyni řádil Duchcov a úspěšná byla opět i Aš, jenž vítězí v Kosmonosech.

Kuželkáři SKK Jičín se postaraly o největší víkendová překvapení 2.ligy

15. 10. 2019 | Muži A

Jičín – Pátým kolem pokračovala 2.kuželkážská ligy mužů. Tento víkend přinesl hned čtyři výhry hostí. Venku vyhrává vedoucí duo Sadské a Karlových Varů a cenné body veze Aš z Jičína a Lomnice z drah Loučovic.

Kuželkáři předvedli v Karlových Varech super výkony i propadáky

30. 9. 2019 | Muži A

Karlovy Vary – Čtvrtým kolem pokračovala 3.kuželkážská ligy mužů. Z pěti odehraných zápasů čtvrtého kola vítězí třikrát hosté. Tehovec veze body z Lomnice, Duchcov po velkém boji z Bohušovic a Sadská jasně vyhrává v Kosmonosech. Čelo tabulky se tedy nemění.

Kuželkáři SKK Jičín vezou body z Kosmonos!

24. 9. 2019 | Muži A

Sadská – Třetí kolo 3.kuželkážské ligy mužů přineslo tři výhry hostí a tři domácích. Venku vyhrává Jičín a to těsně v Kosmonosech, Sadská a Karlovy Vary. Ti již svá utkání zvládají s přehledem. Podobné to bylo i u výher domácích. Nejlepšího výkonu v tomto kole 3485 dosáhlo družstvo KK Sadská a Tomáš Bek ze Sadské 633.

Stránky: 1 | 2