Kontakty a fakturace
Obsazení kuželny 2021–2022
Rumcajsova 60 veteránů 2021
Jičínský pohár 2019 nere
Jičínský pohár 2019
Podpora oddílu
Sponzorství

Třetiligoví kuželkáři B týmů Jičína i Hořic bojují o záchranu

15. 12. 2019 | Muži B

Jičín - Podzimní část 3. kuželkářské ligy zakončila důležitá záchranářská dohrávka. Ve Vrchlabí se proti „domácí“ Rokytnici postavili hráči SKK Jičín B. A utkání z pohledu jičínské rezervy symbolizovalo průběh většiny podzimních zápasů. Naprosto vyrovnaná partie. Po dvou třetinách stále i vyrovnané skóre 2:2. Ale poté výrazný individuální výpadek, který rozhodl o tom, že body zůstanou soupeři. V tomto případě zvítězila Rokytnice po boji 5:3.

Kuželkáři SKK Jičín B podlehli v koncovce favorizované Č. Lípě

2. 12. 2019 | Muži B

Jičín – V 11. kole 3. kuželkářské ligy mužů, posledním podzimním, přivítali hráči staronového nováčka soutěže SKK Jičín B zkušeného soupeře z České Lípy.

Kuželkáři SKK Jičín B po výhře s Vrchlabím vezou body i „z lázní“!

22. 10. 2019 | Muži B

Poděbrady – Jediným celkem, který dokázal v 6. kole 3.kuželkářské ligy mužů vyhrát na domácích drahách bylo Dynamo Liberec. V Hořicích skončilo utkání remízou a v ostatních zápasech vládli hosté. V tabulce to znamená, že Konstruktiva vede již o čtyři body a jičínská rezerva opustila sestupové příčky!

Kuželkáři SKK Jičín B po výprasku v Praze vyválčili důležitou výhru v derby s Vrchlabím.

15. 10. 2019 | Muži B

Jičín – Konstruktiva dvakrát doma vyhrává a tak stále vede, Jičín má první body, přesto je stále poslední, Liberci stačilo na zisk bodu proti Rokytnici pět hráčů a jedinou výhru hostí vezou Pardubice z Hořic a jsou druhé, v boji o třetí příčku byla lepší Česká Lípa. Nejlepší výkony byly k vidění v Náchodě v podání domácího SKK. Družstvo 3453 a Jan Adamů 610. To bylo páté kolo 3.kuželkářské ligy mužů. Věřme, že SKK Jičín B potvrdí, že je týmem sérií a po té čtyřzápasové neúspěšné, zahájil tu vítěznou, která družstvo nakopne k záchraně 3.ligy!