Jana Babáková
07.04.2016, 14:47:20

Díky moc za info:-

Roman Bureš
07.04.2016, 09:23:06

Ahoj, na vyhlášení 40.ročníku nere pracuje ředitel Crha Josef. V tomto týdnu se dohrály odložené zápasy proto to zpoždění.
Termín dáme na stránky a do novin a pro jistotu všechny vítěze a oceněné obvolám. Smajlík

Jana Babáková -Cofely
07.04.2016, 08:48:53

Ahoj Romane,chci se zeptat kdy bude a jestli bude předávání poháru za 1 místo v nerelize.Díky.

Roman Bureš
06.04.2016, 16:29:16

nový člen
Ahoj, kontaktuj mě na burakk@centrum.cz
nebo na tel.: 604 426454

Eliška
06.04.2016, 15:51:25

nový člen
Ahoj, ráda bych se zeptala. Chtěla bych začít hrát, tak jestli někdo nehledá nového člena? Je mi 24 a jsem ze Sobotky. Děkuji

Lea Petrgálová
07.03.2016, 12:46:43

Nereliga - aktualizace
Pavle, já bych zase nepodceňovala Smajlík

Pár programů na přání jsem už vytvářela, jsem schopná se přizpůsobit i počítačově slabším uživatelům.

Nejednalo by se o excel tabulky, byla by to webová stránka, kde by se zadal výsledek. Okamžitě - bez dalších zásahů - by se aktualizovaly tabulky, žebříčky, apod.

Takže někdo by zadal pár čísel a nemusel by už potom udělat nic dalšího, na webu by se to objevilo automaticky.

Jinak zákaz kouření je skvělý, za ten jsem vážně vděčná!

Michal Havlíček
07.03.2016, 09:58:46

Nereliga
Zdravím všechny,

Koukám na příspěvky ve vzkazníku, tak také jeden přidám. Určitě se najdou všude věci, které by šly zlepšit, ale jsou také dobré věci. První dobrá věc, co už funguje přes dva roky je zákaz kouření. Určitě nechci omezovat kuřáky, ale dříve to byla tragédie. Člověk přišel vždy řádně vyuzený a stačilo mít jen věci v šatně pro hosty. Takže tímto děkuji kdo tuto věc prosadilSmajlík. Druhá dobrá věc je Jičínská tour. Finále pro 20 nejlepších zdarma plus dobrý gulášek. Oddělil bych však tuto soutěž od soutěže družstev a nebral bych to jako kompenzaci za startovné Prestige Cup. Prestige se startovné týká 64 hráčů ( mluvím jen o mužích). Je pak škoda když v tomto poháru nestartují nejlepší družstva. Pavel už psal srovnání s Hořicemi a Hradcem. Co se týče aktualizace výsledků, určitě bych tedy využil nabídky od Lea Petrgálové. Program sice neznám, ale stačilo by dobře zadané excel tabulky a určitě by to bylo pro všechny přínos. Jestli je nějaký nedostatek při službách, tak určitě si člověk musí uvědomit, že službu vykonávají členové oddílu zdarma ve svém volném čase. Co by šlo zlepšit a teď opět přidám srovnání s Hořicemi. Není to nic zásadního, ale v Hořicích zavedený dobrý standart. Jedná se o zapisování hodů. Zapisovače jsou, tak nevím proč se nepoužívají. Je to pak o větší pohodě. Jinak ostatní určitě sem pište. Občas sem třeba napíše někdo kravinu, ale někdo zas dobrou připomínku a podmět k zlepšení. Takže hodu zdar Smajlík.

Pavel Kříž
02.03.2016, 18:58:43

Archiv
Martine, máš pravdu. Koukám, že z 2014/15 se nám výsledky turnajů kamsi potratili... Resp. v našem webovém archivu je vidím, takže tam bude nějaký šotek s odkazem... Napravíme.

Pavel Kříž
02.03.2016, 18:54:45

Pochvala
Paráda, nám se tady po deseti letech snad normálně rozjede i diskuse Smajlík Tak nějak k tomuto byl také tanto vzkazník kdysi stvořen Smajlík 15.3. máme další schůzi výboru, takže určitě dojde i na všechna témata, která tu zmiňujete. Dokonce pak 31.3. bude zvolen nový výbor, kterému tyto připomínky předáme a uvidíme, jak se zasnaží nově zvolená squadra.

Co se týče Prestige, to je těžká věc. Určitě to ale také probereme. Jestli si dobře vzpomínám, tak jsme v minulosti startovné alespoň kompenzovali gulášem zdarma. Zdarma je finále Tour a zase úplně všechno zadarmo být nemůže...

Startovné je celkem vysoké, o tom není sporu. Proto jsme také přistoupili k tomu, že startovné za jednotlivé turnaje jsou zase celkem nízké, řekl bych. Doufám, že je také vidět, že ty peníze jdou pěkně zpátky do kuželny, jak do hracího náčiní, tak do toho okolo. Bohužel tady platí, že je spíš vidět to, co není, než to co je. Ale zamakáme na tom. (Např. nějaká úprava wc rozhodně bude, stejně tak je potřeba koupit nové židle, kuželky, a tak..)

Leo, díky za ochotu, o víkendu to proberu s našimi IT odborníky a určitě se pak rád nějak ozvu, nebo oni. I když nepřeceňuj síly některých jedinců Smajlík

Lea Petrgálová
02.03.2016, 10:26:13

Nereliga - aktualizace výsledků
Zdravím,

kdybyste chtěli, můžu vám vytvořit velice primitivní program na aktualizaci výsledků.

Tím primitivní myslím, že by jeho ovládání zvládl každý (i službu konající člověk), kdo má přístup na net - ať z počítače nebo z mobilu.

Mohlo by to mít dvě úrovně
1) vložit celkový výsledek za tým - tedy pro službu by to znamenalo obětovat pár vteřin
2) vkládání výsledků jednotlivých hráčů - to by sice bylo časově malinko delší než pár vteřin, ale i tak by se to zvládlo

Detaily bych probrala s někým kompetentním, každopádně program by okamžitě počítal všechny statistiky, tabulky, apod...

Pokud byste chtěli, napište na peggy_lee@email.cz

Pavel Frait
01.03.2016, 23:06:24

nereliga
Když už se tady bavíme o Prestige Cupu, jak to například chodí jinde. Zkusím malé porovnání. V Hořicích po skončení ligy je uspořádán turnaj TOP 12 pro nejlepších dvanáct týmů dle průměru na 4x120hs a turnaj na 1x60hs pro nejlepšího jednotlivce z každého týmu. V Hradci zase pořádají TOP 20 na 1x120hs pro dvacítku nejlepších jednotlivců soutěže. Vše je plně v režii pořadatelů a bráno jako odměna a zároveň vyvrcholení pro nejlepší celky či jednotlivce. Ještě pro srovnání startovné, v Jičíně je 2.700,-, v Hořicích 2.500,-, v Hradci 2.000,- + 2.000,-, zde se hraje dvoukolově, 7 zápasů na podzim a 7 na jaře. Samozřejmě není to jen o penězích, proč si třeba i nepřiplatit, ale pak je to i o službách, včasných výsledcích apod., viz níže. Je mi líto, ale Tespo Hořice se, co se týče Prestige Cupu, připojuje k celku AKK Zimák...

Pavel Frait
01.03.2016, 22:57:09

nereliga

F.Kráčmar
01.03.2016, 19:58:51

nereliga
je dobře že se o problémech hovoří a počala jakáž takáž diskuze.Pevně věřím že to bude ku prospěchu věci.Já samozřejmě vím co to vše obnáší a vždy jsem říkal važme si každého který dělá něco navíc a zadarmo.Proto se mi nechce moc kritizovat ale něco si neodpustím,nemyslím si že byla vhodná zmínka o špatných čárkách a pod.to tam nepatří ne každý je ing.v pravopise ale chce se vyjádřit,ani nejsem přesvědčen o tom že to jsou anonimi jsou tam jejich přezdívky či signy.Když se podívám na vzkazník do minula tak víc než polovina podepsaná není a jsou tam i pochvaly.Co se týče zpoždění výsledkú stačilo na stránky napsat že se stal zádrhel všichni by to věděli a byl by klid.Že děláte hodně turnajú je pravda ale to není jen o koulení ele i otom všem okolo,ta společná schúzka vzešla ode mě ale nedá se to řešit na závěrečným vyhlašování jak se zmiňujete to by nedopadlo. A co se týče prestyge? I já si myslím že by to mněla být jakási odměna těm nejlepším bez placení už vloni ztohoto dú vodu byla účast všelijaká .Domnívám se že o tom všem víte a není to žádný překvapení.Doufám že to dopadne ku prospěchu všech ale hlavně kuželek!Tak ať to padááá..:

Martin Petrgál
28.02.2016, 21:24:53

Výsledky
Jsem trochu nalitej, tak malinko přispěju do diskuze ohledně výsledků a jejich \"aktualizace\". Tohle prostě nefunguje, ať někdo do práce (ne)chodí, (ne)marodí, takovéto prodlevy bych nijak \"neokecával\". Co třeba konečné výsledky loňské tour? Možná jsem jen špatně hledal, špatně koukal, nenašel... Vždyť mě znáte, blbej Petroš. Tento příspěvek píšu hlavně proto, aby se tento problém vyřešil. Snad nebudu mít na další koulení hranaté koule...:o) Teď mě ještě napadlo, jestli se letos vůbec bude hrát Trestyž kap (dříve Prestige cup pro TOP 16 týmů). Z minulých sezón si pamatuju průběžné pořadí psané od ledna, po 6.kole pak uzavření \"soupisky\"... Co jsem to ale chtěl....jo, AKK Zimák, pokud se bude platit startovné v jakékoliv částce, startovat nebude (se souhlasem celého týmu). Hodu zdar!

PavelKříž
23.02.2016, 23:40:05

nereliga
Pavle, díky. Myslím, že je to vždy o té komunikaci a informovanosti. Trochu mě mrzí, že když se sejdeme třeba na vyhlášení nereligy, tak tam vlastně nikdo žádné připomínky nemá. Víme, že některé věci nejsou v pořádku, jako např. ty zmiňované dozory, ale také je pravda, že asi dost věcí, které považujeme za standardní, tak se mnoha lidem nelíbí. S některými asi nikdo nic nesvede, ale jiné se dají řešit. Určitě se tím budeme zabývat, i když se tady fakt bavíme asi až o příští sezoně.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 |