Kontakty a fakturace
Obsazení kuželny 2023–2024
Jičínský pohár 2023 nere
SKK Jičín - TKC Altenburg
Přátelské utkání
Memoriál Honzy Majdana 2023
Rumcajsova 60 veteránů 2023
Podpora oddílu
Sponzorství

Nejlepším kuželkářským dorostencem okresu Honza Bednařík, mezi seniory zvítězil Ladislav Křivka

24. 4. 2006 | Přebory | Okresní mistrovství | J. Kapucián

Okresní Mistrovství dorostenců v kuželkách hostila Hořická kuželna. O čtyři postupová místa na Mistrovství oblasti se zde utkalo celkem deset hráčů, a to kvartet druholigového SKK Jičín a šestice domácích, jejichž A tým vybojoval stříbrné medaile ve finále Východočeské Divize dorostu.

Úlohu jednoznačného favorita splnil jičínský Honza Bednařík, který zúročil mimo jiné i zkušenosti z jarní části 3.ligy mužů a okresní titul si zajistil velice pěkným výkonem 550 poražených kuželek. Druhé místo bral jeho oddílový kolega Tadeáš Pitthard za 532 kuželek a další dvě postupové pozice vyválčili domácí Ondřej Fikar 515 a Vojtěch Tulka 507.

Početné zastoupení má náš okres v kategorii seniorů nad 50 let. Celkem 16 hráčů se představilo v Jičíně a bojovalo se celkem o šest postupových míst. Naprosto zaslouženým vítězem se stal domácí Ladislav Křivka, který měl nejlepší plné i dorážku a dosáhl na pěkných 521 poražených kuželek. O druhém a třetím místě mezi Vladimírem Řehákem a Jaroslavem Egrtem rozhodla jediná kuželka 509-508. Z postupu se radovali ještě Zdeněk Dymáček (SKK Hořice) 498, Vladimír Pavlata (SKK Jičín) 491 a Václav Inguort (SKK Hořice ) 483. Krajská Mistrovství jsou na programu během následujících dvou víkendů a o účinkování našich zástupců Vás budeme opět informovat.