Kontakty a fakturace
Obsazení kuželny 2022–2023
Vyhlášení 46.ročníku nereligy
Vyhlášení nereligy
Memoriál Honzy Majdana 2023
Rumcajsova 60 veteránů 2022
Jičínský pohár 2022 nere
Jičínský pohár 2019
Podpora oddílu
Sponzorství

Jičínská kuželna všem mladým nadějím otevřena

13. 2. 2007 | Ostatní | Nábor mladých nadějí | J. Kapucián

Jičín – Ruch na jičínské kuželně v těchto dnech prakticky neustává. Na plno běží jak mistrovské soutěže, tak populární turnaj čtyřčlenných družstev neregistrovaných, nyní se navíc rozeběhl náborový turnaj pro žáky 4. a 5. tříd základních škol. Ten bude probíhat po celý únor a hrací čas si můžete dohodnout u zástupců oddílu pana Jaroslava Jiránka 608 155 769 nebo pana Miroslava Hrdiny 737 429 788.

Všichni zájemci si mohou rezervovat hrací časy od pondělí do pátku v dopoledních hodinách. Podmínkou je pouze sportovní obuv a vhodný sportovní oděv. Jedna třída bude hrát 1 hodinu pod dozorem trenérů žákovských družstev SKK Jičín! Na závěr si každá škola nominuje 6 hráčů (3 chlapce a 3 dívky), kteří se utkají o vítězný pohár, který věnuje SKK Jičín, o výsledcích budeme samozřejmě informovat.


Hráči, kteří budou mít zájem hrát kuželky dále, se mohou dohodnout s trenéry oddílu na dalších tréninkových hodinách. Celý turnaj je zaměřen na podporu sportu v řadách mládeže a pro všechny školy a hráče je zcela zdarma! Velice příjemné reakce a ohlasy z prvního týdne náboru jsou pro trenéry SKK Jičín tou nejlepší odměnou. Neváhejte a využijte i Vy této příležitosti!