Podpora oddílu
Sponzorství

Brumlich v Milovicích zatím na 2. místě

13. 12. 2007 | Ostatní | Turnaje | J. Kapucián

Přestože podzimní část mistrovských kuželkářských soutěží již skončila, na kuželně TJ Uragán Milovice v místním campu je stále rušno. Na plné obrátky běží turnaj pro registrované i neregistrované hráče O pohár starosty obce. Mezi registrovanými na 100 HS vede po polovině soutěže Petr Hrubý, hrající nejvyšší soutěž v Rakousku a na domácích kolbištích reprezentující Slavoj Praha. Na milovické dráze porazil 457 kuželek. Na druhé místo průběžného pořadí se probojoval Jiří Brumlich z SKK Jičín, který zde obhajuje bronzovou příčku z minulého roku. V neděli porazil výborných 450 kuželek. Třetí je prozatím Kateřina Šmídová ze Dvora Králové (439), před Lenkou Hrdinovou (427) z SKK Jičín. Mezi neregistovanými na 60HS je pořadí následující: 1. Maixner 283, 2.Rucker 274, 3.Mikolášek 269, 4.Palm 263 a 5.Kovář 261. I Vy se máte možnost do turnaje o velice hodnotné věcné ceny zapojit. Koulí se až do 16. prosince a hlásit se může te na tel. Čísle 602 295 652.