Kontakty a fakturace
Obsazení kuželny 2023–2024
Memoriál Honzy Majdana 2024
Jičínský pohár 2023 nere
Rumcajsova 60 veteránů 2023
Podpora oddílu
Sponzorství

Cerea Ostroměř 3. na MČR neregistrovaných kuželkářů

23. 6. 2008 | Neregistrovaní | MČR | J. Kapucián

Během uplynulého víkendu se v Náchodě uskutečnil finálový turnaj 2. ročníku MČR neregistrovaných v kuželkách. Turnaje se zúčastnilo 18 týmů, které postoupili ze tří regionálních kvalifikací. Mezi nimi i vítězi Hořické ligy neregistrovaných CEREA Ostroměř a nejlepší tým jičínského turnaje neregistrovaných JVZ Elektro Jičín. Nejprve se hrála kvalifikace o osm postupových míst do finále. Oba zástupci jičínského okresu se pohybovali uprostřed startovního pole a po třech hráčích měli na svém kontě 747 bodů v podání JVZ Elektro, Cerea shodila do této chvíle 735 kuželek. Chléb se však lámal až v závěru.

František Junek v dresu jičínského celku koncovku nezvládl 214 a jeho tým tak skončil za branami finále na 13. příčce. Zato Milan Rosůlek (Cerea) hrál výborně a nejlepším náhozem ze všech závěrečných hráčů 275 vybojoval účast celku Cerea Ostroměř ve finále!

To probíhalo v báječné atmosféře, přičemž výsledky ze sobotní kvalifikace se v neděli nezapočítávaly. Na titul dosáhli kuželkáři Dopravního podniku Karlovy Vary a pohár se tak po ročním výpadku stěhuje zpět k vítězům nultého ročníku. Stříbrný tým je ČD Uzel Přerov a bronz si vybojovala Cerea Ostroměř! Finále zahájil velmi dobře Prokop 257, který nahradil v základní sestavě Tomíčka a vynikající finiš opět předvedl Rosůlek (267), který se stal třetím nejlepším jednotlivcem soutěže.