Kontakty a fakturace
Obsazení kuželny 2022–2023
Vyhlášení 46.ročníku nereligy
Vyhlášení nereligy
Memoriál Honzy Majdana 2023
Rumcajsova 60 veteránů 2022
Jičínský pohár 2022 nere
Jičínský pohár 2019
Podpora oddílu
Sponzorství

Tento víkend hrají kuželkáři o krajské tituly

10. 3. 2009 | Přebory | Krajské přebory | J. Kapucián

Týdenní přestávku v mistrovských soutěžích vyplní kuželkáři Mistrovstvím kraje jednotlivců, ve kterém mají svá medailová želízka i zástupci našeho okresu. Tradičně vysoká očekávání budou od prvoligových žen a juniorek SKK Jičín. Ženy se představí v sobotu ve Vrchlabí s trojnásobnou mistryní kraje M.Kvasničkovou, kapitánkou prvoligového týmu M.Hrdinovou, ve velmi dobré formě hrající D.Vikovou a nadějnou P.Abelovou. Jičínský kvartet doplní M.Kučerová z Hořic. Juniorky a seniorky zde hrají v neděli a Jičín budou zastupovat L.Hrdinová, L.Tomášková, L.Slavíková, M.Hercíková.a mezi seniorkami (nad 50 let) M.Kolářová a A.Šedivá. Nejvyšší cíle mají i dorostenky Jičína, které bojují o jednu z medailí v nejvyšší soutěži. V Hořicích se představí kompletní trio Nožičková, Vysučková a Pristandová, které doplní milovická Omstová.

Jičínská kuželna bude hostit v sobotu čtyřiadvacet seniorů (nad 50 let), kde domácí příznivci budou fandit Jiřímu Čapkovi a dalším zástupcům našeho okresu M.a V.Součkovým (Milovice), J.Langrovi a B.Fikarovi (Hořice). V neděli pak mezi juniory domácímu L.Vikovi a hořickému tandemu Měkota – Fikar.
Mezi dorostenci v Náchodě bude zastupovat náš okres trio SKK Hořice: Tulka, Zívr, Balihar, které doplní milovický Nosek.
Žactvo bude o cenné kovy bojovat v Rychnově nad Kněžnou a konečně elitní kategorie mužů se představí v Náchodě. Zde bude mít „zbytek kraje“ proti sedmičce domácích hráčů mistrovského Primátoru Náchod velice těžkou úlohu. Překvapit se pokusí Pavel Louda, Jiří Vejvara (oba SKK Jičín) a trio SKK Hořice: Vokáč, Baier, Vondráček. Slavnostní zahájení je na všech kuželnách v 8 hodin a 45 minut.