Kontakty a fakturace
Obsazení kuželny 2022–2023
Vyhlášení 46.ročníku nereligy
Vyhlášení nereligy
Memoriál Honzy Majdana 2023
Rumcajsova 60 veteránů 2022
Jičínský pohár 2022 nere
Jičínský pohár 2019
Podpora oddílu
Sponzorství

Kuželkářské loučení odnesl Rychnov „kanárem“

19. 4. 2005 | Muži A | 22. kolo

Muži A při nástupuV posledním kole 2.kuželkářské ligy bylo na programu východočeské derby Jičín-Rychnov a v podstatě se hrálo o čtvrté místo tabulky. Nutno říci že Jičín zahrál na domácích drahách velice dobře, když dosáhl týmového součtu 3038 kuželek. Naopak hráči Rychnova si dali v Jičíně „oddych“ a odvážejí si po zásluze kanára. Ani jeden z hráčů hostujícího celku nepřekonal pětistovku. Na domácích bylo vidět, že nikdo nechce zůstal na půl roku „čulibrkem“ a všichni tak hráli s velkou chutí. O jednoznačný úvod se postarali Pavel Kříž, který porazil 4:0 M.Frydrycha s Jiřím Vejvarou, který si poradil 3,5:0,5 (500-485) s R.Jungem.

Kuželkáři podlehli Michálkovicím a sezónu uzavřou sobotním východočeským derby s Rychnovem

13. 4. 2005 | Muži A | 21. kolo

K předposlednímu utkání letošního ročníku 2.kuželkářské ligy mužů zajížděli hráči SKK Jičín na Moravu, k souboji s Michálkovicemi, které překvapivě odvezly na podzim oba body z čtyřdráhly v Lipách. A také utkání v Opavě Jičínu, bohužel již tradičně, nevyšlo. V úvodu utkání nastoupil na straně domácích P. Řepecký, který jasně 3:1 porazil Josefa Vejvaru (504) a nahrál pro družstvo 30 kuželek. Souboj Jana Zycha s Jaroslavem Soukupem byl vyrovnanější, ale nakonec zvítězil domácí hráč rovněž 3:1 o 15 kuželek (516-501) a s Jičínem to nevypadalo vůbec dobře.

Kuželkáři zabrali a vyprovodili Opavu 8:0

23. 3. 2005 | Muži A | 20. kolo

Po třech porážkách v řadě kuželkáři SKK Jičín ve 2.lize zabrali a vyprovodili B tým Opavy "kanárem". Úvod utkání 20.kola byl ve znamení nástupu domácího celku. Jiří Vejvara 510 s Pavlem Loudou 522 po velmi dobrých výkonech, kdy překonali hranici pěti set poražených kuželek jasně zvítězili. Oba shodně 3:1. Střední část utkání byla podstatně vyrovnanější. Josef Vejvara i Pavel Kříž již prohrávali ve svých duelech 0:2. Ve druhé šedesátce ale přidali a v dramatických koncovkách zvítězili o 3 respektive 11 kuželek. Závěr se tak dohrával v naprostém poklidu. J.Soukup (496) s P.Streubelem (487) zvýraznili výsledek na 8:0 ve prospěch domácích a hosté tak museli shánět klec na kanára.

Předposlední mistrovské utkání letošní sezóny sehrají jičínští kuželkáři 9.dubna venku s Michálkovicemi. Ligovou přestávku vyplní velice prestižní přátelské utkání druholigového A týmu Jičína s třetiligovým béčkem, které je na programu v sobotu 26. března od 14:00.

Kuželkáři zůstali v Brně za očekáváním a podlehli vysoko 1:7

15. 3. 2005 | Muži A | 19. kolo

K přímému souboji o 3.místo ve druhé nejvyšší soutěži zajížděli kuželkáři SKK Jičín na kuželnu Moravské Slávie Brno. A úvod vypadal nadějně. Josef Vejvara vedl po dvou drahách 2:1 a také Jaroslav Soukup hrál otevřenou partii s Petrem Koutníkem. Bohužel závěr oběma jičínským kuželkářům hrubě nevyšel a to poznamenalo následující vývoj utkání. Brno tak vedlo 2:0 a 30 kuželek. Do boje vrátil tým Jičína Petr Streubel. Ten zdejší kuželnu dobře zná, vždyť na ní odehrál 5 sezón a toho dokonale využil. Předvedl nejlepší výkon na straně Jičína, když porazil 540 kuželek a snížil na 1:1. V dalším souboji se utkaly předsedové obou oddílů. Roman Bureš bohužel na Josefa Němečka nestačil a zejména jeho výkon 476 byl na zdejších drahách velkým zklamáním. Koncovku zvládli domácí bez problémů. Pavel Louda prohrál s nejlepším hráčem utkání J.Radilem vysoko 512-550 a Pavel Kříž 523 zabral až na konci za rozhodnutého stavu svého duelu s J.Bernatíkem. Jičín tak utrpěl vysokou porážku 1:7 o 104 kuželek a po dvou porážkách si bude muset udobřit příznivce v sobotním utkání s Opavou které začíná v tradičních 10 hodin.

Kuželkáři letos podruhé podlehli v domácím prostředí

8. 3. 2005 | Muži A | 18. kolo

Utkání 18.kola 2.kuželkářské ligy domácím hráčům SKK Jičín nevyšlo. Hosté z Rýmařova hned v úvodu zásluhou Ivo Mrhala a Ladislava Stárka zaskočili domácí a vedli 2:0 o 56 kuželek. Ve střední části přehrál domácí Pavel Louda Antonína Sochora a získal jediný bod domácích. Na vedlejších drahách se nedařilo Jiřímu Vejvarovi, který byl po polovině střídán Pavlem Křížem. Ani toto střídání nepřineslo zvrat a tak si bod připsal Jaroslav Tezzele. Závěr utkání vyzněl zcela jasně pro hosty. Oba zvítězili. Milan Dědáček zahrál výborně. Podal třetí nejlepší výkon na kuželně v Jičíně v tomto ročníku a nejlepší výkon hostujícího hráče. Karel Sigmund přehrál Jaroslava Soukupa a bylo z toho jasné vítězství Rýmařova. Jiskra Rýmařov porazila celkově 3005 kuželek a to je nejlepší výkon hostujícího družstva v Jičíně v tomto soutěžním ročníku. Další utkání čeká hráče SKK Jičín v sobotu v Brně.

První Zábřeh nad síly jičínských kuželkářů

22. 2. 2005 | Muži A | 17. kolo

V 17.kole 2.kuželkářské ligy mužů se představili hráči SKK Jičín na půdě lídra soutěže KK Zábřech, který míří mezi českou elitu. Vedoucí celek tabulky v domácím prostředí nezaváhal a bez větších problémů zvítězil. Domácím vyšel parádně úvod utkání zásluhou Martina Sitty a Pavla Hrdličky, kteří nahráli do plusu 79 kuželek. Oba zahráli výborně a shodně zvítězili na setové body 3:1 nad Josefem (512) a Jiřím Vejvarou (493). Ve střední části domácí díky nejlepšímu výkonu utkání Ondřeje Pospíšila, který měl hodnotu 549 kuželek navýšili svoje vedení. Bod pro Jičín zajistil v této fázi utkání Pavel Louda po vítězství 525-510 nad Josefem Sittou. V závěru zápasu opět získala obě družstva po bodu. Za domácí bodoval výkonem 542 kuželek Zdeněk Švub, za SKK Jičín úplně stejným počtem poražených kuželek Roman Bureš. V boji o posty na nejvyšších příčkách čeká v dalším utkání v sobotu 5.3. od 10 hodin jičínské kuželkáře druhý Rýmařov! Přijďte fandit, jistě bude na co koukat.

Kuželkáři porazili vysoko 7:1 Přemyslovice

15. 2. 2005 | Muži A | 16. kolo

Velmi dobrý výkon podali kuželkáři SKK Jičín v utkání 16.kola 2.ligy mužů v domácím prostředí proti Sokolu Přemyslovce. Po prvních hráčích byl stav 2:0, když Pavel Kříž (492) i Jiří Vejvara (482) bezpečně porazili své soupeře 3:1 a nahráli 56 kuželek. V prostřední části utkání získala obě družstva po bodu, když za Přemyslovice bodoval Milan Dvorský. Ten jako jediný z hostujícího družstva překonal pětistovku a v kvalitním i dramatickém souboji s jičínským J.Soukupem zvítězil 2,5:1,5 (515-506). Pavlu Loudovi chyběla k magické pětistovce jediná kuželka. Závěr utkání vyzněl jasně pro domácí hráče, kteří v obou případech nepřipustili žádné drama a bez větších problémů zvítězili shodně poměrem 3:1. Josef Vejvara shodil 513 a kapitán Roman Bureš předvedl dokonce nejlepší výkon utkání 520 kuželek což znamenalo velice dobrý týmový součet 3012 poražených kuželek a vysoké vítězství 7:1. Příští kolo čeká kuželkáře SKK Jičín cesta do Zábřehu, kde se utkají s dosavadním lídrem ligy.

Nečekaný debakl kuželkářů v Šumperku

8. 2. 2005 | Muži A | 15. kolo

K souboji s posledním celkem tabulky cestovali k utkání 15.kola 2.kuželkářské ligy mužů hráči druhého Jičína. Favoritem utkání tedy byli hráči hostujícího SKK Jičín ale domácí opět potvrdili, že Šumperk na podzim a Šumperk současný si je podobný asi jako den a noc. Domácí zvítězili výsledkem, který sice vypadá jednoznačně, ale nerodil se vůbec lehce a Jičín měl i pořádný kus smůly. Jan Petko se ve výborném souboji s Jaroslavem Soukupem střídali v získávání setových bodů. Domácí hráč si před poslední dráhou vybudoval náskok 16 kuželek, o které na poslední dráze málem přišel. Soukup musel na vítězství posledním hodem hraným do plných shodit 7, spadlo 5 a tak prohrál o jedinou kuželku 540-539!

Kuželkáři deklasovali Jihlavu 7:1 o 220 kuželek

1. 2. 2005 | Muži A | 14. kolo

Přesvědčivé vítězství domácích 7:1 o 220 kuželek viděli příznivci druholigového týmu mužů SKK Jičín v sobotním utkání 14.kola. V úvodním souboji předvedl Josef Vejvara (533) nejlepší výkon utkání a soupeře výrazně předčil kvalitní dorážkou.. Na vedlejších drahách se sice příliš nedařilo, v lednu "řádícímu" Petru Streubelovi, ale jeho soupeř J. Partl v Jičíně doslova vyhořel. Oba dva jičínští kuželkáři tak přehráli své soupeře bez "ztráty kytičky" 4:0. Prostřední část byla trochu vyrovnanější. Jiří Vejvara (502) povolil soupeři bod na první dráze, ale v dalším průběhu svého souboje už jasně dominoval. Pavel Louda prohrával již 2:1, ale vedl na poražené kuželky. K výhře potřeboval vyhrát poslední dráhu, což se mu povedlo a Jičín vedl 4:0.

Kuželkáři zvítězili v Blansku o 1 kuželku!!

26. 1. 2005 | Muži A | 13. kolo

Jako na houpačce se měnilo skóre v utkání 2.kuželkářské ligy Blansko B - SKK Jičín. Pavel Louda (485) sice podlehl o 18 kuželek, ale J.Soukup (510) si hravě poradil s M.Stloukalem a Jičín tak měl za stavu 1:1 devatenáct kuželek k dobru. Prostřední část však vůbec nevyšla bratrskému duu Josef a Jiří Vejvara. Zejména prvně jmenovaný zůstal hodně za očekáváním (475) a Jičín rázem prohrával 1:3 a vcelku výrazným rozdílem 48 kuželek. Domácí již věřili, že si v závěru pohlídají důležité body. Jenže i v Blansku se přesvědčili, že jarní část kuželkářských soutěží přináší strhující závěry jičínských družstev.

Stránky: 1 | 2 | 3