Kontakty a fakturace
Obsazení kuželny 2023–2024
Memoriál Honzy Majdana 2024
Jičínský pohár 2023 nere
Rumcajsova 60 veteránů 2023
Podpora oddílu
Sponzorství

Kuželkáři porazili třetí Blansko vysoko 7:1

18. 1. 2005 | Muži A | 12. kolo

Druholigoví kuželkáři SKK Jičín zahájili jarní část soutěže domácím utkáním s třetím týmem tabulky Blanskem A.. Jak se správně takticky hraje v novém bodovacím systému na body ukázal v prvním duelu utkání Pavel Kříž. Na prvních třech drahách si soupeře mazácky pohlídal a na té poslední R.Flekovi už nepomohlo ani skvělých 134, díky kterým dosáhl o 9 kuželek lepšího součtu ? na body prohrál 1:3. Na 2:0 pro Jičín zvýšil Pavel Louda, který zcela jednoznačně přehrál svého soupeře o 40 kuželek.

Body z východočeského kuželkářského derby Jičínu těsně unikly

14. 12. 2004 | Muži A | 11. kolo

Souboj na ostří nože. Tak lze charakterizovat poslední utkání podzimní části 2.kuželkářské ligy mezi Rychnovem a Jičínem. Hned v úvodu utkání při shodném zisku pomocných bodů rozhodovaly v obou případech celková čísla. Josef Vejvara (552) nejlepším výkonem jičínských hráčů přehrál Oldřicha Krseka. Rozhodující náskok si vypracoval na první dráze, kterou vyhrál po výborném výkonu 150 o 17 kuželek. Tento náskok však vůbec nemusel být rozhodující protože na poslední dráze srovnal na 2:2 výhrou o jedinou kuželku! Úplně stejný průběh měl souboj Jiřího Vejvary s Jaroslavem Kejzlarem jen s tím rozdílem, že jičínský hráč před poslední dráhou vedl 2:1 a Kejzlar v závěru srovnával. Poslední dráhu vyhrál o dvě kuželky a celý souboj o čtyři!

Kuželkáři vyhořeli s předposledními Michálkovicemi

7. 12. 2004 | Muži A | 10. kolo

Nečekané zklamání připravili svým příznivcům v zápase 10.kola 2.kuželkářské ligy mužů hráči SKK Jičín. Domácí vyloženě podcenili soupeře a ten je nachytal na hruškách. Jičín sice postrádal dva hráče základní sestavy - Loudu a nemocného Streubela, přesto to měla být jednoznačná záležitost favorita.

Prokletí opavské kuželny hráči Jičína neprolomili

25. 11. 2004 | Muži A | 9. kolo

V utkání 9.kola 2.kuželkářské ligy mužů se družstvo SKK Jičín představilo v Opavě proti místní prvoligové rezervě. Od samého začátku utkání však měli na vrch domácí. Postaral se o to především Milan Vaněk, který hned v prvním souboji přehrál nejlepším výkonem utkání Jiřího Vejvaru (531). Celkově dosáhl na výborných 570 kuželek.

Vydařený závěr Bureše se Soukupem rozhodl o výhře Jičína nad MS Brno 6:2

16. 11. 2004 | Muži A | 8. kolo

Zajímavé utkání se šťastnějším koncem pro domácí viděli příznivci SKK Jičín v utkání svého týmu proti Moravské Slavii Brno. Zápas 8. kola 2.kuželkářské ligy nezačal pro domácí nejlépe. Po zaváhání Pavla Kříže (458) ambiciózní hosté vycítili šanci na dobrý výsledek, a "kousali" téměř do samého závěru. Naštěstí velice slušně (499) zahrál Josef Vejvara a vyrovnal na 1:1. Po první třetině zápasu měl Jičín lepší součet o jedinou kuželku.

570 Petra Streubela ani vedení 3:1 v Rýmařově tentokrát k bodům nestačilo

8. 11. 2004 | Muži A | 7. kolo

Po překvapivé výhře v úvodu loňské sezóny, kdy Jičín jako nováček 2.ligy zaskočil domácí Rýmařov a odvezl z jeho půdy dva body, si jičínští kuželkáři věřili na stejného soupeře i letos. Oběma celkům se v právě pobíhající sezóně daří, a tak se očekával kvalitní a dramatický duel. Hosté z Jičína měli v Rýmařově lepší vstup do utkání a potvrdili tak své odhodlání poprat se o body. Hráči SKK vyhráli úvod 0:2 a měli do plusu nahráno 53 kuželek! Velkou měrou se o to zasloužil výborným výkonem Petr Streubel (570).

Kuželkáři v novém rekordu porazili vedoucí Zábřeh

26. 10. 2004 | Muži A | 6. kolo

Šlágrem šestého kola 2.kuželkářské ligy byl jednoznačně souboj druhého SKK Jičín s vedoucím Zábřehem. Hráči hostí mají několikaleté zkušenosti s nejvyšší soutěží a netají se tím, že společně s Blanskem, chtějí bojovat o návrat do 1.ligy. Hráči Jičína si byli vědomi, že je čeká nesmírně těžké utkání a od začátku hráli maximálně koncentrovaně. První třicítky však vyšli lépe hostům.

O výhře kuželkářů rozhodl poslední hod utkání!

19. 10. 2004 | Muži A | 5. kolo

K dalšímu utkání 2.ligy kuželkáři cestovali muži SKK Jičín do Prostějova. Povzbuzeni výhrou v Jihlavě se chtěli pokusit zaskočit soupeře i nyní. a úvod utkání vyšel dokonale. Josef Vejvara (513) vítězí nad Dvorským 3:1 a stejným poměrem si poradil i Petr Streubel s Pečem. Jičín se tak ujímá vedení 2:0 a k dobru má 75 kuželek.

Vítězné drama v Jihlavě rozhodlo 5 kuželek!

4. 10. 2004 | Muži A | 3. kolo

K utkání 3.kola 2.kuželkářské ligy zajížděli hráči SKK Jičín do Jihlavy. Tam se jim tradičně daří a odhodlání pořádně domácí potrápit bylo na celém družstvu znát i nyní. Od prvních hodů to byla velká kuželkářská bitva. První bod pro domácí vybojoval R.Parkan, když o 12 kuželek porazil Pavla Kříže. Na vedlejších drahách si ale výraznou převahu vytvořil jičínský Jiří Vejvara. Díky výborným 540 kuželkám zvítězil nad R.Havlíčkem o 51 a Jičín tak získal důležitý náskok. Domácí byli zaskočeni.

Kuželkáři porazili Šumperk vysoko 7:1

27. 9. 2004 | Muži A | 4. kolo (předehrávka)

v předehrávaném utkání 4.kola 2.kuželkářské ligy mužů hostil SKK Jičín nebezpečný Šumperk. Po výhře 8:0 nad Blanskem B chtěli jičínští kuželkáři stoprocentně bodovat i nyní. Výborně začal Jiří Vejvara (131 a 135), ale Jan Petko se jej držel a po vydařené třetí dráze se v součtu dostal do vedení. Dramatický závěr zvládl lépe Vejvara (celkem 501) a připsal tak první bod pro své družstvo. Zisk druhého byl ještě komplikovanější. Louda vítězí na první dráze o dvě kuželky a na druhé o jednu prohrává. Rozhodující se ukázalo třetí dějství, které skončilo 131-122. Na závěrečné dráze se soupeři rozešli smírně, což znamená výhru jičínského kuželkáře 2,5:1,5 bodu.

Stránky: 1 | 2 | 3