Kontakty a fakturace
Obsazení kuželny 2023–2024
Memoriál Honzy Majdana 2024
Jičínský pohár 2023 nere
Rumcajsova 60 veteránů 2023
Podpora oddílu
Sponzorství

Kuželkářky vyhrály východočeské derby v Náchodě o 7 kuželek!

26. 1. 2005 | Ženy A | 13. kolo

Los 13.kola nejvyšší kuželkářské soutěže žen svedl k prestižnímu východočeskému derby žen celky SKK Primátor Náchod a SKK Jičín. Na straně Jičína zahájila utkání ve velkém stylu kapitánka družstva Martina Hrdinová. Výborných 537 poražených kuželek bylo nejlepším výkonem utkání a velkým povzbuzením pro úspěšný tým nováčka 1.ligy. Také Marcele Kolářové se vydařila první třicítka. Bohužel kvůli poklesu výkonu na zbývajících drahách získala bezpečně pro domácí družstvo bod na 1:1 I.Bezdíčková. V tento moment měla obě družstva naprosto stejný počet poražených kuželek.

V souboji o třetí místo poráží kuželkářky Jičína Blansko 7:1!

18. 1. 2005 | Ženy A | 12. kolo

Na jičínské kuželně se v prvním jarním kole nejvyšší kuželkářské ligy žen střetly ve vzájemném souboji o třetí místo v tabulce domácí ženy SKK Jičín se soupeřkami z Blanska. Nejlépe ze všech hráček se s jičínskými drahami vyrovnala hned v úvodním duelu hostující Zdeňka Ševčíková. Hráčka Blanska kralovala především v dorážce díky níž dosáhla na výborných 512 poražených kuželek. Na 1:1 vyrovnala Marcela Kolářová (470), která neměla s Michalou Semrádovou příliš práce.

Týmový duch a odhodlání vynesl kuželkářky SKK v polovině soutěže na skvělé čtvrté místo

6. 1. 2005 | Ženy A | Podzim

Poprvé od památného ročníku 1958/59 má Jičín zastoupení v nejvyšší kuželkářské soutěži dospělých. Družstvo žen, po krizi na přelomu letopočtu, kdy sestoupilo až do třetí ligy, našlo novou tvář a doplněné o nadějné juniorky, které nahlédly již i do reprezentace, se během tří let probojovalo až do nejvyšší soutěže! Po podzimní části soutěže je čtvrtá příčka příjemným překvapením. Při pohledu do statistik je jasné že nerozhodují jen čísla, ale také týmový duch a odhodlání - což jsou faktory které často rozhodují o úspěchu či porážkách v těch nejvyrovnanějších okamžicích.

Výbornou podzimní část 1.ligy zakončily jičínské kuželkářky soubojem s mistrovskou Slávií

14. 12. 2004 | Ženy A | 11. kolo

Velice úspěšný podzim zakončily kuželkářky SKK Jičín utkáním na půdě mistra ČR - pražské Slavie. Zajímavá je statistika výkonů družstev na kuželně v Edenu. Nejhorší domácí výkon je o 60 kuželek vyšší než nejlepší výkon kteréhokoliv z hostujících družstev. Jičín zde předvedl druhý nejlepší výkon ze soupeřů a přesto si odváží prohru více než o 200 kuželek. Úvod jako obvykle obstarala Šarka Marková s Blankou Mizerovou, a také s obvyklým výsledkem. Prohrály jedinou dráhu (Šárka ve druhé třicítce s Marcelou Kolářovou 139:145). Za zmínku rozhodně stojí výkon Blanky Mizerové z úvodní dráhy - 163.

Kuželkářky vydřely výhru nad Pelhřimovem

7. 12. 2004 | Ženy A | 10. kolo

Výkony v zápase Jičína s Pelhřimovem v 10.kole 1.kuželkářské ligy žen rozhodně neměly prvoligové parametry. Spíše se blížily těm lepším výkonům na 100 HS. Ale i to se občas stává. Utkání nezačalo pro Jičín dobře. Poprvé v sezóně nevedl domácí celek po úvodních dvou duelech 2:0 a musel se vyrovnávat s nečekanými komplikacemi. Naopak prohrával už 0:2 o 47 kuželek poté, co Miroslava Cízlerová přehrála Martinu Hrdinovou (469-447) především v dorážce (133:151) a Zdeňka Vytisková nedala šanci Marcele Kolářové, když vedla již 3:0 po třech drahách.

Kuželkářky měly body v Kroměříži na dosah, ale odjely s prázdnou

1. 12. 2004 | Ženy A | 9. kolo

V neděli dohrávaly kuželkářky SKK Jičín odložené utkání 9.kola I.KLZ v Kroměříži. Přestože Jičínu chyběla jeho nejlepší hráčka (dle průměru) - Matina Tomášková, která si plnila reprezentační povinnosti v utkání s Polskem, věřily si hráčky SKK na zisk bodů. A utkání, které mělo ve svém vývoji několik zajímavých momentů, to potvrdilo.

Kuželkářky porazily Rýmařov 7:1 a opět překonaly rekord kuželny!

16. 11. 2004 | Ženy A | 8. kolo

Na těžké jičínské kuželně se v 8. kole 1.kuželkářské ligy žen odehrálo utkání plné rekordů. Domácí hráčky hostily Rámařov, který dosáhl na rekord hostujícího družstva i rekord hostující hráčky mezi jednotlivkyněmi. Přesto otěže utkání držel od samého začátku pevně v rukou domácí tým. Martina Hrdinová začala dobře a vedla už 2:0 (254:228). Přesto v dalším průběhu svého souboje musela o vítězství ještě hodně bojovat. Soupeřka, Monika Maňurová, vycítila možnost zvratu a po převaze v posledních plných 91:78 prohrávala už o pouhé dvě kuželky. o bodu pro svoje družstvo rozhodla domácí hráčka poslední dorážkou. Na vedlejších drahách si soustředěně hrající Dana Viková vcelku snadno poradila s Ivanou Schreiberovou, která se se zdejšími drahami nedokázala vyrovnat. Domácí družstvo, tak jako ve většině utkání, které letos doma odehrálo, vedlo v třetině utkání 2:0. Náskok činil tentokrát 44 kuželek.

Výborný výkon vynesl kuželkářky na 3.místo!

8. 11. 2004 | Ženy A | 7. kolo

K utkání 7.kola 1.kuželkářské ligy žen zajíždělo družstvo SKK Jičín na Moravu až do Valašského Meziříčí. Tomu se letos příliš nedaří a nováček první ligy tak nastupoval s odhodláním pokusit se vytěžit první letošní zisk z drah soupeřek. Vstup do utkání se vydařil a dával tušit, že diváci uvidí dramatickou podívanou. První dráhu vyhrávají jak Martina Hrdinová, tak Marcela Kolářová. Její soupeřka Andrea Poláková však po mírném zaváhání v úvodu, už nedává na dalších drahách velmi dobrou hrou Marcele Kolářové šanci a zvítězí 3:1. Na vedlejších drahách však má svůj duel plně pod kontrolou Martina Hrdinová. Domácí kuželkářka je již po třech drahách bez šance, protože prohrává 0:3. Stav utkání je tak naprosto vyrovnaný, na skóre 1:1 a na celkový součet 1013:1013.

Jičínské kuželkářky si hladce poradily s Přerovem

26. 10. 2004 | Ženy A | 6. kolo

Tři dvojice jmen v jičínském družstvu, sestry Hrdinovy, Tomáškovy a matka s dcerou Kolářovy. To byl správný recept na soupeřky z Přerova v utkání 6.kola 1.kuželkářské ligy žen. Hned na úvod útočila na vlastní rekord kuželny Martina Hrdinová, rekord o 6 kuželek odolal, ale na výborných 525 kuželek přerovská Miroslava Janulíková nestačila. Kuželkářka hostujícího celku první dráhu začala velmi dobře (136) a ujala se vedení o šest kuželek. Na dalších drahách už jí zůstala zapovězena hranice 110 a tak Martina Hrdinová dosáhla snadného vítězství. Pomalu se rozjížděla Lenka Matyášová. Než se vzpamatovala, prohrávala v polovině svého duelu s Marcelou Kolářovou už 35 kuželek. Ty už se jí i přes podstatné zlepšení nepodařilo stáhnout a Jičín tak vedl 2:0!

Na půdě vedoucího celku kuželkářky SKK Jičín neuspěly

19. 10. 2004 | Ženy A | 5. kolo

v pátém kole 1.kuželkářské ligy žen zajížděl nováček soutěže, družstvo SKK Jičín, na půdu vedoucího celku nejvyšší soutěže a zároveň horkého aspiranta na zisk letošního titulu - Zábřehu. Proti týmu nabitém reprezentantkami neměl Jičín co ztratit. Domácí celek byl vysokým favoritem střetnutí což dokazoval od samého začátku. Proti Daně Wiedermannové dokázala v polovině vzájemného duelu Martina Hrdinová srovnat na 1:1, pak už ale měla otěže střetnutí pevně v rukou nejlepší hráčka ligy.

Stránky: 1 | 2 | 3