Kontakty a fakturace
Obsazení kuželny 2023–2024
Rumcajsova 60 veteránů 2024
Memoriál Honzy Majdana 2024
Jičínský pohár 2023 nere
Rumcajsova 60 veteránů 2023
Podpora oddílu
Sponzorství

Kuželkářky zle potrápily vícemistra ČR

12. 10. 2004 | Ženy A | 3. kolo (dohrávka)

o víkendu pokračovala 1. kuželkářská liga žen 4.kolem. To měly kuželkářky SKK Jičín již úspěšně předehrané ( porazily Šumperk 5:3 ) a tak tu byl prostor pro dohrávku 3.kola, ke které zajížděly do severočeského Jirkova. Ten před čtrnácti dny hájil barvy ČR v Evropském poháru družstev a byl vysokým favoritem tohoto utkání. Během zápasu však bylo vše jinak. Strhla se nečekaně vyrovnaná kuželkářská bitva.

Prvoligové drama se Šumperkem 5:3 pro Jičín!

27. 9. 2004 | Ženy A | 4. kolo (předehrávka)

v předehrávce 4.kola nejvyšší kuželkářské soutěže žen, hostily ženy SKK Jičín nebezpečný Šumperk. Po výhře 7:1 ve východočeském derby s Náchodem se chtěly pokusit bodovat i nyní. První dráhy se dvojici Martina Hrdinová - Marcela Kolářová vydařily, což znamenalo pro obě dvě vedení 1:0. Zkušené soupeřky se již během druhé třicítky zkoncentrovaly a začaly získávat herní převahu. Po 90 hodech obrátily průběžný výsledek na 2:1 ve svůj prospěch. Závěr byl ale znovu zcela v režii domácích. Hrdinová porazila na závěrečných 30 hodů parádních 130 a Marcela Kolářová dokonce o dvě kuželky více. v celkových součtech tak přehrály své soupeřky o 23, resp. 18 kuželek a Jičín se tak ujal vedení 2:0.

Prvoligové východočeské kuželkářské derby 7:1 pro Jičín!

21. 9. 2004 | Ženy A | 2. kolo

Ženy SKK Jičín - NáchodTak takovou domácí prvoligovou premiéru čekal jen málo kdo. v Jičíně to nemá lehké žádné družstvo a o tomto víkendu to začala poznávat i absolutní ženská špička v ČR. v prvním prvoligovém utkání na zdejší kuželně se o tom, jako první, přesvědčil Náchod. Začátek utkání mu přitom vyšel. Na jičínské poměry dobrou a hlavně velmi vyrovnanou hrou (122,121,120,121) slavila, sice se štěstím o pouhé dvě kuželky, ale přeci úspěch Milada Vostřezová. To ještě nikdo netušil, že bude z náchodského družstvo jediná. Na vedlejších drahách jednoznačně 4:0 přehrála Martina Hrdinová, loni ještě dorosteneckou reprezentantku Evu Majerovou. Ta se na své vystoupení na jičínských drahách se bude snažit rychle zapomenout.

Kuželkářky SKK Jičín sehrály první utkání mezi elitou

16. 9. 2004 | Ženy A | 1. kolo

Kuželkářky SKK Jičín si odbyly historickou premiéru v 1.lize stejně jako muži na půdě Blanska, čtvrtého nejlepšího celku republiky v předchozí sezóně. Domácím se parádně vydařil vstup do utkání. Michala Semrádová zdolala Martinu Hrdinovou, když parádně zvládla druhou polovinu svého startu (241,288). Zdeňka Ševčíková měla proti Marcele Kolářové pozvolný rozjezd, potom už duelu jednoznačně vládla. Marie Kolářová se domácí Heleny Daňkové držela, v součtu nahrála jen o 14 kuželek méně, ale domácí hráčka jí nepovolila ani jeden pomocný bod.

Stránky: 1 | 2 | 3