Podpora oddílu
Sponzorství

Lenka Tomášková přispěla k výhře juniorské reprezentace v Maďarsku

12. 5. 2006 | Reprezentace | Maďarsko-ČR

Szeged - Poslední ostrou přípravou před Mistrovstvím Světa juniorů v kuželkách, bylo pro české národní družstvo utkání v Maďarském Szegedu. Kuželkářská hala zde obsahuje čtyři Classic dráhy, vybavené technikou FUNK a segmentovým povrchem drah a čtyři bowlingové dráhy, sloužící zejména ke komerčnímu provozu. Na této kuželně hraje mistr Maďarska FERROEP Szeged, vítěz Champions League. Rekord kuželny na 120 HS má hodnotu 660, junioři zůstali pod hranicí 600. Kuželna je vcelku padavá, ale hodně, hodně citlivá – před MSJ perfektní materiál.

Lenka Hrdinová vybojovala 7.místo na Akademickém MČR

12. 5. 2006 | Přebory | Akademické MČR

Na začátku května se v Brně uskutečnil již 5. ročník Českých akademických her, jehož pořadatelství se letos zhostila Masarykova Universita. Ani tentokrát mezi sporty nemohly chybět kuželky, které od roku 2004 patří do rodiny akademických sportů. Akademické mistrovství tentokrát, díky vhodně zvolenému termínu, přilákalo do Brna velmi silnou konkurenci, včetně naší juniorské špičky, která si tak startem na hrách zpestřila program před nadcházejícím vrcholem sezony - MSJ v Bolzanu.

Jubilejní 10.ročník kuželkářské ligy škol vyhrály ženy 3.ZŠ Jičín

11. 5. 2006 | Neregistrovaní | Liga škol

Ani po skončení mistrovské sezóny jičínská kuželna nezahalí. Naopak po několika týdnech usilovných bojů zde vyvrcholil jubilejní 10.ročník kuželkářské ligy učitelek. Letos se soutěže zúčastnilo rekordních 14 družstev. Dvanáct z jičínských škol a po jednom z Hořic a Ostroměře. Když v roce 1997 liga začínala, účastnilo se pouze 5 týmů. Celkem si v letošním ročníku zakoulelo 73 hráček, což je samozřejmě také rekordní počet.

V Hořicích na Krajském mistrovství jednotlivců zářil Radek Holakovský

3. 5. 2006 | Přebory | Krajské přebory mužů

Nejlepší kuželkáři Královéhradeckého kraje se sešli v sobotu na čtyřdráze SKK Hořice, aby se utkali o medaile a tři postupová místa na Mistrovství ČR. Konkurence byla obrovská, neboť z okresních přeborů Náchoda se kvalifikovala kompletní základní sestava trojnásobného mistra ČR z posledních tří sezón SKK Primátor Náchod. Největšími aspiranty na prvenství pak byli reprezentanti Radek Holakovský a Michal Jirouš. Náš okres zastupovali mezi 24 hráči Jiří Vejvara, Jiří Kapucián a Petr Streubel jako náhradník za Pavla Loudu z SKK Jičín a Michal Anton s Radkem Kroupou, kteří jako domácí měli výhodu domácího prostředí. Předem bylo jasné, že postup do užšího dvanáctičlenného finále by byl velkým úspěchem.

Kuželkářky SKK Jičín postoupily do finále Českého Poháru!

25. 4. 2006 | Ženy A | Český pohár

V neděli se na jičínské kuželně odehrála odveta semifinále Českého Poháru žen mezi domácími hráčkami SKK Jičín a soupeřkami z Přerova. V pikantním souboji bronzových medailistů z nejvyšší soutěže, Přerov letos, Jičín loni, měl výrazně lepší výchozí pozici moravský celek, neboť v domácím prostředí zvítězil, trochu se štěstím, ale přeci jen poměrně vysoko 5:1. Hráčky Jičína však uhrály vyrovnaný poměr setových bodů 8:8 a to dávalo do odvety stále reálné naděje na postup, vždyť v osmifinále s Kolínem byla výchozí pozice Jičínského týmu ještě nepříznivější.

Nejlepším kuželkářským dorostencem okresu Honza Bednařík, mezi seniory zvítězil Ladislav Křivka

24. 4. 2006 | Přebory | Okresní mistrovství

Okresní Mistrovství dorostenců v kuželkách hostila Hořická kuželna. O čtyři postupová místa na Mistrovství oblasti se zde utkalo celkem deset hráčů, a to kvartet druholigového SKK Jičín a šestice domácích, jejichž A tým vybojoval stříbrné medaile ve finále Východočeské Divize dorostu.

Okresním Mistrem v kuželkách Jiří Vejvara

24. 4. 2006 | Přebory | Okresní mistrovství mužů

Okresní mistrovství mužůPo závěru mistrovských soutěží družstev čekalo kuželkáře o předchozím víkendu Okresní Mistrovství jednotlivců. Právo startu mělo 20 mužů z pěti oddílů, kteří si vybojovali postup z oddílových přeborů. Největší zastoupení měli samozřejmě hráči druholigového SKK Jičín, dále následovali borci domácího SKK Hořice, N.Paky, Březovic a Milovic. Kromě titulu Okresního Mistra bylo ve hře celkem pět postupových míst na Mistrovství oblasti mužů, které se uskuteční rovněž na hořické čtyřdráze již tuto sobotu 29. dubna.

Lenka Tomášková nominována na Mistrovství světa!

24. 4. 2006 | Reprezentace | Mistrovství světa

Na krásné nové čtyřdráze se ve dvouapůltisícovém Horním Benešově uskutečnil poslední kntrolní start juniorských reprezentačních družstev před Mistrovstvím světa v Bolzanu.

Ladislav Křivka v čele bowlingové série Pivovar Klášter

24. 4. 2006 | Bowling | Série turnajů Pivovar Klášter

K dalšímu, již 8. turnaji ze série Pivovar Klášter turnaj dvojic se sjelo do Ml. Boleslavi 18 hráčů včetně jičínského tria Křivka, Krčmárik, Tryzna. Po třech úvodních kvalifikačních hrách se páry rozdělily ke vzájemným vyřazovacím soubojům a vítězové a nejlepší poražení do doplnění finálové dvanáctky se dostali až do posledního kola. Tam nechyběl nikdo z jičínských hráčů.

Nela Pristandová z SKK Jičín druhá v konečném pořadí Poháru mladých nadějí!

16. 4. 2006 | Ostatní | Pohár mladých nadějí

Jubilejní 10. ročník Poháru mladých nadějí v kuželkách je minulostí. Nejvyšší celorepubliková soutěž žactva byla zakončena finálovým turnajem na Olomoucké osmidráze. Ze druhého místa po základní části, která čítala celkem 6.turnajů nastupovala ke svému startu v kategorii starších žákyň také jičínská Nela Pristandová. Po základní části měla na svém kontě 87 bodů stejně jako třetí Ivana Kateříňáková z Valašského Meziříčí, další 3 body zpět byla Simona Koutníková z Duchova.

Stránky: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23