Kontakty a fakturace
Obsazení kuželny 2023–2024
Memoriál Honzy Majdana 2024
Jičínský pohár 2023 nere
Rumcajsova 60 veteránů 2023
Podpora oddílu
Sponzorství

Kuželkáři SKK Jičín přišli v posledním utkání sezóny o domácí neporanitelnost

10. 4. 2006 | Muži A | 22. kolo

V posledním kole 2.kuželkářské ligy hostili kuželkáři SKK Jičín na kuželně v Lipách souseda v tabulce ČKD Blansko a na dálku bojovali s MS Brno a Rýmařovem o třetí místo tabulky, které by bylo velice cenným úspěchem. Utkání zahajovali na straně domácích Josef Vejvara s Jiřím Kapuciánem. Bohužel oba domácí borci zůstali za očekáváním a podlehli dobře hrajícím hostím 492-513, respektive 485-520. Hostům tak dokonale vyšla strategie nasadit to nejlepší na úvod a znervóznět kuželkáře domácího SKK.

V souboji o třetí místo kuželkáři SKK Jičín podlehli v Brně

3. 4. 2006 | Muži A | 21. kolo

Přímý souboj o třetí příčku druholigové tabulky začali v předposledním kole soutěže kuželkáři SKK Jičín na Moravské Slavii v Brně nadějně. Josef Vejvara začal od samého začátku ve velkém stylu a svého soupeře jednoznačně přehrával. Jaroslav Soukup rovněž na první dráze vítězí, když soupeře přehrává 144-143 hodovou devítkou posledním hodem. Poté se mu však přestává dařit, což povzbudilo soupeře, který zejména famózní závěrečnou drahou 173(!) nakonec vítězí vysoko 588-514. Josef Vejvara však hraje parádně a nakonec jej pouhé dvě kuželky dělí od jeho letošní třetí šestistovky! Jičín tak drží nerozhodný stav 1:1 a rozdíl pouhých 8 kuželek.

Výhrou 5:3 nad Rychnovem se kuželkáři SKK Jičín posunuli opět na třetí místo!

27. 3. 2006 | Muži A | 20. kolo

Dramatické východočeské derby mezi SKK Jičín a Rychnovem nad Kněžnou se odehrálo v sobotu na jičínské kuželně. Jičín měl svému soupeři co oplácet, neboť na podzim v Rychnově smolně podlehl až v posledních hodech a nyní si chtěl výhrou uchovat reálné naděje na zisk třetí příčky. Utkání začalo lépe pro domácí, když Jiří Kapucián i Pavel Louda v polovině svých duelů vedli.

Dvě kuželky rozhodly o velkém kuželkářském zklamání v Opavě

22. 3. 2006 | Muži A | 19. kolo

K utkání 19. kola 2.kuželkářské ligy mužů zajížděli hráči SKK Jičín do Opavy kde mají své „domácí“ prostředí hráči Michálkovic. Proti Michálkovicím se jičínským borců příliš nedaří, loni podlehli v obou zápasech a na podzim doma výhru doslova vydřeli. Přesto byl třetí Jičín v utkání s beznadějně posledním celkem tabulky favoritem a to také dokazoval hned v úvodu utkání.

Kuželkáři SKK Jičín vylepšili rekord kuželny o 31 bodů na 3113 !!

6. 3. 2006 | Muži A | 18. kolo

Zajímavý začátek mělo utkání 18.kola 2.kuželkářské ligy ve kterém hráči SKK Jičín hostili Spartu Kutná Hora. Pavel Louda si proti J.Suchánkovi získal hned v úvodu náskok, který si vcelku bezpečně hájil. Naopak Petr Streubel zcela vypadl z rytmu na druhé dráze a domácí sáhli ke střídání. A to se jim náramně vyplatilo. Pavel Kříž zahrál ve druhé polovině startu velmi dobrých 273 kuželek a souboj s T.Jelínkem jednoznačně obrátil na svou stranu 498-468! Naopak P.Louda zvolnil a když posledním hodem do čtyřech kuželek porazil jen jednu, smolně podlehl 497-498. Jičín tak za stavu 1:1 měl k dobru 29 kuželek.

Muži A podlehli v Jihlavě

20. 2. 2006 | Muži A | 17. kolo

V 17. kole 2.kuželkářské ligy zajížděli kuželkáři SKK Jičín na Vysočinu k souboji s vedoucí Jihlavou. Domácí se opírají o výkony reprezentačního dua Parkan-Kotyza, který opět předvedl skvělé momenty. Utkání zahájili na straně domácích Jirka Partl s Robinem Parkanem a v dresu Jičína Josef Vejvara a Jirka Kapucián.

Prokletí Opavské kuželny prolomeno!

14. 2. 2006 | Muži A | 16. kolo

V 16.kole 2.kuželkářské ligy cestovali hráči SKK Jičín do Opavy, kde se jim vůbec nedaří. Tentokrát však utkání začal velice nadějně Petr Streubel, který si během prvních šedesáti hodů vytvořil nadějný náskok. Velký výpadek, ztráta 35 kuželek (!) a komplikace však přišly na dráze č.3. Streubel však zmobilizoval síly a na poslední dráze přehrál soupeře 139-131, čímž výhrou 3:1 i při nižším celkovém součtu 524-527 získal pro Jičín první bod.

Kuželkáři s přehledem porazili Přemyslovice 6:2

7. 2. 2006 | Muži A | 15. kolo

Utkání 15. kola 2.kuželkářské ligy mužů, ve kterém hostili hráči SKK Jičína Přemyslovice se odehrávalo na čtyřdráze v Lipách podle netradičního scénáře. V šesti ze sedmi domácích utkání hráči Jičína po první třetině prohrávali, ale tentokrát zahájili náporem. Petr Streubel získal Jičínu díky nejlepšímu výkonu v celém utkání 533 poražených kuželek výrazný náskok 56 kuželek a první bod. Na 2:0 zvýšil Pavel Louda, který v dramatické koncovce s Milanem Dvorským zvítězil 508-504! Celých 120 hodů zvládl bez jediného újezdu a to rozhodlo.

Výbornému výkonu Třebíče kuželkáři nedokázali čelit

30. 1. 2006 | Muži A | 14. kolo

Muži A v TřebíčiS odhodláním přivést alespoň bod odjížděli v sobotu k utkání 14.kola 2.kuželkářské ligy hráči SKK Jičín na Vysočinu. Domácí celek TJ Třebíč však předvedl svůj druhý nejlepší letošní součet na domácích drahách a když Jičín ukázal jen průměrný výkon, tak to tentokrát na body nestačilo. Úvod utkání zvládli velmi dobře domácí hráči Miroslav Durda s Alešem Zemanem, kteří vytvořili domácím při vedení 2:0 náskok 69 kuželek. Přitom Petr Streubel začal velice dobře a v polovině svého duelu dokonce vedl. Bohužel Aleš Zeman rozhodl souboj na třetí dráze, kterou vyhrál o 26 kuželek. Z tohoto direktu a útlumu se jičínský kuželkář nevzpamatoval ani během poslední třicítky. Durda musel s Pavlem Loudou bojovat až do konce. Na poslední a rozhodující dráze v plných vedl o tři jičínský hráč. Hodová devítka v dorážce posílila naděje na úspěch, ale dva újezdy se ukázaly jako rozhodující. Přes velice pěkný výkon 548 poražených kuželek Louda podlehl těsně o 8 „dřev“.

Drama plné zvratů rozhodli kuželkáři SKK Jičín o 8 kuželek!

24. 1. 2006 | Muži A | 13. kolo

Nejdramatičtější utkání tohoto soutěžního ročníku, na domácích drahách, sehráli druholigoví kuželkáři SKK Jičín v sobotu s Rýmařovem. Je pravda, že vyrovnaný průběh se očekával, neboť se střetl čtvrtý s pátým celkem tabulky. Rýmařov zde navíc dokázal loni zvítězit a jeho hráči byli vyhecovaní o to více, protože Jičín dokázal na podzim uspět pro změnu na jeho půdě, ale struhující až infarktová koncovka předčila všechna očekávání. Utkání pro domácí nezačalo dobře, když svůj den neměl Jiří Kapaucián, který podlehl vysoko 472-525 Mrhalovi a bod nezískal ani Pavel Louda. Tomu chyběly na dvou drahách k úspěchu pouhé 3 kuželky a přes slušných 518 musel tentokrát smeknou před velmi dobrým výkonem nejlepšího hráče utkání Ladislava Stárka (528). Jičín tak prohrával 0:2 a výrazným rozdílem 63 kuželek.

Stránky: 1 | 2 | 3