Kontakty a fakturace
Obsazení kuželny 2023–2024
Rumcajsova 60 veteránů 2024
Memoriál Honzy Majdana 2024
Jičínský pohár 2023 nere
Rumcajsova 60 veteránů 2023
Podpora oddílu
Sponzorství

Kuželkářky posunuly rekord kuželny na 3056!

20. 2. 2006 | Ženy A | 17. kolo

Velmi dobrou jarní formu potvrdily jičínské kuželkářky i v 17. kole nejvyšší soutěže. Po utkání s Baníkem Ratíškovice se navíc znovu přepisovala tabule rekordů – když domácí hráčky dosáhly výkonu 3056 poražených kuželek!

Víkend přinesl prvoligovým kuželkářkám 3 body

14. 2. 2006 | Ženy A | 16. kolo

Jičínské ženy chtěly v utkání 16. kola nevyšší kuželkářské soutěže proti Šumperku určitě bodovat, ale bylo jasné že jim to soupeř nedá zadarmo. Celé utkání bylo velice vyrovnané a zajímavé. Martina Hrdinová vedla nad Eliškou Dokoupilovou již 2:0 a celkově o 17 kuželek. Dokoupilová však na další dráze celých 16 kuželek stáhla. Na poslední dráze se soupeřky tahaly o každý kolek. Po plných měla Martina na počítadle o 2 kuželky v celkovém součtu víc. O jejím vítězství 491-489 rozhodo až sražení velice obtížné figury 118. hodem. Až později se ukázalo, jak důležité bylo toto vítězství. Na vedlejších drahách si Marcela Kolářová vcelku bezpečně poradila s Katkou Bezdíčkovou 492-476 a Jičín vedl 2:0.

V polovině východočeského kuželkářského derby ženy Jičína vedly, ale M.Kučerová rozhodla o výhře Náchoda

7. 2. 2006 | Ženy A | 15. kolo

Východočeské derby bylo jedním z nejsledovanějších utkání 15 kola I.ligy kuželkářek. Družstvo Jičína přijelo do Náchoda s cílem získat nejméně bod za remízu. Domácí hráčky však po výhře v Šumperku nechtěly doma ztrácet. Konečný výsledek vypadá poněkud jednoznačně, byl to však boj na ostří nože.

Kuželkářky vylepšily rekord kuželny na 3043!

30. 1. 2006 | Ženy A | 14. kolo

Jičínské prvoligové kuželkářky se v posledních dnech dostaly do výborné formy. Poté co jasně zvítězili v Rýmařově a v poháru ČKA smetly Písek, hostily na domácích drahách medailového aspiranta z Kroměříže a na zpáteční cestu jej obdarovaly nepopulárním „kanárem“! Skvělý vstup do utkání měla kapitánka Martina Hrdinová, dr. č. 1 – 139 a to ještě s rezervou tří újezdů! Všechny další dráhy nad 127 a to znamenalo nejlepší výkon utkání 527 poražených kuželek! Její soupeřka Kamila Katzerová nezahrála na jičínské poměry špatně 488, Hrdinová jí však nenechala pomýšlet na zisk bodů. Martina Ančincová se s jičínskou kuželnou nevyrovnala především v dorážce a tak Marcela Kolářová měla cestu k zisku dalšího bodu pro Jičín velice usnadněnou, když zvítězila 482-434. Stav utkání 2:0 a +87 pro domácí Jičín. V prostřední části utkání narostl výrazný náskok domácích na 4:0 a +166 kuželek. Hostující hráčky se sice snažily, ale na domácí to nestačilo. Dana Viková vítězí 4:0 499-453 a Marie Kolářová po velmi dobrém výkonu 516-483.

Kuželkářky SKK Jičín převálcovali v poháru Písek 6:0 a jdou za dalším postupem

30. 1. 2006 | Ženy A | Český pohár

Po dramatickém souboji s Kolínem a postupu po výsledcích 1:5 a 6:0, se v dalším kole Českého kuželkářského poháru žen, postavil kuželkářkám SKK Jičín do cesty TJ Sokol Písek. První utkání čekalo jičínské hráčky tentokrát na domácí půdě a tak povinnost velela vybudovat si co největší náskok. Tak jednoznačný průběh však čekal asi málo kdo. Stejně jako domácí utkání s Kolínem i další pohárové představení jičínské čtveřici opravdu sedlo.

Prvoligové kuželkářky SKK Jičín přivezly body z Rýmařova!

24. 1. 2006 | Ženy A | 13. kolo

S jednoznačným cílem prolomit smůlu na drahách soupeřek a poprvé v této sezóně bodovat venku, odjížděly k utkání 13. kola 1.kuželkářské ligy žen do Rýmařova, hráčky SKK Jičín. Místní kuželna patří k těm těžším v nejvyšší soutěž,i o čemž se přesvědčila zejména první čtveřice hráček. Více bojovnosti a vůle po úspěchu však předvedly kuželkářky SKK Jičín. Kapitánka Martina Hrdinová vybojovala první bod ve vyrovnaném souboji s Ivanou Schreiberovou poměrem 2,5:1,5 (474-463). Zřejmě klíčovým momentem utkání se ukázal výpadek domácí Evy Schreiberové, kterého dokonale využila Marcela Kolářová k získání výrazného náskoku pro Jičín. Po jejím vítězství 496-425, byl stav utkání 2:0 a + 82 kuželek ve prospěch Jičína!

Kuželkářky Jičína zápas s Jirkovem nedohrály!

17. 1. 2006 | Ženy A | 12. kolo

Jarní část nejvyšší kuželkářské soutěže žen zahájily hráčky SKK Jičín v sobotu utkáním proti Jirkovu. Cílem bylo zvítězit a přiblížit se tak bodově týmům ze středu tabulky. Dva velice rozdílné duely byly k vidění v úvodní části utkání. Kapitánka Martina Hrdinová sehrála velice kvalitní partii s Jitkou Jindrovou. Hostující hráčka začala výborně a díky 146 kuželkám v úvodní třicítce získala mírný náskok, který si udržela až do konce, když zvítězila 519-501! Na vedlejších drahách naštěstí vydřela výhru 478-446 nad trápící se soupeřkou Marcela Kolářová a Jičín tak vedl za stavu 1:1 těsně o 14 kuželek. Podobný průběh měly i další dva souboje.

Nelehkou pozici v odvetném utkání Českého poháru proti Kolínu kuželkářky zvládly a postupují do dalšího kola

20. 12. 2005 | Ženy A | Český pohár

Úspěšné kuželkářky SKK Jičín sehrály v uplynulých dnech dvoutkání Českého kuželkářského Poháru s nevyzpytatelným celkem Sokola Kolín. Nejprve se představili v Kolíně na tamní specifické dvoudráze a nestačily se divit. Utkání jim příliš nevyšlo, navíc Kolínský tým dokonale využil domácího prostředí a zrodilo se tak jeho nečekaně vysoké vítězství 5:1. Potvrdilo se tak, že na těchto drahách se jičínským ženám nedaří, vždyť B tým hrající druhou nejvyšší soutěž zde utržil v podzimní části soutěže rovněž vysokou prohru 1:7. V domácím prostředí tak měl Jičín co stahovat, neboť kýžený postup do dalších kol zajišťoval pouze výsledek 6:0 či 5:1 s lepším poměrem setových bodů za jednotlivé dráhy než v Kolíně.

Co přinesla podzimní část prvoligovému týmu SKK Jičín?

16. 12. 2005 | Ženy A | Podzimní statistiky

Kuželkáři mají v těchto dnech krátkou zimní přestávku v mistrovských soutěžích a tak je čas se ohlédnout za podzimní částí a vyzdvihnout některé zajímavosti. Obhájce bronzových medailí z nejvyšší soutěže, A tým žen SKK Jičín, v této sezóně na vlastní kůži prožívá známou pravdu o tom, že druhá sezóna pro nováčky mezi elitou bývá nejtěžší. Po podzimní části figuruje tým na devátém místě tabulky. To vypadá na ústup ze slávy, ale při podrobnějším pohledu zjistíme, že výkony týmu jsou v absolutních číslech ještě vyšší než loni!

Kuželkářky SKK Jičín v důležitém souboji zdolaly Blansko o 37 kuželek

6. 12. 2005 | Ženy A | 11. kolo

V závěrečném podzimním kole 1.kuželkářské ligy žen, hostily hráčky SKK Jičín svého souseda v tabulce Blansko. Na úvod nastoupila osvědčená dvojice Martina Hrdinová a Marcela Kolářová. Martina Hrdinová prohrála první dráhu se Zdenkou Ševčíkovou 120:122. Na druhé dráze však nastal obrat, když hrdinová předvedla výborných 142! Důležitá byla výhra o 2 kuželky na dráze třetí, v závěru si již jičínská kapitánka výhru (509-497) nenechala uniknout. Na vedlejších drahách se sice Marcele Kolářové nedařilo zdaleka podle jejích představ, trápící se Jitku Tůmovou však porazila přesvědčivě 467-439.

Stránky: 1 | 2 | 3