Podpora oddílu
Sponzorství

Kuželkáři zabrali a vyprovodili Opavu 8:0

23. 3. 2005 | Muži A | 20. kolo | J. Kapucián

Po třech porážkách v řadě kuželkáři SKK Jičín ve 2.lize zabrali a vyprovodili B tým Opavy "kanárem". Úvod utkání 20.kola byl ve znamení nástupu domácího celku. Jiří Vejvara 510 s Pavlem Loudou 522 po velmi dobrých výkonech, kdy překonali hranici pěti set poražených kuželek jasně zvítězili. Oba shodně 3:1. Střední část utkání byla podstatně vyrovnanější. Josef Vejvara i Pavel Kříž již prohrávali ve svých duelech 0:2. Ve druhé šedesátce ale přidali a v dramatických koncovkách zvítězili o 3 respektive 11 kuželek. Závěr se tak dohrával v naprostém poklidu. J.Soukup (496) s P.Streubelem (487) zvýraznili výsledek na 8:0 ve prospěch domácích a hosté tak museli shánět klec na kanára.

Předposlední mistrovské utkání letošní sezóny sehrají jičínští kuželkáři 9.dubna venku s Michálkovicemi. Ligovou přestávku vyplní velice prestižní přátelské utkání druholigového A týmu Jičína s třetiligovým béčkem, které je na programu v sobotu 26. března od 14:00.