Kontakty a fakturace
Obsazení kuželny 2022–2023
Vyhlášení 46.ročníku nereligy
Vyhlášení nereligy
Memoriál Honzy Majdana 2023
Rumcajsova 60 veteránů 2022
Jičínský pohár 2022 nere
Jičínský pohár 2019
Podpora oddílu
Sponzorství

Kuželkářky obdarovaly Kolín „kanárem“

9. 10. 2007 | Ženy A | 3. kolo | J. Kapucián

Jičín – Ve třetím kole nejvyšší kuželkářské soutěže žen, byla na programu repríza finále Českého poháru mezi SKK Jičín a Sokolem Kolín. Za domácí letos poprvé nastoupila Martina Tomášková, na marodce naopak stále zůstává její sestra Lenka.

Na úvod nastoupila tradičně kapitánka domácích Martina Hrdinová, a to proti Evě Renkové a Maruška Kvasničková proti Vlastě Kohoutové. Hrdinová (529) si se svou soupeřkou bez větších problémů poradila na všech drahách. V souběžně probíhajícím souboji se v první polovině startu domácí Kvasničkové (497) nedařilo, ale zlepšenou druhou polovinou bezpečně pohlídala další bod pro Jičín, který tak vedl 2:0.

V další dvojici Dana Viková (533) předvedla proti Markétě Slavíkové, výrazně lepší dorážku a tak putoval další bod pro tým Jičína. Když se navíc Marie Kolářová rozehrála k nejlepšímu výkonu dne - 538 poražených kuželek, bylo již ve 2/3 utkání o vítězi prakticky rozhodnuto. Jičín vedl již 4:0.

Závěr obstaraly v jičínském dresu juniorky Lenka Hrdinová a po zdravotních problémech se do sestavy vrátivší Martina Tomášková. Lenka Hrdinová (535) předvedla téměř shodné plné jako Lenka Honzíková, avšak v dorážce předvedla lepší výkon, když na třech drahách začínala dorážku hodovou devítkou! Martina Tomášková se v první polovině startu dostávala pomalu do tempa, avšak v druhé části proti M.Moravcové předvedla své kvality a výhrou 503-498 stanovila jednoznačnou podobu výsledku 8:0 pro Jičín.