Kontakty a fakturace
Obsazení kuželny 2022–2023
Vyhlášení 46.ročníku nereligy
Vyhlášení nereligy
Memoriál Honzy Majdana 2023
Rumcajsova 60 veteránů 2022
Jičínský pohár 2022 nere
Jičínský pohár 2019
Podpora oddílu
Sponzorství

Kuželkářky čeká důležitý souboj s Kolínem

11. 2. 2008 | Ženy A | 13. kolo | J. Kapucián

Pěti zápasy 13. kola pokračovala nejvyšší kuželkářská soutěže žen. Utkání SKK Jičín – KK Slavia Praha bylo na žádost hostí odloženo na neděli 24. února. Hrát se bude od 10 hodin. Zábřeh A, i bez reprezentantky na SP jednotlivců Hany Wiedermannové, snížil ztrátu na vedoucí Slavii na jediný bod, když bezpečně přehrál Neratovice. Také boj o záchranu se rozhořívá naplno.

Zábřeh B překvapivě vítězí v Náchodě (venku vyhrál už potřetí) a Šumperk v Chomutově s Jirkovem (uštědřil Jirkovu teprve druhou domácí porážku). Šumperk dosáhl v Chomutově nejlepšího výkonu sezóny a Andrea Tatoušková vyrovnala rekord kuželny 567.

Jičínské kuželkářky ze zápasového rytmu však určitě nevypadly, neboť v odvetném utkání Českého poháru hostily Lokomotivu Trutnov. Po vcelku vyrovnaném zápase na půdě soupeřek byla odveta více než jednoznačná 6:0. Jičín postoupil do dalších bojů celkovým skóre 11:1 a doufejme bude dobře připraven i na další prvoligové utkání, ve kterém jej čeká hodně důležitá bitva s Kolínem na kutnohorské půdě.