Podpora oddílu
Sponzorství

Jan Bína a Nikola Portyšová postupují na Mistrovství ČR!

11. 4. 2011 | Dorostenci | PMN finále |

Celorepubliková soutěž nejmladších adeptů kuželkářského sportu Pohár mladých nadějí vyvrcholila finálovým turnajem na osmidráze v Olomouci. V každé kategorii se představila šestnáctka nejlepších v průběžném pořadí po základní části.

Vynikajícího úspěchu dosáhli mezi staršími žáky a žákyněmi reprezentanti SKK Jičín Jan Bína a Nikola Portyšová. Jan Bína vybojoval ve finále 8.příčku díky 239 shozeným kuželkám a v celkovém hodnocení se posunul na vynikající šestou příčku! Ta mu zajistila postup na Mistrovství České Republiky! Postup vybojovala také Nikola Portyšová, která v Olomouckém finále shodila pouze o čtyři kuželky méně, tedy 235 a to znamenalo 10.příčku. V celkovém hodnocení poháru vybojovala místo dvanácté. Kuželkáři SKK Jičín tak vybojovali letos deset účastí na Mistrovství republiky.