Kontakty a fakturace
Obsazení kuželny 2022–2023
Vyhlášení 46.ročníku nereligy
Vyhlášení nereligy
Memoriál Honzy Majdana 2023
Rumcajsova 60 veteránů 2022
Jičínský pohár 2022 nere
Jičínský pohár 2019
Podpora oddílu
Sponzorství

Duchcov vrátil kuželkářkám SKK Jičín B podzimní prohru

18. 4. 2011 | Ženy A | 22. kolo |

Ve 22.kole 2.kuželkářské ligy žen již nemohly nastat změny na postupové ani sestupové příčce. Zajímavostí je, že domácí družstvo zvítězilo v tomto kole pouze jednou. Vítězem s právem postupu do I. KLZ se stává Sokol Duchcov, na druhém místě nakonec skončilo družstvo KK Slavoj Praha. Právě již jistého vítěze hostily kuželkářky SKK Jičín B. Hrálo se o post nejlepšího týmu jarní části soutěže.

Hostující hráčky si moc dobře pamatovaly podzimní překvapivou domácí prohru, která jim zkomplikovala postupovou matematiku. A tentokrát se jim podařilo Jičínu vše vrátit i s úroky. Všem domácím hráčkám se nedařilo a když ani jednou nepřekonaly hranici pěti set shozených kuželek, zazpíval jim nepopulární kanár 0:8. To již nemohlo změnit nic na pěkné čtvrté příčce Jičína, kam se propracoval až z poslední pozice v podzimní části. Po loňské druhé pozici tak jičínská rezerva opět potvrdila, že patří k předním týmům druhé nejvyšší soutěže.

Pěkného individuálního úspěchu dosáhla Lucie Slavíková, která se stala třetí nejlepší hráčkou ligy dle průměru (526,6). Lenka Tomášková dosáhla sedmého průměru 523,9 a navíc přidala čtvrtou příčku v pořadí dle zisku bodů, když zvítězila v patnácti z dvaceti vzájemných soubojů.