Obsazení kuželny 2018–2019
Vyhlášení turnaje neregistrovaných
Jičínský pohár 2018
Rumcajsova 60 veteránů 2018
Jičínský pohár 2018 nere
Podpora oddílu
Sponzorství

Kuželkáři SKK Jičín B slaví vítězství v divizi a návrat do 3.ligy!

15. 4. 2019 | Muži B

Jičín – Letošní ročník Východočeské kuželkářské divize uzavřely zápasy 26.kola. Jičín B i díky slabšímu výkonu oslabeného soupeře ze Solnice neměl v posledním kole problém s potvrzením svých postupových ambicí. Úvod zápasu, který sledovala pěkně zaplněná kuželna, byl vyrovnaný, ale v prostřední části se o klíčový náskok postarali František Černý 461-427 a Martin Mazáček 419-406. Duel Martin Mazáček – Tomáš Holý nabídl divákům unikátní pohled na souboj hráčů naprosto rozdílné váhové kategorie. Dělilo je 113 kg živé váhy, ale v dramatickém souboji na konci pouhých 13 kuželek. K přesvědčivé výhře 14:2 dovedli zápas Vladimír Řehák 436-415 a Tomáš Pavlata 471-412, který se postaral o nejlepší výkon utkání. Poté již mohly začít oslavy zaslouženého triumfu.

Oslabené kuželkáře SKK Jičín stálo jaro bez jediného bodu nejvyšší soutěž

15. 4. 2019 | Muži A

Jičín – Závěrečné 22.kolo uzavřelo letošní ročník nejvyšší kuželkářské ligy mužů. Vítězství a právo postupu do Interligy si vybojoval Slavoj Praha. 1. KLM opouští Sokol Duchcov a SKK Jičín. Sestupující celky nahradí vítěz 2. KLM A KK Lokomotiva Trutnov a vítěz 2. KLM B KK Vyškov. O sestupujících bylo před posledním kole jasno. Jičínští se pokusí přes léto zapomenout na „jaro hrůzy“, ve kterém nedokázali získat ani bod a jistě získat po velkém oslabení celku během posledních dvou sezón nějakou výraznou posilu do svého středu.

Poslední kolo rozhodlo - kuželkářky SKK Jičín opouští nejvyšší soutěž

15. 4. 2019 | Ženy A

Jičín – Na kuželkářských drahách je pro tento ročník dobojováno. Třetí mistrovský titul v řadě za sebou získaly hráčky Slovanu Rosice, když za celou sezónu v nejvyšší kuželkářské soutěži žen pouze dvakrát prohrály, a to ve čtvrtém kole doma se Slavii Praha a ve třináctém v Náchodě. Druhou příčku obsadily se ztrátou dvou bodů hráčky Slavie Praha. Bronzové medaile získalo družstvo KK Blansko.

Kuželkáři SKK Jičín B výhrou 16:0 v Nové Pace nakročili k návratu do 3.ligy!

6. 4. 2019 | Muži B

Jičín – Dramatické boje o jeden postupový a jeden sestupový post ve Východočeské kuželkářské divizi pokračují. Předposlední kolo letošního ročníku přineslo spoustu pěkných výkonů, pět dalších pětistovek, jedinou výhru hostů a dva kanáry, ale žádné konečné rozlousknutí obou tajenek! V souboji o titul jsou stále ještě čtyři týmy, nejblíže k jeho získání má Jičín B, kterému stačí k jistotě remíza v posledním duelu se Solnicí. Utkání začíná na kuželně V lipách ve čtvrtek 11.4. od 17 hodin – přijďte fandit!

Boj o postup do 3.ligy z východočeské kuželkářské divize vrcholí, Jičín B o skóre druhý!

2. 4. 2019 | Muži B

Jičín – Dramatické boje o jeden postupový a jeden sestupový post ve Východočeské kuželkářské divizi pokračují. Vedoucí Jičín B v soubojích s dvěma posledními celky neuspěl a po zisku pouze jednoho bodu přenechává, po 24. kole, první příčku Dobrušce.

SKK Jičín B vede, ale reálně pět celků z kuželkářské divize může pomýšlet na postup do 3.ligy!

18. 3. 2019 | Muži B

Jičín – Neúplným 22. kolem pokračovala Východočeské kuželkářské divize. Hosty v tomto kole zachraňovali pouze hráči Smiřic, kteří vezou bod z Třebechovic a v dohrávce byli lepší v Solnici.

Kuželkářky mají za sebou další záchranářské drama, z Českých Budějovic vezou remízu 4:4

18. 3. 2019 | Ženy A

Jičín – Nejvyšší kuželkářská soutěž žen pokračovala zápasy 20.kola. Tým SKK Jičín cestoval k další přímé záchranářské bitvě do metropole jižních Čech Českých Budějovic. Když se k nepříliš padavé kuželně přidala ještě nervozita na obou stranách, není se co divit, že mnoho prvoligových výkonů na zdejší čtyřdráze k vidění nebylo. Kvalitu ovšem nahradila dramatičnost.

Po sérii nadějných výkonů kuželkářky SKK Jičín zklamaly ve východočeském prvoligovém derby proti SKK Náchod

12. 3. 2019 | Ženy A

Jičín – Nejvyšší kuželkářská soutěž žen pokračovala zápasy 19.kola. Slovan Rosice udělal v Přerově další krok k obhajobě mistrovského titulu. Jeho hráčky po výborném výkonu převálcovaly Spartak 6:2 o 261 kuželek. Na tomto rozdílu se nejvíce podílely svými výkonem Natálie Topičová, která porazila 661 kuželek a Lucie Vaverková výkonem 651 poražených kuželek. Třetí šestistovku Rosic zahrála Alena Kantnerová 616. Druhá Slavie hrála v Duchcově a rovněž nezaváhala. Domácí celek porazila 6:2 a po tomto kole stále ztrácí na vedoucí celek jeden bod a musí ve zbývajících kolech čekat na zaváhaní svých soupeřek. Družstva bojující o bronz rovněž v tomto kole nezaváhala. KK Blansko přehrál doma KC Zlín 6:2 a SKK Náchod zvítězil v Jičíně 7:1 a ztrácí na třetí KK Blansko dva body.

Kuželkáři SKK Jičín ztratili okresní derby a bohužel definitivně i 1.ligu

12. 3. 2019 | Muži A

Jičín – V devatenáctém kole nejvyšší kuželkářské soutěže mužů dominovaly hostující celky. Dokázaly zvítězit v pěti utkáních. Doma bodoval pouze Centropen Dačice. Tabulku vede i nadále Slavoj Praha s náskokem dvou bodů a jednoho utkání k dobru na druhé Dačice. Slavoj hrál v tomto kole v Duchcově a exceloval. Jeho hráči porazili 3633 kuželek a jasně zvítězili 6:2. Hosté pokořili ve třech náhozech šestistovku. Zdeněk Gartus porazil 647 kuželek, Jaroslav Hažva 640 kuželek a František Rusín 637 kuželek. Z domácího celku porazil Zdeněk Ransdorf 613 kuželek.

Dobruška převálcovala v divizi oba vedoucí celky během 4 dnů!

12. 3. 2019 | Muži B

Jičín - 21. kolo Východočeské kuželkářské divize přineslo dvě remízy, několik hodně zajímavých zápasů, nové rekordy družstev v Nové Pace a porážku vedoucího celku na domácích drahách!

Stránky: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7